Klausimas apie bioįvairovę ir bites

Klausimas: Šiandien yra daug kalbama apie bioįvairovę, bičių padėtį ir pasauliniu mastu išnykstančius vabzdžius. Ar galėtumėte pakomentuoti, kaip galėtume padėti išsaugoti bioįvairovę, ir kokia turėtų būti bitininkystės kryptis?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Olandijoje.

Na, bioįvairovė yra subtili koncepcija, kadangi daugelis gyvūnų rūšių, kurias šiandien matote planetoje, yra žemesnės sąmonės formos išraiškos. Ir kolektyvinei sąmonei kylant aukštyn, kai kurios rūšys išnyks. Todėl kad žmonija transcenduos tą sąmonę.

Viena vertus, neturėtumėte įžengti į šį mąstymą, kad turite išsaugoti didžiausią įmanomą bioįvairovę. Kas liečia bites, bitės nėra ta vabzdžių rūšis, kuri išnyks ar kuriai yra skirta išnykti artimoje ateityje, kadangi jos atlieka svarbią funkciją.

Tad jeigu jaučiate impulsą tai daryti, iš tiesų galite išsakyti su tuo susijusius prašymus. O kas liečia bitininkystę, na, yra svarbu išsaugoti adekvačią bičių populiaciją, kad jos galėtų atlikti tą darbą, kurį atlieka. Tad tai iš tiesų būtų pagrindinė kryptis, kuri turi būti išlaikoma, idant bitės galėtų atlikti savo funkciją iki tam tikro ateities momento, kai tai bus transcenduota ir bitės nebebus reikalingos žiedadulkėms apdulkinti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels