Socialiniai jaunosios kartos įgūdžiai

Klausimas: Nors jaunesnė karta turi daugiau asmenybės, individualumo ir liberalumo, mane neramina tai, kad daug žmonių šioje kartoje nesugeba laikytis minimalaus socialinio etiketo arba taisyklių, arba jie rodo pernelyg didelį priešiškumą kitiems, bent jau Korėjoje. Ar tai yra susiję su faktu, kad sendamas darausi konservatyvesnis, o gal tai yra dalis fenomeno, atsiradusio iš gimstamumo mažėjimo Korėjoje? Manau, kad yra patiriama daug skausmo įvairiose grupėse, pavyzdžiui, įmonėse ir mokyklose, dėl tarp žmonių kartų egzistuojančių skirtumų.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Naujųjų Metų vebinare.

Na, taip, žinoma, egzistuoja tam tikra sumaištis šiose grupėse. Bet mes jau anksčiau sakėme keliuose klausimuose ir atsakymuose bei diktavimuose Korėjoje, kad šiai naujai kartai yra skirta ištraukti Korėją iš kai kurių šių įsisenėjusių šablonų, kurie stabdo šią šalį.

Štai kodėl šie jauni žmonės ateina, pavyzdžiui, išardyti požiūrį į šeimą ir į santuoką, į įmones ir į darbą. Turite čia suprasti, kad tai yra jų vaidmuo išardyti senuosius šablonus. Kai vyresnė karta sako, kad jie neturi socialinių įgūdžių, kuo remdamiesi jie tai sako? Jie remiasi tuo, kad jaunoji karta nesilaiko senųjų šablonų. Tačiau kaip galėsite išardyti šabloną jam paklusdami? Na ir dabar, tuo nenoriu pasakyti, kad nėra daug jaunų žmonių, kurie iš tiesų neturi tam tikro socialinių įgūdžių lygmens, ir jie galėtų turėti geresnius socialinius įgūdžius, jie galėtų būti neutralesni bendraudami su vyresne karta. Jiems nėra būtina mesti šį iššūkį taip smarkiai. Bet tuomet, vėlgi, yra jaunesnių žmonių, kurių vaidmuo yra mesti iššūkį šioms socialinėms normoms ir jas išardyti. Galėtume sakyti, kad taip, jaunesnė karta galėtų turėti didesnį supratimą, tačiau vyresnė karta taip pat galėtų būti atviresnio proto, labiau tolerantiška ir pasiruošusi priimti jų metamą iššūkį.

Kodėl matote šią reakciją iš vyresnių žmonių? Todėl, kad jie nenori, jog jiems būtų metamas iššūkis. Na, jeigu jie būtų turėję daugiau noro priimti metamą iššūkį praeityje, jums nereikėtų turėti šių jaunų žmonių, kurie yra tokie radikalūs ir nesubalansuoti savo požiūryje. Tiems dalykams, kuriems dabar yra metamas iššūkis, iššūkis galėjo būti mestas prieš keletą dešimtmečių. Ateina toks momentas, kai tam, kad šalis galėtų pajudėti į priekį, šie senieji šablonai turi būti išardyti. Ir kuo stipriau senoji karta į juos kabinasi, tuo radikalesnė turi būti jaunesnė karta, kad juos išardytų. Nesakau, kad tai pateisina bet kokį elgesį. Vėlgi, jauni žmonės galėtų turėti didesnę pusiausvyrą, bet tuomet, vėlgi, didesnę pusiausvyrą galėtų turėti ir vyresni žmonės. Yra kaip yra, ta prasme, kad žmonių sąmonė yra tokia, kokia yra, ir tai tiesiog yra fazė, per kurią turite pereiti, kol šalis atras naują pusiausvyrą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels