Seulo Itevono nelaimė

Klausimas: Šis klausimas būtų apie Seulo Itevono nelaimę, kurią sukėlė per Helovyną įvykusi spūstis Pietų Korėjoje. Iš viso 158 žmonės – 132 korėjiečiai ir 26 užsieniečiai – buvo mirtinai sutrypti, ir daugiau kaip 100 buvo sužeisti, miniai žmonių tą vakarą susirinkus siauroje alėjoje Seulo Itevono rajone. Dauguma aukų buvo jauni žmonės, nuo paauglių iki trisdešimtmečių, ir daugelis jų tenai buvo atvykę švęsti Helovyno šventės.

Valdžia nuoširdžiai neatsiprašė aukų šeimų ir žmonių dėl šios nelaimės, nors Seulo miesto policija nesiėmė tinkamų priemonių užkirsti šiai nelaimei kelią. Regis, kad jai labiau rūpi kontroliuoti narkotikus ir užtikrinti naujojo prezidento saugumą nei saugoti žmones.

Ši nelaimė buvo didelis sukrėtimas Korėjos žmonėms, panašiai kaip Seulo kelto katastrofa 2014 metais, per kurią žuvo 304 žmonės. Ką jūs manote apie šią per Helovyną Seule įvykusią nelaimę?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Naujųjų Metų vebinare „Buvimas dvasingu žmogumi chaotiškame pasaulyje“.

Na, mes jau komentavome kelto katastrofą, ir tai, ką tada sakėme, taip pat galioja ir čia. Tai, ką jūs čia matote, net ir pačiame klausime ir žmonių reakcijoje, yra, kad Korėjos žmonės iš tiesų dar iki galo nepakilo į aukštesnį lygmenį, į kurį jiems reikia pakilti demokratinėje šalyje. Turite suvokti, kad demokratinėje šalyje valdžia privalo suteikti žmonėms tam tikras laisves. Žinoma, valdžia turėtų imtis būtinų apsaugos priemonių, tačiau negalite visko sukontroliuoti. Žmonės turi turėti laisvę rinktis į minias, ir policija negali būti visur ir sukontroliuoti kiekvieno aspekto. Tuo nenoriu pasakyti, kad jie potencialiai negalėjo numatyti šios nelaimės ar kad negalėjo imtis priemonių tai sustabdyti. Tačiau egzistuoja limitas, ko galite tikėtis iš valdžios atstovų. Turite suvokti, kad Korėjos žmonėms reikia pakilti aukščiau ir prisiimti didesnę atsakomybę už savo situaciją, o ne tikėtis, kad valdžia jais pasirūpins, ir kaltinti valdžią, kai kažkas nutinka ne taip.

Tai, kas čia įvyko, yra tipiškas pavyzdys, kas gali įvykti, kai žmonės yra užvaldomi kolektyvinio grupės proto. Ir tai nutinka ypač tiems žmonėms, kurie neturi pakankamai stipraus individualumo jausmo. Jeigu esate dvasios mokinys, turėtumėte bet kokiomis aplinkybėmis vengti tokių minių, kadangi žinote, jog minia iš prigimties yra nenuspėjama ir čia gali įvykti dalykai, kurių negalėsite kontroliuoti ir negalėsite ištrūkti. Matėte daug ir kitų pavyzdžių pasaulyje, kai žmonės buvo mirtinai sutrypti dėl minioje kilusios panikos, kuomet žmonės staiga pradėjo nuo kažko bėgti, ir per šį procesą sutrypė kitus žmones.

Tai ypač nutinka šalyse, kurios neturi pakankamai aukšto individualumo lygmens. Ir todėl šalyje vis dar tebėra daug žmonių, kurie yra veikiami masinio proto, ir todėl minia reaguoja kaip vienas darinys. Ir kai daugumos žmonių protai minioje yra užvaldomi šios panikos, jie visi juda ta pačia kryptimi, nesvarbu, kokios būtų pasekmės.

Tai, kad jūs paimate tokią situaciją ir sakote: „O, tai nebuvo žmonių kaltė, tai valdžia kalta, ji galėjo užkirsti tam kelią“, taip pat demonstruoja šį individualumo ir individualios atsakomybės stygių. Vėlgi, valdžios atstovai galėjo kažką padaryti. Tačiau egzistuoja limitas, ką demokratiška valdžia gali padaryti, nes jai peržengus ribą, žmonės pradės kaltinti valdžią, kad ši varžo jų laisves.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels