Pasidalijimas tarp miesto ir kaimo

Klausimas: Korėjoje atotrūkis tarp miesto ir kaimo vietovių, tarp metropolinių regionų ir kaimiškų regionų vis didėja, ir neproporcingas turto pasiskirstymas tampa vis didesne problema. Ir žmonės tuomet nebenori auginti vaikų, ir naujagimių skaičius sparčiai krenta. Kokiais būdais galėtume spręsti žemą Korėjos gimstamumą? Ir kokiais būdais šiuo metu galėtume sumažinti neproporcingą turto pasiskirstymą Korėjoje? Ir kokius prašymus Korėjos mokiniai turėtų išsakyti dėl šių problemų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, trumpalaikėje perspektyvoje, jūs, žinoma, galite naudotis mūsų jau perduotomis invokacijomis. Taip pat kai kurie jūsų žmonės gali sukurti specifiškai Korėjai skirtas invokacijas, kurios koncentruotųsi į įvairias problemas. Jums nėra būtina visada laukti, kol pasiuntinys sukurs invokacijas, kadangi jūs patys geriau žinote Korėjos situaciją. Turite matricą, kaip yra kuriamos invokacijos, ir iš tiesų galite jas sukurti patys.

Akivaizdu, kad problemos, kurias aprašai savo klausime, nėra tik Korėjos problemos, tą patį galite matyti daugumoje šiuolaikinių šalių; gimstamumas krenta iš dalies dėl geresnių gyvenimo sąlygų. Žmonėms nėra būtina turėti tiek daug vaikų, kad galėtų užsitikrinti patogią senatvę. Ir, žinoma, atotrūkį tarp miesto ir kaimo populiacijų matote beveik visose šalyse.

Ir sprendimas čia, vėlgi, yra pažvelgti į tai, ką padarė kitos šalys. Nėra nė vienos šalies, kuri būtų iš tiesų išsprendusi šią problemą. Ir tam iš tiesų nėra jokio lengvo sprendimo, kadangi yra akivaizdu, jog šalims vis labiau industrializuojantis ir tampant mažiau priklausomoms nuo žemdirbystės produkcijos, dauguma darbų bus sukuriami pramonėje, kuri pagrinde yra sutelkta miestų regionuose.

Tai yra tendencija, kurios jūs realistiškai negalite tikėtis sustabdyti. Tiesiog turite mėginti daryti su tuo geriausia, ką galite. Turite užtikrinti, kad jūs, kaip šalis, vertintumėte galimybę turėti savo žemdirbystės produkciją, kad nebūtumėte priklausomi nuo maisto importo iš užsienio, ir todėl suteiktumėte žemdirbystės, žuvininkystės ir kitose srityse dirbantiems žmonėms geresnes darbo sąlygas ir geresnį darbo užmokestį, idant jie norėtų likti tuose darbuose.

Tačiau tuo pat metu turite suprasti, kad šiuolaikinės šalys kurį laiką vis labiau centralizuosis aplink miestus. Žinoma, ateis toks momentas, kai ši tendencija pasikeis, nes turėsite geresnes komunikacijos technologijas, tad žmonėms nebereikės vykti į centralizuotą darbo vietą, jie galės dirbti iš namų, kaip tai jau pradėjo vykti per koronos pandemiją.

Tačiau jūs taip pat po kelių dešimtmečių turėsite geresnę transporto technologiją, dėl kurios decentralizuota gamyba taps prieinamesnė. Ir tai taip pat, žinoma, turės savų pranašumų, nes galėsite išvengti transporto kamščių, kurie šiandien suryja daug laiko ir resursų. Nebus taip, kad šalys amžinai eis į vis didesnę centralizaciją. Tačiau kurį laiką, taip, tokia yra realistiška įvykių eiga.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels