Augantis nusikalstamumas Korėjoje

Klausimas: Pastaruoju metu per žinias matau daug nusikaltimų, bent jau Korėjoje. Tokio pobūdžio nusikaltimų, kurie anksčiau būdavo reti. Pavyzdžiui, ekstremalus smurtas mokyklose, brutalus gyvūnėlių žudymas, šeimų nužudymai, ypač smurtas ir senų žmonių arba kūdikių nužudymas. Manau, kad dauguma nusikaltėlių yra puolusios būtybės, nes jie neturi jokių žmogiškumo aspektų. Kiek šių puolusių būtybių neseniai inkarnavosi? O gal jos reiškiasi skirtingais būdais skirtingais laikais? O gal tiesiog apie tai yra dažniau pranešama žiniose nei anksčiau?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Naujųjų Metų vebinare.

Tai tiesiog yra poveikis to, apie ką kalbėjome anksčiau, kad jums pereinant į Vandenio amžių, viskas pasiekia didesnius kraštutinumus, viskas tampa išryškinta. Ir tiesiog dalykai yra iškeliami į paviršių, kur žmonėms juos yra sunkiau ignoruoti.

Daugelyje visuomenių egzistuoja tam tikras pogrindinis smurtas, dažnai, pavyzdžiui, sutinkamas šeimose, ir tai nėra pakankamai pripažįstama, apie tai nėra kalbama. Tai yra tarsi tabu, apie kurį negalima kalbėti. Ir šie tabu yra sulaužomi tiesiog dėl kylančios kolektyvinės sąmonės ir energijų, kurias mes paleidžiame į planetą, ir iš dalies dėl daugelio dvasingų žmonių pastangų.

Tampa sunkiau pasislėpti. Tai taip pat reiškia, kad spauda ima daugiau apie tai rašyti, nes jaučia, kad nebegali daugiau to ignoruoti. Ir tikslas, žinoma, yra atvesti visuomenę prie pokyčio, kai žmonės pažvelgtų į tai ir tartų: „Mes turėjome šią tendenciją savo visuomenėje, savo kultūroje, bet daugiau tai nebėra priimtina.“ Galite matyti, kad yra šalių, kurios jau seniai, pavyzdžiui, įveikė smurtą prieš moteris ir suvokė, kad tai nėra priimtina. Tačiau egzistuoja kitos kultūros, tarp jų yra ir kultūros Azijoje, kurios to dar nepadarė ir ten tai vis dar tebevyksta, tačiau niekas iš tiesų nenori apie tai kalbėti.

Tačiau čia taip pat dar turime pridėti faktorių, kad kai pradedate suvokti tam tikrą problemą, turite tendenciją ieškoti kažko, kas būtų susiję su ta problema. Jūs daugiau tai matote, nes labiau to ieškote. Ir jeigu atrandate, kad tai jums yra svarbu, kad jūs staiga labiau tai įsisąmoninate, tuomet iš tiesų galite išsakyti su tuo susijusius prašymus. Naudokitės mūsų invokacijomis ir šaukiniais, sustiprindami tendenciją kolektyvinėje sąmonėje ryžtis pažvelgti į šias problemas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels