Prezidento rinkimai Argentinoje 2023 metais

Klausimas: Mylimi mokytojai, lapkričio 19-ąją vyks paskutinis Argentinos prezidento rinkimų turas, kuriame rinksimės tarp kūjo ir priekalo. Tarp nepaprastai korumpuoto peronistų kandidato, susijusio su narkotikų karaliais, ir į Trampą panašaus nesubalansuoto naujoko politinėje arenoje, vardu Milay, kuris siūlo paversti Argentiną atvira, laisva ekonomika. Nebalsuodami automatiškai palaikytume peronistų kandidatą, kadangi jis pirmavo pirmame ture. Tai atrodo vienas iš tų tipiškų užburto rato scenarijų, kuriuos sukuria puolusios būtybės, kad įstumtų mus į karmą uždirbančius pasirinkimus. Niekada nebalsavau už korumpuotus peronistus, tačiau alternatyva atrodo lygiai tiek pat gąsdinanti. Ar galėtumėte man padėti įgyti aiškumo apsisprendžiant?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, tai iš tiesų yra sritis, kurioje puolusios būtybės yra tikros ekspertės. Jos moka sukurti situacijas, kuriose esate pasmerkti, jeigu darysite, ir pasmerkti, jeigu nedarysite. Kuomet, daugeliu atvejų, esate verčiami rinktis tarp dviejų puolusių būtybių. Tuo nenoriu pasakyti, kad būtent taip yra ir čia, nes esu linkęs to nekomentuoti. Ir vis dėlto, aš tiesiog pasakysiu, kad, kaip tu sakai, nebalsuodami palaikote kandidatą, kurio tikrai nenorėtumėte palaikyti. Na, tai tuomet balsuokite už kitą kandidatą ir pažiūrėkite, ar jis sugebės atnešti pokyčius, ar tiesiog demonstruos daugiau to paties. Jūs jau matėte, kaip šalis grimzdo žemyn vadovaujant senojo tipo kandidatui. Kad Argentina galėtų pajudėti į priekį, jai iš tiesų reikalinga alternatyva tam, kaip viskas buvo daroma anksčiau, kad galėtų žengti kitą žingsnį.

Nesakau, kad jis yra idealus kandidatas. Aš tiesiog sakau, kad Argentinai reikalingi pokyčiai ir žmonėms reikia pamatyti, ar jie nori šito, ar nori to, o gal jie nori visai ko kito. Ir šiuo metu šie du kandidatai iškilo dėl to, kad atstovauja kažką kolektyvinėje sąmonėje – jie atstovauja apsisprendimo stygių žmonėse. Tad yra geriau, kad žmonės pamatytų abi puses, idant turėtų aukštesnį atskaitos tašką, priimdami sprendimą sekantį kartą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels