Išlaisvinkite save ir savo vaiką

Klausimas: Ką galėtų motina padaryti dėl sūnaus, kurį ji jaučia esant puolusia būtybe? Ko ji gali iš to išmokti ir kaip ji gali padėti savo sūnui, kurį kaip motina myli?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Na, visų pirma galite suvokti, kad, jeigu esate dvasingas žmogus, ar būtumėte pakylėtųjų mokytojų mokinys ar tiesiog dvasingas žmogus, jūs pasisiūlėte pagimdyti šį sūnų, ir ar jis būtų puolusi būtybė ar ne, jis tikrai nebus viena iš uždariausio proto puolusių būtybių, nes kitaip nebūtumėte jo pagimdę. Tad tai reiškia, kad jis turi potencialą augti, ir tai reiškia, kad jis turi tokį patį potencialą kaip ir visi kiti įveikti savo psichologinius blokus, tačiau tikėtina, kad jo psichologija yra sunkesnė už daugumos kitų žmonių.

Ką galite padaryti, kad jam padėtumėte? Na, pirmiausia galite dirbti su savo psichologija, siekdami ją kuo labiau išspręsti, ir tuomet galite paraginti su savo psichologija dirbti ir jį, ir pamėginti padėti jam ją spręsti, padėdami suvokti, kad psichologija visiems žmonėms yra pagrindinis juos ribojantis veiksnys. Jūs, žinoma, galite išsakyti prašymus, kad padėtumėte jam tai daryti, ir galite naudotis mūsų duotais įrankiais. Pamėginkite jį paraginti taip pat naudotis šiais įrankiais.

Jeigu jis nenorės jais naudotis, tuomet geriausia būtų suvokti, kad visiems tėvams ateina toks momentas, kai turite paleisti savo vaikus ir leisti jiems gyventi savo gyvenimą, kad ir koks tai būtų gyvenimas. Net jeigu jūs jiems nepritariate, net jeigu jie save žeidžia. Tėvams ateina toks momentas, kai jų vaikai tampa suaugusiais, ir jūs turite leisti jiems gyventi savo gyvenimą. Tai taip pat reiškia, kad jūs, tam tikra prasme, išlaisvinate ir save, kad galėtumėte sakyti: „Kadangi mano vaikas dabar gyvena savo gyvenimą, kaip aš norėčiau gyventi savo gyvenimą?“ Ir tuomet galite sau leisti pakreipti savo gyvenimą nauja linkme. Tai nereiškia, kad negalėsite turėti jokio kontakto su savo sūnumi, tai priklausys nuo santykių pobūdžio. Tačiau galite jį išlaisvinti ir galite išlaisvinti save.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels