Įsikūnijimas šeimoje su žemesniu sąmonės lygiu

Klausimas: Jeigu pasiekiame aukštesnį sąmonės lygį ankstesniame gyvenime Žemėje, ar galime savanoriškai pasinerti į žemesnę sąmonės būseną tam tikroje šeimoje ir šalyje, idant tenai nubusdami padėtume pakelti aukštyn kolektyvinį protą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Naujųjų Metų vebinare „Buvimas dvasingu žmogumi chaotiškame pasaulyje“.

Na, trumpas atsakymas būtų taip, ir tai yra ganėtinai dažnai pasitaikantis scenarijus. Gali egzistuoti įvairios priežastys, kodėl pasisiūlote tai daryti. Kartais tai įvyksta dėl to, kad turite karmą su tam tikru žmogumi, kuris yra žemesnėje sąmonės būsenoje, ir todėl norite įsikūnyti su tuo žmogumi. Kad galėtumėte tai padaryti, turite nusileisti į žemesnį sąmonės lygį, kad jums iš viso būtų įmanoma įsikūnyti toje šeimoje. Tačiau kai tai padarote, jūs, žinoma, turite galimybę greičiau pakilti į sąmonės lygį, kurį turėjote prieš tai.

Taip pat kartais būna taip, kad turite troškimą padėti tam tikram žmogui. Tai netgi gali būti prisirišimas padėti tam tikram žmogui ar žmonių grupei, ir todėl jūs pasisiūlote nusileisti iki jų lygmens, kad parodytumėte, jog egzistuoja alternatyva ir egzistuoja kelias, kuriuo eidami galite pakilti virš jų lygmens.

Tai pasitaiko visai neretai, tiesą sakant, tam tikra prasme galėtume sakyti, kad kiekvienas, kuris turi potencialą pakilti po šio gyvenimo, buvo pasiekęs ganėtinai aukštą sąmonės lygį savo paskutiniame įsikūnijime, o kad galėtumėte netgi iš viso ateiti į įsikūnijimą šiame gyvenime, turėjote gimti šeimoje su žemesniu sąmonės lygiu, kadangi nėra tiek daug galimybių gimti šeimoje su aukštu sąmonės lygiu.

Yra daug daugiau žmonių, pasiekusių aukštesnį sąmonės lygį savo paskutiniame gyvenime, nei yra šeimų su aukštu sąmonės lygiu. Jeigu jūsų dangiškajame plane nėra numatyta, kad pakiltumėte, tuomet yra labai tikėtina, kad turėjote įsikūnyti šeimoje su žemesniu sąmonės lygiu. Tai taip pat galioja ir kai kuriems kitiems žmonėms, kurie pasirinko nepakilti, bet planuoja dar kartą įsikūnyti, kad padėtų įkūnyti aukso amžių.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels