Abortas ir dvasinė komunikacija su negimusio kūdikio gyvybės srautu

Klausimas: Turiu dvasios mokytoją, kuri pasakoja istoriją, kaip tapo nėščia. Ji tuo metu nejautė sugebėsianti pasirūpinti kūdikiu. Tad ji pasinėrė į meditaciją ir pasakė kūdikiui, kad negalės jo priimti. Atsakydamas į tai, kūdikis išėjo. Ar ši dvasinės komunikacijos forma galėtų tapti alternatyva medicininiam abortui aukso amžiuje?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Iš pradžių norėčiau pasakyti, kad, žinoma, žmonėms yra įmanoma tai padaryti. Ir ne viena moteris per istoriją padarė panašius dalykus. Tačiau reikalingas tam tikras sąmonės lygmuo, kad galėtumėte užmegzti tokią komunikaciją. Tai negalės tapti alternatyva trumpalaikėje perspektyvoje. Na ir dabar, ar galėtų tai būti alternatyva aukso amžiuje? Na, taip, tačiau taip pat egzistuos daug ir kitų alternatyvų aukso amžiuje. Tiesą sakant, iš tiesų negalėtume sakyti, kad egzistuos alternatyvos, kadangi viskas taip stipriai pasikeis, jog atsiras visiškai kitoks suvokimas.

Ir pagrindinis dalykas, kuris įvyks, mums pasistūmėjus toliau į aukso amžių, bus tai, kad atsitiktiniai nėštumai taps labai labai reti. Tiesiog atsiras aukštesnis suvokimas ir žmonės nebeužsiminės lytiniais santykiais nežinodami, kaip užkirsti kelią nėštumui, jeigu jie jo nenori. Tad tai bus pagrindinis pokytis, kuris įvyks, ir tai, mums judant pirmyn, medicininius abortus padarys labai retu dalyku, ir jie bus atliekami tik tais atvejais, kai motinos gyvybei bus iškilusi grėsmė.

Iš tiesų įvyks daug didesnis pokytis, ir visas šis seksualumo klausimas, požiūris į tai, labai stipriai pasikeis aukso amžiuje. Tai tiesiog yra pernelyg didelė tema čia aptarinėti, tačiau tai bus labai dramatiškas pokytis, kuris turės labai didelių pasekmių, mums judant vis toliau ir toliau į aukso amžių.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels