Kas yra mano įtakos sferoje esantys žmonės?

Klausimas: Invokacijose dažnai randame mokytojams adresuotą frazę į mūsų prašymus įtraukti visus mūsų įtakos sferoje esančius žmones. Iš kur man žinoti, kurie žmonės yra mano įtakos sferoje?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Na, jums nereikia šito žinoti savo išoriniu protu. Nes jums praktiškai yra neįmanoma to žinoti išoriniu protu. Tai neturėtų jokio realaus, konstruktyvaus tikslo.

Mes jau anksčiau perdavėme mokymus, kad jūs visi esate tarpusavyje susiję, visi žmonės yra tarpusavyje susiję. Galime sakyti, kad kiekvienas žmogus, pasiekęs aukštesnį sąmonės lygį ir ėjęs dvasiniu keliu – būdami šiais žmonėmis esate tokioje kaip ir piramidės viršūnėje kitoms sieloms, kurios yra žemiau jūsų savo sąmonėje. Galėtume sakyti, kad jūs esate pionieriai, esate ieties smaigalys, ir kai praskinate naują kelią keldami savo sąmonę, šiems žmonėms taip pat tampa lengviau pakelti savo sąmonę. Žinoma, kaip galite matyti piramidėje, gali būti vos pora žmonių iš karto po jūsų esančiame lygmenyje, o esančiame po juo keturi ar aštuoni žmonės ar dar daugiau žmonių, kai nusileidžiate į žemesnius lygmenis.

Ir tai yra žmonės, kuriuos jūs traukiate aukštyn. Daugeliu atvejų tai, žinoma, yra jūsų fiziškai sutikti žmonės, tačiau taip pat yra daug žmonių, kurių nebuvote susitikę fiziškai ir kurių niekada nesutiksite fiziškai, tačiau jie yra jūsų piramidės dalis, kurią jūs traukiate aukštyn ir dėl kurių, galėtume sakyti, laikote dvasinę pusiausvyrą, kad palengvintumėte jų augimą. Palaikydami tam tikrą sąmonės lygį, jūs palengvinate šiems žmonėms priartėti prie to sąmonės lygio, ir tai yra viena iš prasmių, ką reiškia laikyti dvasinę pusiausvyrą dėl kitų žmonių.

Ir jums taip pat reikia suvokti, kad gali būti žmonių, kuriuos sutikote fiziškai, galbūt dėl karmos arba galbūt tiesiog dėl to, kur jūs gimėte, ir jūs sutiksite tam tikrą skaičių žmonių, tačiau jie iš tiesų nebus surišti su jumis dvasiškai. Tad neturėtumėte įpulti į spąstus manydami, kad visi žmonės, kuriuos sutinkate fiziškai, yra susiję su jumis dvasiškai, ar kad jums reikia fiziškai sutikti visus žmones, kurie yra susiję su jumis dvasiškai. Tiesiog yra taip, kad jūs padedate šiems žmonėms augti, ir jie gali niekada to nesužinoti, ir jūs galite niekada to nesužinoti, ir tai iš tiesų nėra svarbu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels