Socialinis nerimas ir bendravimas su kitais žmonėmis

Klausimas: Šis klausimas yra ganėtinai platus. Ar galėtų mokytojai pakomentuoti socialinio nerimo klausimą ir kitus psichinės sveikatos aspektus?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Na, leiskite man pakomentuoti žmonių bendravimo vienų su kitais dinamiką. Akivaizdu, kad visas jūsų bendravimas su kitais žmonėmis yra nulemtas jūsų psichologijos, jūsų turimų šablonų: reakcinių šablonų, jūsų atskirųjų savasčių, jūsų gimimo traumos, kitų traumų. Daugumą traumų, kurias patyrėte ankstesniuose gyvenimuose, patyrėte bendraudami su kitais žmonėmis. Nors ne visas, nes taip pat egzistuoja gamtos kataklizmai, tas ir anas, tačiau dauguma traumų atsirado per jūsų bendravimą su kitais žmonėmis.

Tad kai suvokiate reinkarnacijos realybę, galite pažvelgti į žmogų, kuriam yra sunku bendrauti su kitais žmonėmis, ir galite matyti, kad šis žmogus patyrė tiek daug traumų ankstesniuose gyvenimuose, kad jam išsivystė bendra baimė būti sužeistam kitų žmonių. Ir vienintelis būdas iš to išsilaisvinti yra žmogui pradėti tirti ir gydyti šias traumas, o to, žinoma, jūs negalite padaryti už kitus. Vėlgi, galite išsakyti apsaugos prašymus, prašyti, kad jie būtų išlaisvinti, ir tai gali jiems padėti trumpalaikėje perspektyvoje.

Jeigu suvokiate, kad jums patiems yra sunku bendrauti su kitais žmonėmis, tuomet, vėlgi, naudokitės įrankiais dirbti su savo psichologija, prisikaskite iki pačios pirmykštės savasties ir tuomet pajausite, kaip tai tiesiog nukris nuo jūsų. Nes kai esate ramybėje su tuo, kas esate, jūs taip pat galite būti ramybėje bendraudami su kitais žmonėmis. Ir tai yra aukščiausias tikslas asmeniniame lygmenyje.

Kitiems galite padėti išsakydami dėl jų prašymus ir tuomet mokydami juos apie kelią, vėlgi, ne specifinių pakylėtųjų mokytojų įsitikinimų, bet galimybės pakilti virš šios būsenos, kad jie galėtų išsigydyti šias traumas. Daugumos žmonių niekas niekada nemokė, kad yra įmanoma pakeisti savo psichologiją, kad yra įmanoma įsisąmoninti savo reakcinius šablonus ir iš jų išsilaisvinti. Tad tiems, kurie yra pasirengę ir yra pasiryžę prisiimti atsakomybę už save, gali būti labai, labai naudinga sutikti kažką, kas ėjo šiuo keliu ir gali pasidalinti savo progresu su jais.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels