Kaip išsilaisvinti nuo savo šalies kolektyvinės sąmonės

Klausimas: Kai skaitau pakylėtųjų mokytojų diktavimus apie Rusiją ir SSRS, jaučiu stiprų protestą ir jausmą, kad tai nėra tiesa. Anksčiau buvau didelis savo šalies patriotas ir laikiau ją geriausia šalimi. Dabar suvokiu, kad ši reakcija demonstruoja mano saitus su žemyn traukiančiais energetiniais sūkuriais, susijusiais su patriotizmu ir mano šalies didybe. Kaip galiu išsilaisvinti nuo šių sūkurių? Kokius dvasinius įrankius turėčiau naudoti? Kaip galėčiau pakeisti į tai savo požiūrį ir suderinti savo sąmonę su aukštesne vizija?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, jaučiu, kad Motina Marija ir Sen Žermenas būtent ir kalbėjo apie šiuos dalykus, tad galite paimti tuos diktavimus, ir, žinoma, galite naudotis įrankiais traumoms gydyti ir atskirosioms savastims išrišti. Nes, kai augame, kad ir kur būtume užaugę, kad ir kokia tai būtų šalis, visada egzistuoja tam tikra kolektyvinė sąmonė.

Mes perimame dalykus iš kolektyvinės savasties, prisiimame asmeninę savastį, kurią įtraukiame į save, o tuomet, kad galėtume nuo jos išsilaisvinti, mums, žinoma, reikia pasiekti tašką, kuriame suvokiame, kad ši savastis tiesiog turi mirti.

Turiu omenyje, esmė čia nėra sakyti, kad rusų sąmonė yra blogesnė ar geresnė nei kitų šalių. Esmė čia nėra išspręsti kažkokią svarbią problemą – kiekviena šalis turi tam tikrus dalykus, kurie jai yra svarbūs. Esmė čia nėra juos išspręsti. Esmė yra suvokti, kad esame dvasingi žmonės ir mums reikia nuo to išsilaisvinti.

Gautama prieš 2500 metų kalbėjo apie Dharmą, ir Dharma yra tai, ką turite padaryti šiame gyvenime, kad išsilaisvintumėte. Tad jis pasakė, jog išvykdami iš savo gimtosios šalies jau įvykdote pusę Dharmos. Kitaip tariant, pokyčiai, kuriuos turite pereiti savo sąmonėje šiame gyvenime, didelę šių pokyčių dalį galima pasiekti paliekant savo gimtąją šalį.

Na ir dabar, nesakau, kad visiems reikia išvykti iš savo gimtosios šalies. Tačiau kalbu iš savo asmeninės patirties, kad kai augau Danijoje, buvo daug dalykų, kurių nemačiau Danijos mentalitete, kuriuos tiesiog prisiėmiau, nes taip nutinka visiems.

Kai persikėliau į Jungtines Valstijas, staiga šiems dalykams palaipsniui buvo pradėtas mesti iššūkis, kadangi tenai viskas yra kitaip. Nesakau, kad viskas yra geriau ar blogiau, tai nesvarbu. Viskas tiesiog buvo kitaip. Tad tenai gyvendamas, o vėliau gyvendamas Estijoje ir Švedijoje, ir dabar grįžęs atgal į Daniją, matau, kiek daug mes perimame šio nacionalinio mentaliteto to net nesuvokdami.

Tai man padėjo išsilaisvinti bent jau nuo kai kurių šių dalykų. Iš tiesų gali būti labai naudinga pažvelgti: „Kaip žmonės už mano šalies ribų žiūri į kai kurias iš šių problemų?“ Ir tuomet mes įgyjame kitokią perspektyvą ir staiga suvokiame, kad vienoje šalyje galvojame, jog yra tam tikras gyvenimo aspektas, kuris yra nepaprastai svarbus. Tačiau kitoje tolimoje šalyje jiems tai yra visiškai nesvarbu. Ir tuomet suvokiame, kad galbūt tai nėra taip svarbu, kaip mums buvo diegiama manyti, ir mums tuomet tampa lengviau tai paleisti.

Tiesiog yra nuostabu, sutikau daug, daug žmonių dvasiniame kelyje iš daugybės skirtingų šalių, ir iš tiesų yra nuostabu, kaip kiekviena šalis turi savo įsitikinimų ir požiūrių rinkinį, kurie stabdo žmones dvasiniame kelyje ir taip pat neleidžia jiems jausti ramybės.

Dažnai kalbu apie tai su Julita, nes, kadangi ji yra iš Lenkijos, kai paliko Lenkiją, ji perėjo šį procesą, pamatydama dalykus lenkiškame mentalitete ir išsilaisvindama nuo tų dalykų, kurių anksčiau niekada nesuvokė, kaip ir aš nemačiau daniško mentaliteto, kol nepalikau šalies.

Tačiau jūs, žinoma, galite tai padaryti apie tai skaitydami, bendraudami su žmonėmis iš kitų šalių, tiesiog suvokdami, jog egzistuoja skirtingi būdai žiūrėti į dalykus. Esmė čia nėra sakyti, kad kažkuris iš jų yra geresnis ar blogesnis, tai nėra svarbu. Tiesiog kai suvokiate, kad yra ir kitoks būdas į tai žiūrėti, staiga nebesate taip įstrigę visame tame mąstyme, ir jums tampa lengviau į tai pažvelgti ir perdirbti, ir tuomet galite priimti sprendimą: „Noriu tai pasilikti, ar noriu tai paleisti? Ar tai mane riboja? Gal man iš tiesų būtų geriau, jeigu tai paleisčiau?“

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels