Kaip išsilaisvinti iš nepilnavertiškumo jausmo, kurio priežastis skurdas

Klausimas: Užaugau skurde. Pamenu, kad man nebuvo jokių problemų būti su kitais vaikais, kurie buvo turtingesni už mane. Tačiau augdamas pradėjau pastebėti, kaip suaugusieji stengdavosi man parodyti, kad esu menkesnis už kitus vaikus, kadangi skurdžiai gyvenu. Kuo vyresnis dariausi, tuo stipriau ėmiau jausti, kad esu menkesnis už savo bendraamžius. Ir, deja, aš tai priėmiau, nes neturėjau jokių materialių dalykų, jokios vertės. Mane iki pat šiol tebekankina šis nevertumo jausmas. Tikiu, nors ir studijuoju jūsų mokymus, kad, jeigu neturiu daug pinigų ir neturiu pačių brangiausių daiktų, esu nieko vertas. Norėčiau nustoti tikėti, kad vargingi žmonės neturi jokios vertės, o turtingi žmonės yra pranašesni už juos, ir kad tiktai turėdamas visus pasaulio pinigus būsiu laimingas ir jausiu, kad esu kažkas.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, vėlgi, atsakymas yra – ir tai beveik yra standartinis atsakymas, – kad tai ateina iš atskirosios savasties. Ir turite naudotis mūsų įrankiais šiai atskirajai savasčiai atskleisti ir ją paleisti. Taip pat turite nuspręsti tiesiog nebepriimti šio įsitikinimo. Tačiau, žinoma, tokioje planetoje kaip ši, egzistuoja labai sena tradicija, kuomet puolusios būtybės norėjo, kad didžioji dalis populiacijos jaustųsi vargšais, kad jie manytų, jog tegali būti vargšai, ir todėl jie neturi tokios pačios vertės kaip elitas, kuris yra turtingas, turi valdžią ir autoritetą. Puolusios būtybės sukūrė šį labai, labai įmantrų kolektyvinį padarą, kuris projektuoja ant žmonių, kad jūsų vertę apsprendžia jūsų išorinė galia, jūsų išoriniai turtai, kiek turite pinigų, ištaigingi namai, prašmatnūs sportiniai automobiliai, brangakmeniai ir taip toliau.

Na ir dabar, yra žmonių, kurie užaugo ganėtinai vargingomis sąlygomis ir nepriėmė šio įsitikinimo. Šis pasiuntinys yra vienas iš jų. Jo tėvai nuo pat ankstyviausios vaikystės leido jam pajausti, kad tai, kaip jūs elgiatės ir koks esate žmogus, apibrėžia jūsų vertę, o ne jūsų išoriniai turtai ar jūsų pozicija visuomenėje. Jeigu užaugote aplinkoje, kurioje priėmėte šį įsitikinimą, tuomet taip yra dėl to, kad tai yra jūsų dangiškojo plano dalis pademonstruoti, kaip tai įveikti. Todėl jums tiesiog reikia taikyti mūsų duotus įrankius, kad šitai įveiktumėte, ir tuomet pademonstruotumėte kitiems tokioje pačioje situacijoje esantiems žmonėms, kad tai iš tiesų yra įmanoma, ir štai kaip galima tai padaryti.

Akivaizdu, iš to, ką mes sakėme, kad, kai turite Kristaus įžvalgumą, suvokiate, jog žmogaus vertę apsprendžia ne išoriniai turtai, ne pinigų kiekis ar dar kažkas Žemėje. Ne, jūsų rasė, ne jūsų tautybė, ne ten, kur gimėte, yra svarbiausia. Svarbiausias yra jūsų vidinis pajautimas, kas jūs esate. Ir visi žmonės yra vienodai vertingi Dievo akyse, Kristaus akyse. Ir vystydami Kristaus įžvalgumą, jūs natūraliai įveiksite šį įsitikinimą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels