Dvasinė perspektyva į pogimdyminę depresiją ir pogimdyminę psichozę

Klausimas: Kokios yra pogimdyminės depresijos ir pogimdyminės psichozės priežastys, kurios paveikia atitinkamai 15% ir 0,1-0,2% moterų; ar tai gali būti susiję su puolusioje sąmonėje esančių būtybių siunčiamomis psichinėmis atakomis? Jeigu taip, tai kodėl tuomet šios atakos dažniau vyksta po vaiko gimimo? O taip pat, ar tai gali būti susiję su naujo gyvybės srauto sąmonės lygmeniu, tai yra, ar tamsos jėgos mėgina pakenkti įsikūnyti į šią planetą atėjusiam gyvybės srautui?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Na, kaip ir su daugeliu klausimų, mano mylimieji, čia veikia keletas skirtingų veiksnių. Vienas veiksnys gali būti grynai kūne vykstančios cheminės reakcijos, kuomet moterys paleidžia tam tikrus hormonus nėštumo metu arba gimdymo metu, ir jie gali sukelti depresiją. Tačiau daugumoje atvejų tai iš tiesų yra susiję su moters požiūriu į vaikų turėjimą. Tad jeigu tai patyrėte, galite naudotis mūsų perduotais įrankiais Jūsų dvasinių traumų gydymas knygoje ir kitose knygose, ir ištirti, kaip žiūrite į savo buvimą šioje planetoje. Tai taip pat jums gali suteikti užuominų, kaip jūs žiūrite į vaikų turėjimą.

Ir tuomet galite pasinaudoti šiais įrankiais tam tikroms atskirosioms savastims atpažinti, pamatydami, kad jumyse egzistuoja tam tikras pasipriešinimas vaikų turėjimui. Ir aš pilnai tai suprantu, visi pakylėtieji mokytojai tai supranta, jūs esate labai tankioje, labai sunkioje planetoje. Jeigu kalbėtume atvirai, gimdydamas vaiką jūsų fizinis kūnas patiria smurtinį procesą. Šioje aplinkoje yra labai sunku būti, ir nėščia moteris susiduria su daug, daug stresinių faktorių. Ir yra visiškai suprantama, kad galite išsiugdyti šį priešinimąsi per daugelį gyvenimų dėl tų labai sunkių nėštumų, kuriuos išgyvenote. Tad tai yra dalykas, į kurį galite pažvelgti ir siekti tai savyje išspręsti.

Na ir dabar, taip pat tiesa yra ir tai, kad kai kuriais atvejais moterys pagimdys tam tikrą Kristaus potencialą turintį gyvybės srautą, ir puolusios būtybės, tamsos jėgos nukreips labai negatyvią energiją, tiek į vaiką, tiek į motiną, siekdamos sugriauti šio žmogaus potencialą. Jeigu joms pavyks sukelti motinoje psichologinę arba psichinę ligą, tuomet tai gali paveikti vaiką nuo paties ankstyviausio amžiaus.

Tačiau kai kuriais atvejais taip pat gali būti ir taip, kad vaikas turi labai negatyvų momentumą iš ankstesnių gyvenimų, jis gali būti susisaistęs su astraline plotme, ir tai jį gali paversti atviromis durimis šioms energijoms tekėti į vaiko energetinį lauką, ir tai, žinoma, taip pat paveiks ir motiną. Tad tam gali būti įvairių priežasčių. Ir paskutiniais dviem atvejais, kuriuos minėjau, dvasinė apsauga, dvasinės apsaugos kvietimas gali būti labai efektyvus, o taip pat šaukiniai Astrėjai, paprašant išlaisvinti jus ir vaiką nuo bet kokių saitų su tamsos jėgomis ir astraline plotme. Tačiau tuo nenoriu pasakyti, kad turėtumėte naudotis vien dvasiniais įrankiais ir niekada neturėtumėte naudotis tuo, kas yra prieinama iš gydytojų, psichologų, psichiatrų, ar kad ir kas būtų praktiška jūsų situacijoje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels