Gyvenimas pavojingose vietose

Klausimas: Ar turėtų pakylėtųjų mokytojų mokiniai, ir apskritai dvasingi žmonės, toliau gyventi nepalankiose vietose, tokiose kaip miestai, ir tarnauti atviromis durimis jūsų šviesai? O gal jie turėtų palikti tas pavojingas vietas?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Neįmanoma duoti bendro atsakymo į tokį klausimą kaip šis, nes tai yra labai individualu. Bendrai paėmus, galėtume sakyti, kad jeigu jūsų fizinei gyvybei gresia tiesioginis pavojus, tuomet turėtumėte rimtai pamąstyti apie persikraustymą, tačiau gali būti individualių atvejų, kuomet galite norėti pasilikti toje vietoje, kadangi tai yra jūsų dangiškojo plano dalis tai daryti, net jei tai yra pavojinga.

Tačiau bendrai paėmus, mes, žinoma, sakytume, kad yra vertinga tam tikriems žmonėms gyventi tam tikromis sąlygomis, idant jie laikytų dvasinę pusiausvyrą ir keltų kolektyvinę sąmonę. Tačiau eidami keliu ir priaugdami vis aukštesnius kelio lygmenis, turite pasiekti tašką, kuriame ryžtumėtės pamąstyti, ar tai yra ta aplinka, kurioje noriu gyventi ir toliau? Ir jeigu nuspręstumėte, kad tai nėra ta aplinka, tuomet turite teisę persikraustyti.

Tačiau, vėlgi, tai privalo būti jūsų individualus susiderinimas, susiderinant su savo dangiškuoju planu, bet taip pat, žinoma, tai priklausys nuo sprendimų, kuriuos priimsite keldami savo sąmonę. Prieš keletą metų galėjote būti priėmę sprendimą, kuomet nusprendėte gyventi tam tikroje aplinkoje, tačiau, žinoma, turite teisę tai pakeisti, keldami savo sąmonę.

Tiesiog turėtumėte įsitikinti, kad šį pakeitimą darote ne iš baimės. Sprendimą priimate ne kažko bijodami; sprendimą priimate dėl savo išaugusio sąmoningumo ir supratimo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels