Ar galime turėti lytinių santykių tiek, kiek tik norime?

TEMOS: Seksas nebuvo pirmapradė nuodėmė – seksas gali būti nepasotinamas troškimas – sukuria žemyn traukiantį sūkurį, suvalgantį jūsų energiją – negalite suvalgę pyragą juo grožėtis

Klausimas: Užtikau viename čenelinge teiginį, kad seksas nebuvo pirmapradė nuodėmė ir kad žmonės turėtų mylėtis tiek, kiek tik nori. Ir nors tai skamba labai viliojančiai (ypač vyrukui), šio teiginio vibracijos man neatrodo labai teisingos. Kokios būtų tavo mintys?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Tai tiesa, kad seksas nebuvo pirmapradė nuodėmė ir nėra jokių priežasčių jaustis kaltais, užsiiminėjant atsakingomis seksualinio elgesio formomis. Tačiau nėra konstruktyvu raginti žmones turėti lytinių santykių tiek, kiek tik jie nori, nes tai iš tiesų juos įtrauks į niekada nesibaigiantį sūkurį, mėginant patenkinti dualistinius troškimus, kurių neįmanoma patenkinti.

Tai lengvai gali tapti žemyn traukiančiu sūkuriu, kuriame žmonių seksualinė energija, kuri yra pati gyvybinė jėga, yra iššvaistoma amžinose seksualinių malonumų paieškose. Kaip paaiškinu kitur, tai yra paprastas gyvenimo faktas, kad iš Dievo gaunate tik tam tikrą kiekį energijos. Jeigu didžiąją šios energijos dalį iššvaistysite gainiodamiesi seksualinių malonumų, jums jos nebeliks tikrajam dvasiniam augimui siekti. Todėl turite rinktis, kam norėtumėte panaudoti savo energiją, ir kaip ir visur gyvenime, negalite suvalgyti pyragą ir po to juo grožėtis.

Teigimas žmonėms, kad jie gali turėti lytinių santykių tiek, kiek tik nori, ir kad tai nepaveiks jų dvasinio augimo, tiesiog yra žaltiškos sąmonės pavyzdys. Ji jums sako tai, ką nori girdėti jūsų ego, tuo pat metu sudarydama įspūdį, jog ji turi kažkokį aukščiausią dvasinį autoritetą. Žinote, kaip sakoma: Jeigu tai skamba pernelyg gerai, kad būtų tiesa, dažniausiai tai ir nėra tiesa.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels