Kaip kūnui duoti jam reikalingų maistinių medžiagų

Klausimas: Mylimi mokytojai, pastaruoju metu vis daugiau žmonių pradeda jausti alergiją vitaminų tabletėse esančioms sintetinėms medžiagoms, o taip pat jie kenčia dėl sutrikusio virškinimo, kuomet jų kūnas tikriausiai taip pat prastai pasisavina vaisius ir daržoves. Kaip jiems tuomet gauti kūnui reikalingų vitaminų? Ir kas visa tai sukelia?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, tai yra labai sudėtinga problema ir negaliu jos labai išsamiai aptarti atsakyme, kuris iš tiesų neturėtų būti pernelyg ilgas.

Tačiau norėčiau jūsų dėmesį atkreipti į vieną dalyką, kad visur egzistuoja tam tikras cikliškumas. Kitaip tariant, gali egzistuoti laiko tarpas, kuomet žinios ir mokslas yra tam tikrame lygmenyje, ir todėl, dėl praktinių priežasčių, gali būti taikomos tam tikros priemonės.

Tad, pavyzdžiui, atėjo toks laikas, kai mokslininkai suvokė, jog žmogaus kūnui yra reikalingos tam tikros maistingosios medžiagos, tam tikri vitaminai ir mineralai, ir jie taip pat suvokė, kad daugelyje pasaulio vietų dirva buvo taip stipriai nualinta, jog joje nebeliko šių mineralų, augalai negali sugerti pakankamai mineralų, ir todėl žmonės negali gauti šių mineralų iš savo valgomo maisto, ir tuomet, žvelgiant iš tam tikros perspektyvos, atrodo, kad sprendimas turėtų būti sukurti tabletes su vitaminais ir mineralais, kurias žmonės galėtų vartoti kaip maisto papildus.

Nėra taip, kad būtų kažkas negerai su šiuo požiūriu. Tai iš tiesų veikia, tačiau esmė ta, kad visi jūsų daromi dalykai, kurie nėra visiškai natūralūs, laikui bėgant sukels tam tikras reakcijas bent jau kai kurių žmonių kūnuose, kuomet jiems, pavyzdžiui, darysis vis sunkiau suvirškinti ir priimti vitaminus bei mineralus, o tai reiškia, kad šiems žmonėms tuomet reikės daryti kažką kito, ir vienas tarpinis sprendimas galėtų būti valgyti daugiau švaresnio maisto, daugiau ekologiškesnio maisto, ir taip toliau. Galite valgyti maistą, kuriame kuo labiau vengtumėte įvairių chemikalų.

Tad ši problema turi tam tikrą ciklišką prigimtį, tačiau ilgalaikėje perspektyvoje tikrasis sprendimas, žinoma, būtų sugrįžti į natūralesnę būseną, kurioje žmonės valgytų tyresnį ir natūralesnį maistą, neturintį tiek daug chemikalų, konservantų, dažiklių ir visų tų dalykų, kurie yra pridedami į maistą.

Esmė čia taip pat slypi ir sąmonėje, kolektyvinės sąmonės pakėlime, individualios sąmonės pakėlime. Galite žinoti, jeigu pažvelgsite į istoriją, kad buvo ganėtinai ilgas istorijos periodas, kuomet daugelis žmonių Pietryčių Azijoje daugiausia valgė ryžius ir vis tiek išgyveno. Tai juos galėjo tam tikrais atžvilgiais riboti ir jie galėjo turėti polinkį į tam tikras ligas, tačiau jie vis tiek išgyveno.

Tai reiškia, jog žmogaus kūnas sugebėjo susikurti vitaminus ir mineralus iš tokios mitybos, kuri beveik visa buvo sudaryta vien iš ryžių, tad iš tiesų nėra taip, kad viską, ko kūnui reikia, jis privalo gauti iš išorės. Jeigu kūnas funkcionuoja ganėtinai tyroje būsenoje, jis gali susikurti daugelį vitaminų ir mineralų, o taip pat sau reikalingus fermentus ir hormonus.

Tad labiau ilgalaikėje perspektyvoje tai pareikalaus kitokio požiūrio į sveikatą ir sveikatos priežiūrą nei matote daugumoje šiuolaikinių šalių, kuriose šis požiūris yra pernelyg materialistinis. Tam reikia spręsti psichologiją ir žmonėms įgyti didesnę pusiausvyrą, išsigydant traumas iš ankstesnių gyvenimų.

Yra daug, daug žmonių, kurie patyrė tokias dideles traumas ankstesniuose gyvenimuose, kad tai veikia jų kūno gebėjimą, tai veikia, pavyzdžiui, jų imuninę sistemą, bet taip pat veikia ir jų kūno gebėjimą sugerti maistingąsias medžiagas. Yra daug žmonių, kurie turi traumas, verčiančias juos negatyviai žiūrėti į Žemę, į materijos karaliją, į motinos karaliją, ir tai neleidžia jiems sugerti tam tikrų maistingųjų medžiagų, kurios yra reikalingos jų kūnui. Psichologiškai, emociniame ir mentaliniame lygmenyse, blokuojate fizinį kūną, kuomet ląstelės negali to sugerti.

Tad, kaip sakiau, tai yra sudėtinga problema, neturinti paprasto sprendimo. Pasiekti pokyčius, kurie galėtų išspręsti šią problemą, truks daugiau laiko, nors mes, žinoma, jau dabar link to dirbame, ir jūs link to dirbate, kalbėdami mūsų invokacijas ir šaukinius bei keldami savo sąmonę.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels