Kaip elgtis su stipriu fiziniu skausmu

Klausimas: Laikas nuo laiko jaučiu fizinį skausmą ir jaučiu, kad jeigu skausmas bus stipresnis ir tęsis ilgiau, nesugebėsiu jo pakelti, ir man tai kelia didelę depresiją. Kartais jaučiuosi taip, kad geriau būtų palikti gyvenimą negu vėl patirti stiprų skausmą. Kokia yra tokio didelio jautrumo fiziniam skausmui priežastis ir kaip tai įveikti?

Atsakymas iš pakylėtosios mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.

Na, visų pirma, jeigu kenčiate pasikartojantį fizinį skausmą, turėtumėte imtis atitinkamų žingsnių ir išsiaiškinti, ar nėra kažkokios specifinės ligos, kuri sukelia šį skausmą. Apie tai, žinoma, negaliu tau duoti jokių tolesnių patarimų, remdamasi informacija, kurią davei. Turite suprasti, kad daugelis žmonių per daugelį ankstesnių gyvenimų patyrė didelius fizinius skausmus. Tai galėjo būti kankinimai, ligos, nužudymas, skurdas, prasta mityba.

Tad yra visiškai suprantama, jog daugelis žmonių turi šią beveik kaip kokią skausmo baimę, neužtikrintumą, stiprų troškimą išvengti fizinio skausmo. Ir tai tuomet gali turėti poveikį, kad jeigu jaučiate negalintys to išvengti, galite jausti depresiją, galite jausti, kad kažkas yra ne taip, kad turėtumėte sugebėti to išvengti.

Ir vienintelis patarimas, kurį galiu jums duoti šiuo konkrečiu klausimu, būtų pakeisti savo požiūrį į kūną ir požiūrį į skausmą. Žinoma, turėtumėte imtis atitinkamų priemonių bet kokiai skausmą sukeliančiai ligai išgydyti. Taip pat galite pamąstyti, ar nereikėtų jums vartoti skausmą malšinančių vaistų, jeigu skausmas yra labai stiprus.

Tačiau, kaip sakiau, ankstesniuose gyvenimuose daugelis žmonių susidūrė su šiuo „absoliučiu skausmu“, apie kurį yra kalbama knygoje „Mano Gyvenimai“, kuomet yra pasiekiamas toks taškas, kai fizinis skausmas tampa psichologiškai nepakeliamas. Kadangi esame šiandieniniame amžiuje, galite naudoti skausmą malšinančius vaistus, jeigu pasiekėte šią ribą, tačiau galite pasiekti visai nemažai dirbdami su savo požiūriu į kūną ir su savo požiūriu į skausmą. Vėlgi, mes turime įrankius praeities traumoms gydyti, kadangi tai pagrinde nėra fizinė problema, pagrinde tai yra psichologinė problema, kuri buvo sukurta arba atsirado iš ankstesniuose gyvenimuose patirtos traumos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels