J. S. Bachas ir aukštesnė energetinė matrica jo muzikoje

Klausimas: Kai kurie žmonės sako, kad kompozitorius Bachas buvo Kuthumi ar Džvalo Kulo įsikūnijimas. Ar tai tiesa? Be to, kodėl tiek daug žmonių sako, kad jie išgyveno dvasinius patyrimus klausydamiesi Bacho muzikos?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Ne, tai nėra tiesa. Tačiau Bachas sugebėjo susiderinti su tam tikrais pakylėtaisiais mokytojais, ne su Džvalu Kulu ar Kuthumi, kurie tuo metu dar nebuvo pakilę, ir todėl jis sugebėjo gauti tam tikrą energetinę matricą, kuri buvo įtraukta į jo muziką. Tuo nenoriu pasakyti, kad jis buvo vienintelis tai sugebėjęs padaryti kompozitorius. Mocartas taip pat turėjo šį gebėjimą, šį gebėjimą turėjo Hendelis ir keletas kitų kompozitorių.

Nėra būtina kurti kažkokį stabmeldystės kultą aplink konkretų kompozitorių, jums tiesiog reikia intuityviai su tuo susiderinti. Jeigu yra kažkokia muzika, kuri jus traukia, kuri su jumis rezonuoja, kuri jums suteikia aukštesnį patyrimą, tuomet klausykite jos, tačiau jums nereikia turėti šio mentalinio sluoksnio, kad: O, šis kompozitorius buvo toks pažengęs, jis buvo tokio ir tokio pakylėtojo mokytojo inkarnacija, ir visokiausi šie dalykai, į kuriuos leidžiasi kai kurie pakylėtųjų mokytojų mokiniai, kas iš tiesų nėra subalansuota.

Vėlgi, apie ką mes kalbėjome šioje konferencijoje? Kalbėjome apie būtinybę įveikti ideologinį mąstymą, kuris visada nori primesti kažkokį mentalinį vertinimą. Didžiausią naudą iš muzikos galite gauti neutralizuodami mentalinį protą, kad galėtumėte klausyti jos neutralioje proto būsenoje, šitaip išgyvendami geriausią įmanomą patyrimą, užuot jos klausę su šiuo mentaliniu sluoksniu, kad ši muzika turi būti kažkokia labai ypatinga, šitaip mėgindami beveik per prievartą priversti save kažką patirti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels