Kodėl Iranui reikalingas išorinis priešas

Klausimas: Iranas neseniai padidino savo karinį aktyvumą ir akivaizdžiai elgiasi provokuojančiai kitų pasaulio vyriausybių atžvilgiu. Ar JAV kelia grėsmę Iranui? Ar žmonės valdžioje iki vis didesnio kraštutinumo išreiškia savo sąmonę, nenorėdami paleisti kario mentaliteto? O gal už to slypi dar kažkas?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Na, Iranas išsidirbinėja jau ilgą laiką. Mes jau anksčiau apie tai kalbėjome, kad kai iš esmės šalyje turite diktatūrą, kuri, šiuo atveju, yra religinė, musulmonų fundamentalistų diktatūra, šiai diktatūrai reikalingas išorinis priešas. Situacija, kurioje jie yra, yra labai paprasta. Jie turi beveik absoliučią valdžią daryti Irane ką tiktai nori. Jie, žinoma, pažadėjo sukurti iš esmės idealią islamo valstybę Irane, su klestinčia ekonomika, kurioje visi turėtų gerą darbą ir pakankamai pinigų, tačiau kaip kiekvienas gali matyti, šis pažadas nebuvo išpildytas. Kadangi jie turi visą valdžią šalyje, kaip jie gali šitai paaiškinti?

Na, jie gali tai paaiškinti sakydami, kad egzistuoja šis išorinis priešas, šis didysis Amerikos Šėtonas, kuris kišasi į mūsų šalį, manipuliuoja mūsų šalimi, ir būtent jie yra atsakingi už mūsų nesugebėjimą padaryti tai, ką mes sakome turintys galią padaryti. Tą patį matote ir daugelyje kitų šalių pasaulyje. Tad matote, tai yra pamatinė dinamika.

Tačiau realybė, žinoma, yra tokia, kad Iranas izoliavosi nuo likusio pasaulio, ir jeigu pažvelgtumėte į pasaulį, pamatytumėte, kad klestėjimą į didelę pasaulio dalį atnešė padidėjęs bendradarbiavimas ir prekyba. Iranas negali sukurti klestinčios ekonomikos kaip autonominis vienetas. Jis tegali sukurti klestinčią ekonomiką prekiaudamas su likusiu pasauliu, kaip tai daro turtingiausios šalys. Tačiau kas neleidžia Iranui prekiauti su likusiu pasauliu? Na, iš dalies islamo fundamentalistinis požiūris ir įsitikinimai, tad pati valdžia, kuri žada vieną dalyką, savo fundamentalistiniu požiūriu neleidžia tam pažadui būti išpildytam. Tai verčia valdžią vis labiau panikuoti ir skatina jos norą sukurti kažkokią konfrontaciją su išoriniu pasauliu.

Būtent dėl to diktatorius Šiaurės Korėjoje reguliariai privalo apsimetinėti, kad egzistuoja kažkoks konfliktas su Pietų Korėja ar Jungtinėmis Valstijomis, ar kad ir kas tai būtų. Taip visada vyko su diktatoriais ir diktatūromis, ir čia nėra nieko naujo po saule.

Na ir dabar, žinoma, yra svarbu, kaip Gautama sakė metų pradžioje, kad tai nepaskatintų Jungtinių Valstijų valdžios nueiti į kraštutinumą ir sukurti konfrontaciją, siekiant diversijos šiuose rinkimuose. Jūs jau dabar galite matyti, kad prezidentas Trampas jaučia, taip sakant, kad jo padai svyla, nes visos nuomonių apklausos rodo, kad jis nebus perrinktas, ir jis taip pat artėja prie tam tikro desperacijos lygmens, mąstydamas, ką galėtų padaryti, kad iš naujo būtų perrinktas prezidentu. Kaip sakė Gautama, amerikiečiai gali parodyti didesnį nenorą išrinkti naują prezidentą, atsiradus kažkokiai karo situacijai. Tad jums reikia išsakyti prašymus, kad tai netaptų fizine realybe, nes galite matyti, kad tiek Irano vyriausybė, tiek Amerikos vyriausybė turi savyje šiuos elementus, kurie nori kažkokios konfrontacijos, kaip dėmesio nukreipimo taktikos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels