Geriausias būdas prezidentui Baidenui reaguoti į situaciją Vidurio Rytuose

Klausimas: Aš esu Amerikos žydas su ukrainietiškomis šaknimis, tad jaučiu tam tikrą ryšį su savo fiziniais protėviais Izraelyje ir Ukrainoje. Jėzus kalbėjo apie Vidurio Rytus kaip apie vietą pasaulyje, kurioje vyksta daugiausia konfliktų. Daugelis amerikiečių yra susiskaldę dėl to, kas yra teisus, o kas klysta. Koks būtų geriausias kelias pirmyn, kuriuo žydai ir palestiniečiai galėtų pasiekti stabilumą regione? Koks būtų geriausias būdas Baidenui palaikyti situaciją? Ir kokius prašymus aš, kaip pakylėtųjų mokytojų mokinys, galėčiau išsakyti, kad padėčiau šiai situacijai?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Aš jau pakomentavau šią situaciją kituose atsakymuose, tad nukreipsiu jus tenai. Čia tik pakalbėsiu apie tai, kokius prašymus galite išsakyti. Kalbėkite invokacijas už Vidurio Rytus, net ir Rytų-Vakarų rožinį, abu Rytų-Vakarų rožinius. Kalbėkite šaukinius Astrėjai ir Arkangelui Mykolui. Tačiau, kaip sakiau, kalbėkite tai, jeigu jaučiate ryšį su šiuo regionu. Jeigu nesate susijęs tu šiuo regionu, susiraskite kitus dalykus, dėl kurių galėtumėte išsakyti prašymus.

Taip pat pakomentuosiu, koks yra geriausias būdas Prezidentui Baidenui reaguoti į situaciją. Na, tai yra tokia situacija, su kuria iš tiesų niekas nenori susidurti, ypač Amerikos prezidentas. Nes būdami Amerikos prezidentu, esate labai sudėtingoje situacijoje, kai kalba eina apie Izraelį. Jūs ne tik kad turite didelę žydų bendruomenę Jungtinėse Valstijose, kurie turi neproporcingai didelę politinę įtaką, lyginant su jų skaičiumi, bet taip pat turite didelį krikščionių kontingentą, kurie palaiko Izraelį dėl to, kad tai yra Šventoji Žemė, ir jie nori, kad Amerika tai saugotų. Negalite atsisakyti palaikyti Izraelį, nes sulauktumėte pernelyg daug kritikos savo šalyje iš šių frakcijų. Tačiau kita vertus, labai gerai žinote, kad tikrai nenorite įsitraukti į kokį tai karą Vidurio Rytuose. Kaip jūs reaguotumėte į šią situaciją? Na, yra toks pajuokavimas: labai atsargiai. Kol kas atsakas buvo ganėtinai atsargus. Ir turite mėginti neperžengti šios subtilios linijos, kad nebūtumėte įtraukti į didesnį konfliktą su Hezbola ir kitomis militaristinėmis Irano palaikomomis grupuotėmis. Ir jeigu kalbėtume atvirai, ar bus tai įmanoma padaryti, dar reikės pažiūrėti. Iš tiesų egzistuoja galimybė, kad Jungtinėms Valstijoms pavyks išlikti nuošalyje.

Tačiau taip pat egzistuoja reali rizika, kad situacija gali eskaluotis į didelio masto karą, kuriame Jungtinės Valstijos gali nuspręsti įsikišti, kažkokiu būdu mėgindamos apginti Izraelį. Ir yra akivaizdu, kad jeigu Jungtinės Valstijos leisis įtraukiamos į didelio masto karą, tai vėliau, galbūt gerokai vėliau, istoriniame kontekste bus laikoma klaida. Ir tai būtų klaida, žvelgiant iš pakylėtųjų mokytojų perspektyvos. Būtų išmintinga vengti tokio scenarijaus ir daryti viską, kas įmanoma, kad būtų išvengta tokio scenarijaus. Ir būtent tokia yra prezidento Baideno ir jo patarėjų intencija. Matysime, ar tai bus įmanoma pasiekti. Jeigu esate amerikietis, iš tiesų galite išsakyti prašymus arba jeigu jaučiate iš vidaus norą išsakyti šiuos prašymus, kad Amerika nebūtų įtraukta į karą Vidurio Rytuose.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels