Koks yra realistiškiausias karo Ukrainoje scenarijus?

Klausimas: Nepaisant to, kad karas Ukrainoje vyksta jau ilgą laiką ir žmonės jaučiasi pavargę nuo jo, nesimato jokių prošvaisčių konflikto pabaigai. Vietoj to, į tai dabar įsitraukia dar daugiau šalių. Šiuo atžvilgiu, ar galėtų pakylėtieji mokytojai paaiškinti tam tikrus dalykus? Koks yra realistiškiausias scenarijus tolesnei šio konflikto eigai? Ar gali karas tęstis metus ar du, ar netgi dar ilgiau?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. konferencijoje Kazachstane.

Na, iš pradžių, mes tikėjomės, kad karas neišsitęs, ir buvo tam tikrų prošvaisčių, kad tai būtų galėję įvykti, tačiau tai neišsipildė, pagrinde dėl to, kad Rusijos populiacijoje iš tiesų neatsirado kritinės masės, kuri būtų pakeitusi savo požiūrį, ne tik į karą, bet taip pat ir į savo valdžią, į šalį ir į šalies vystymąsi.

Deja, realistiškesnis scenarijus yra, kad tai nusitęs mažiausiai į kitus metus, o galbūt tam tikra forma tęsis dar ilgiau, kaip matėte tai po Krymo užgrobimo ir situacijos rytinėje Ukrainos dalyje, kurioje karo būsena iš esmės truko keletą metų, nors tai ir nebuvo tokio masto karas, kokį turite dabar.

Na ir dabar, yra akivaizdu, kad ukrainiečiai yra labai ryžtingai nusiteikę, ir egzistuoja realistiškas scenarijus, kad jie padarys progresą ir nustums Rusijos pajėgas atgal. Yra įmanoma, kad Rusijos ginkluotosiose pajėgose įvyks tam tikras žlugimas, tačiau tai neįvyks artimiausioje ateityje.

Vienas realistiškas scenarijus yra, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos gali sugriūti, ir taip pat pradėti griūti gali Rusijos ekonomika, ši griūtis jau prasidėjo, tačiau ji gali darytis vis akivaizdesnė. Ir todėl, gali ateiti momentas, kai kažkas Rusijoje suvoks, jog Putinas daugiau trukdo nei padeda Rusijos ateičiai, ir todėl jie nuspręs kažkokiu būdu juo atsikratyti. Kitas galimas scenarijus yra, kad Putinas sugebės išsilaikyti valdžioje, kad ir kaip viskas blogai sektųsi, ir ateis momentas, kai situacija atsidurs aklavietėje, nes nė viena pusė iš tiesų negalės daryti jokio progreso. Ir tai, žinoma, yra mažiausiai pageidaujamas scenarijus, net ir Rusijai, kadangi tai tik padidins Rusijos žmonių naštą, ne tik kalbant apie rusų kareivius, bet ir apie ekonomiką.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels