Dangus

Mokslinio projekto nesėkmė iš tiesų gali išplėsti žmonių žinias ir pagilinti suvokimą

Klausimas: Nacionalinis Subatominės Fizikos Institutas planuoja statyti požeminį teleskopą Olandijos pietuose, siekdamas tyrinėti tikrąją materiją, iš kurios yra sudaryta mūsų visata. Norėčiau dalyvauti šiose statybose kaip projekto koordinatorius. Ar šis projektas galės būti sėkmingas? Ar aš galiu prie jo prisidėti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Olandijoje.

Na, visų pirma, mes nedalijame asmeninių patarimų, turite patys nuspręsti, pasikliaudami savo vidiniu vedimu, savo vidine intuicija ir pojūčiu, kas jums yra geriausia jūsų gyvenime pagal jūsų dangiškąjį planą. Tačiau kalbant apie patį projektą, ką turi omenyje sakydamas, kad projektas gali būti sėkmingas?

Jeigu pažvelgsite į žmones, kurie planuoja projektą ir ką jie tikisi juo pasiekti, jie gali būti labai specifiškai apsibrėžę, kokiu atveju šis projektas būtų sėkmingas, tačiau mano apibrėžimas būtų visiškai kitoks. Pagal mano apibrėžimą, svarbiausia nėra įrodyti tam tikras teorijas, kurias sukūrė žmonės.

Pagal mano apibrėžimą, svarbiausia yra išplėsti žmonių supratimą, pagilinti supratimą, ir tokie projektai kaip šis ir daugelis kitų mokslinių projektų gali būti labai sėkmingi, pagilindami šį supratimą, suteikdami mokslininkams ir žmonijai naują supratimą. Kartais mokslininkai gali suplanuoti tyrimų projektą, jie gali apibrėžti, kokiu atveju jis būtų sėkmingas, ir pagal jų apibrėžimą šis projektas nenusiseka.

Tačiau pagal mano apibrėžimą, projekto nesėkmė iš tiesų gali išplėsti žmonių žinias ir pagilinti suvokimą, todėl tai taip pat yra sėkmė. Šiuo metu yra vykdoma daug tiriamųjų projektų, kurie iš tiesų sėkmingi bus tik dėl savo nesėkmės, kadangi jie padės parodyti kai kurias materialistinio požiūrio aklavietes ir būtinybę ieškoti kitos paradigmos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels