JAV politinė sistema yra atgyvenusi ir jai reikalingos konstitucinės reformos

TEMOS: Abi partijos turi tuos pačius savanaudiškus elitistinius tikslus – valdžia privalo turėti valdomųjų pritarimą – morališkai subankrutavusi sistema – pirminė politinė sistema atgyveno technologijos akivaizdoje – rinkėjų kolegija turi būti panaikinta – atstovaujamajai demokratijai reikalingi pakeitimai – dideli sprendimai priimami rinkėjų balsais – panaikinkite Senatą – abortai demonstruoja problemą – žiniasklaidą kontroliuoja valdžios elitas – judėjimas iš apačios link savivaldos – žmonėms valdžios elitas, kuris juos valdytų, nėra reikalingas – išimkite politines partijas iš proceso – daugiau jokių sekimų partijos linija – laikas palikti juodai baltą mąstyseną – atotrūkis tarp žmonių ir valdžios – dviejų partijų sistema turi būti panaikinta – krikščionybė yra atitrūkusi nuo tikrojo Jėzaus mokymo – Amerika sėdi ant dviejų kėdžių – tiek politinė sistema tiek ir religija privalo būti atnaujintos – nupirkti geru gyvenimu – vidurio kelias, išeinantis už dualistinių kraštutinumų – kaip tamsos jėgos naudojasi valdžios elitu griaudamos demokratiją – mažesnioji iš dviejų blogybių nėra didesnysis gėris

Klausimas: Mylimas Jėzau, pranešama, kad mažiausiai žiniasklaidos dėmesio susilaukianti, tačiau svarbiausia šio rinkiminio sezono naujiena yra tai, kad didelė dalis Amerikos krikščionių, konservatorių, respublikonų, liberalių pažiūrų žmonių, konstitucionalistų ir kitų „dešinėje“ esančių žmonių, blaškosi nežinodami, kaip balsuoti šį lapkritį vyksiančiuose rinkimuose.

Kai kuriuos žmones taip atgrasė abu pagrindinių partijų kandidatai į prezidentus, jog rinkimų dieną jie grasina likti namuose.

Kiti palieka, arba svarsto palikti savo tradicinius politinius namus – respublikonų partiją, ir vietoj jos rinktis trečiąją partiją. Jų požiūriu abi pagrindinės politinės stovyklos yra tokios supanašėjusios ir nepriimtinos, jog vienintelis pasirinkimo vertas variantas būtų trečioji partija. Juk šiaip ar taip jie sako: „Balsuodami už vieną iš mažesnių blogybių vis tiek renkatės blogybę.“

Tačiau daugelis kitų atkerta sakydami, kad „mažesnė iš dviejų blogybių“ jau pagal apibrėžimą yra didesnysis gėris, ir kad ir kokias klaidas bei netobulus sprendimus būtų padaręs Džordžas W. Bušas bei jo administracija, jo prezidentavimas bus daug kartų geresnis už visišką išdavystę, kurią Amerika patirtų vadovaujant Keriui.

Klausimas yra toks: kadangi tai bus Jungtinių Valstijų prezidento rinkimai lapkritį, ar turėtume palaikyti balsavimą už mažesniąją iš dviejų blogybių; iš viso nebalsuoti; balsuoti už trečiosios partijos kandidatą, kuris yra mums priimtinas, tačiau turi mažai šansų laimėti; balsavimo lapelyje įrašyti savo paties kandidatą?

Ir bet kurie kiti komentarai, kuriais norėtum pasidalinti, liečiantys šiuos labai svarbius rinkimus.

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Pakylėtųjų mokytojų bendruomenės nariai turi skirtingas užduotis ir specializuojasi skirtingose srityse. Atsižvelgiant į mano užimamą tarnystę, aš nesu pakylėtasis mokytojas, kurio užduotis būtų prižiūrėti rinkimus Amerikoje. Mano mylimas brolis, Sen Žermenas, turi daug stipresnių sąitų su Amerika ir todėl prižiūri šiuos rinkimus, nes jis yra pagrindinis mokytojas, rėmęs Jungtinių Amerikos Valstijų įkūrimą. Tačiau, kadangi mes visi esame viena, iš tiesų galiu duoti jums keletą minčių pamąstymui.

Mintis 1

Mes, pakylėtieji mokytojai, esame ganėtai susirūpinę dėl artėjančių rinkimų Amerikoje. Mes iš tiesų laikome šiuos rinkimus kritišku momentu, tačiau ne dėl tų priežasčių, kurias pateikia partizaniniai politikai ir jų rėmėjai. Mums nėra labai svarbu, kuris iš kandidatų bus išrinktas prezidentu, kadangi mūsų vertinimu nė vienas iš kandidatų ir nė viena iš partijų nesugebės arba nenorės atnešti pokyčių, kurie yra būtini, norint sugrąžinti Jungtines Amerikos Valstijas prie dvasinių principų, kurių pagrindu buvo sukurta ši šalis.

Jums tereikia pažvelgti į faktą, kad abu kandidatai turi ryšių su turtingomis šeimomis, abu baigė tą patį universitetą ir abu buvo tos pačios slaptos organizacijos šiame universitete nariais. Tai, kad jie teigia esantys skirtingose politinio spektro pusėse tik pademonstruoja tai, ką mes, pakylėtieji mokytojai labai aiškiai matome, tai yra, kad abi politinio spektro pusės siekia to paties tikslo. Šis tikslas yra elitistinis tikslas. Jo esmė yra kuo labiau sutelkti valstybės valdymą į nedidelio elito rankas, kuris valdytų šalį vietoj Amerikos žmonių. Tai labai akivaizdžiai prieštarauja vienam iš pamatinių principų, ant kurių buvo sukurtos Jungtinės Valstijos, tai yra, kad ši šalis turėtų turėti valdžią, kuri būtų iš žmonių, nuo žmonių ir žmonėms. Vietoj to, jūs dabar turite valdžią, kuri yra iš elito, nuo elito ir elitui.

Mintis 2

Pakylėtieji mokytojai šiuos rinkimus laiko svarbiais, nes mes tikimės, kad įvykiai, įvyksiantys iki rinkimų, ir sumaištis, kuri, labai tikėtina, tvyros visuomenėje kelias savaites po rinkimų, pažadins Amerikos žmones faktui, jog politinei sistemai reikalingi dideli pokyčiai. Mes tikimės, jog tai atves prie drastiškų reformų Jungtinėse Valstijose, kurios galiausiai išplis į dauguma kitų demokratinių šalių, kaip pirmoji Amerikos Konstitucija įkvėpė daugelio demokratinių šalių susikūrimą visame pasaulyje.

Tačiau esminė problema čia yra ta, kad pagrindinis principas demokratijoje turi būti tai, kad vyriausybė turi valdyti su valdomųjų pritarimu. Tai, kad tiek daug amerikiečių yra nepatenkinti abiem kandidatais ir jaučiasi taip, lyg nė viena iš politinių partijų neišreiškia jų požiūrio, aiškiai parodo, kad Amerikos valdžia šiuo metu nevaldo su valdomųjų pritarimu. Ir jeigu būtent taip ir yra, tuomet Amerikos politinė sistema yra morališkai subankrutavusi, ir ji valdo jau nebe moraliniu, o vien teisiniu pagrindu. Tokia situacija ilgai gyvuoti negali, ir tai yra viena iš priežasčių kodėl aš, ankstesnėje diskusijoje, sakiau, kad Amerikai reikalinga antroji nesmurtinė Amerikos revoliucija.

Mintis 3

Kas turėtų įvykti tokioje politinėje revoliucijoje? Kaip vienas iš aspektų, daugumai amerikiečių turėtų pasidaryti akivaizdu, jog politinę sistemą, kuri buvo sukurta 18-ojo amžiaus pabaigoje, technologinis vystymasis pavertė atgyvenusia. Vienas iš pavyzdžių yra rinkėjų kolegija, kuri buvo praktiška laikais, kuomet komunikacijos priemonės buvo primityvios ir lėtos. Tokioje didelėje šalyje kaip Jungtinės Valstijos, rinkėjų kolegijos egzistavimas turėjo privalumų prieš 200 metų. Tačiau šiandieniniame pasaulyje, kuriame komunikacija vyksta realiu laiku, prezidentas turėtų būti renkamas vien rinkėjų balsais. Neturėtų būti įmanomas toks scenarijus, kuomet kandidatas gali laimėti prezidento rinkimus gaudamas rinkėjų balsų mažumą. Kiekvieno piliečio balsas turi turėti tokią pačią vertę, kad ir kokioje valstijoje jis begyventų.

Fundamentalesniame lygmenyje, turėtų būti akivaizdu, kad, nors atstovaujamoji demokratija buvo absoliuti būtinybė šalies įkūrimo metu, šiuolaikinės komunikacijos ir informacinės technologijos ją padarė nebe tokia gyvybiškai svarbia. Tai turėtų atvesti prie logiškos išvados, jog nebėra teisinga, kad politinis aparatas priiminėtų visus svarbiausius sprendimus šioje šalyje. Europoje jau yra kelios šalys, įdiegusios įvairius procesus, kurių pagalba svarbiausi sprendimai yra priiminėjami visuotiniu referendumu, ir šių sprendimų negali priimti nei prezidentas, nei valdančioji partija, nei parlamentas.

Tai turėtų paskatinti suvokimo atsiradimą, kad išrinkti atstovai labiau turėtų tarnauti kaip administratoriai, o ne kaip politinių sprendimų priėmėjai. Tokiu būdu būtų galima sumažinti valdžios aparatą, o Senatą būtų galima iš viso paleisti. Prezidentas ir kongresas priiminėtų kasdieninius sprendimus, kaip valdyti šalį, kaip reaguoti į krizę ir kaip įgyvendinti politinius sprendimus. Tačiau kokie turėtų būti šie politiniai sprendimai, žmonės turėtų spręsti patys, per referendumus.

Akivaizdžiausias pavyzdys, kaip svarbiausi politiniai sprendimai yra atitrūkę nuo žmonių valios ir pritarimo, yra abortų problema. Jeigu tėvai įkūrėjai sužinotų, jog šitokio masto problema buvo sprendžiama vienintelio aukščiausiojo teismo vienu balsavimu, jie apsiverstų karste – populiariai tariant. Atsižvelgiant į tai, kad kai kurie iš jūsų tėvų įkūrėjų šiandien yra pakylėtieji mokytojai, galiu jus užtikrinti, jog jie yra pritrenkti šitokios įvykių eigos. Todėl turi pasidaryti akivaizdu, kad visus svarbiausius politinius sprendimus turėtų priiminėti Amerikos žmonės, po laisvai įvykusių debatų ta tema.

Tokie debatai nebūtų galėję vykti, kol nebuvo interneto, kadangi vyraujančią žiniasklaidą jau ne vieną dešimtmetį kontroliuoja valdžios elitas, norintis įgyti vis didesnę kontrolę visiems Amerikos visuomenės aspektams ir, tiesą sakant, visam pasauliui. Tačiau šiandienos pasaulyje egzistuoja daug geresnės galimybės nei kada nors anksčiau žmonėms sužinoti, kas iš tiesų vyksta visuomenėje.

Todėl Jungtinėse Valstijose turėtų atsirasti judėjimas iš apačios, reikalaujantis konstitucinių reformų, kurios atiduotų svarbiausių politinių sprendimų priiminėjimą į žmonių rankas. Visi, kurie prieštarautų tokioms reformoms, aiškiai parodytų, jog iš tikrųjų jie yra prieš demokratiją, prieš laisvę ir už elitizmą. Tiktai valdžios elitas, norintis išlaikyti status quo, galėtų priešintis šiai reformai. Žinau, kad kai kurie žmonės prisigalvos įvairiausių argumentų, nukreiptų prieš mano pasiūlymą, tačiau šie argumentai neturi jokio pagrįstumo šiandieninėje informacijos visuomenėje.

Šiandieniniai žmonės puikiai sugeba save valdyti, ir jiems nereikalingas elitas, kuris juos valdytų. Tai yra melas, kurį tamsos jėgos skleidžia jau tūkstančius metų šioje planetoje, bet, žmonijos sąmonei kylant, šis argumentas darosi vis silpnesnis.

Mintis 4

Pokyčiai, kuriuos siūlau aukščiau, atliktų dar vieną labai svarbią funkciją. Jie signalizuotų Amerikos valdžios elitui, kad „vakarėlis baigtas.“ Kitaip tariant, būtina pašalinti partijų politiką iš politinio proceso. Šiandien turite situaciją, kuomet daugelis politikų yra priversti įrodinėti tiesas, kuriomis patys netiki arba suvokia, jog tai nėra aukščiausia tiesa. Tačiau, norėdami palaikyti savo partiją, jie turi paklusti ir sekti partijos linija. Turite situaciją, kuomet daugelis žmonių yra priversti užimti tam tikrą poziciją, kad išsiskirtų nuo kitos partijos tuo pačiu klausimu. Todėl turite dvi partijas, kurios bet kuriuo klausimu yra linkusios užimti vieną iš dviejų kraštutinių pozicijų.

Kitoje diskusijoje pateikiu išsamius argumentus, parodančius, jog svarbiausias pokytis, turintis įvykti Amerikos politikoje yra tai, kad Amerika turi palikti juodai baltą mąstyseną. Priešingai, nei tiki daugelis krikščionių, Kristaus sąmonė nėra ekstremistinio pobūdžio sąmonė. Ji nėra ultrakonservatyvi pragaro ugnies ir sieros pozicija, kurią skelbia kai kurie krikščioniškojo fundamentalizmo pamokslautojai, tačiau nėra ji ir liberali, „viskas leidžiama“ tipo sąmonė. Kristaus sąmonė, kaip mėginu paaiškinti šioje svetainėje, yra aukščiau už reliatyvias priešingybes, dualistinius kraštutinumus, kylančius iš dualistinio proto.

Tačiau šiandienos politiniame klimate, abi partijos dažnai yra priverstos užimti vieną iš dviejų kraštutinių pozicijų, o tai reiškia, jog nė viena partija negali sau leisti, dėl politinių priežasčių, užimti Kristaus pozicijos – jeigu sugebėtų atpažinti šią poziciją, ko padaryti jos dažniausiai nesugeba. Tai turi liautis, ir tą sustabdyti galima perduodant visų svarbiausių politinių sprendimų priėmimą visuotiniam balsavimui.

Mintis 5

Kitas būdas spręsti politinių partijų problemą yra sakyti, kad tai, kas šiuo metu vyksta Jungtinėse Valstijose, yra, kad žmonės jaučia, jog iš jų yra atimama vis daugiau ir daugiau politinių teisių. Jie jaučia, kad vyriausybė vis mažiau ir mažiau atsižvelgia į jų nuomonę priiminėdama sprendimus, ir kad atotrūkis tarp paprasto piliečio ir vyriausybės vis didėja. Jie jaučiasi mažai ką galintys pakeisti, nes neturi nei realių kandidatų, nei partijų, už kuriuos galėtų balsuoti. Ir vėlgi, tai tiesiogiai prieštarauja principui, kad valdžia turėtų būti iš žmonių, nuo žmonių ir žmonėms. Būtent dėl to reikalingi konstituciniai pokyčiai, kurie suteiktų žmonėms didesnes galimybes mesti iššūkį status quo.

Pirmas žingsnis, kuris padėtų panaikinti tradicinių partijų politiką, būtų sukurti procesą, kuris palengvintų naujoms partijoms įgyti įtaką demokratiniam procesui. Dviejų partijų sistema tiesiog atgyveno ir nebėra naudinga. Keletas Europos šalių turi sistemas , kurios žymiai palengvina trečiajai partijai patekti į politinį procesą. Tai paprasčiausiai yra nedemokratiška, kad didelis skaičius Amerikos žmonių galėtų balsuoti už kandidatą į prezidentus, kaip nutiko 1992 metų rinkimuose, kuris nebūtų vienos iš dviejų pagrindinių partijų narys, ir po rinkimų šie žmonės neturėtų jokio atstovavimo Kongrese.

Būtina palengvinti naujų partijų patekimą į rinkimus ir į Kongresą, kad jų patekimas priklausytų nuo jų gautų balsų procento. Žinau, kad keletoje Europos šalių tai atvedė prie to, kad politinių partijų atsirado labai daug, kas neretai sukuria politinę aklavietę. Tačiau šios politinės aklavietės būtų galima išvengti, visus svarbiausius politinius sprendimus paliekant visuotiniam balsavimui.

Ar sakau, kad šis perėjimas būtų lengvas? Žinau, kad daug lengviau šį perėjimą aprašyti, negu jį įgyvendinti. Tiesiog sakau, kad šis perėjimas yra gyvybiškai būtinas, nes jums lieka dvi paprastos galimybės:

  • Galite leisti dabartinei politinei sistemai tapti vis labiau ir labiau elitistine ir sutelkti vis daugiau ir daugiau galių į vis mažesnio ir mažesnio Amerikos visuomenės segmento rankas.

  • Galite pakeisti sistemą, kad vėl turėtumėte valdžią, kuri būtų iš žmonių, nuo žmonių ir žmonėms, ir kuri valdytų, turėdama valdomųjų pritarimą, tai reiškia, valdomųjų daugumos pritarimą.

Mintis 6

Puikiai žinau, kad daugelis krikščionių jaučiasi sutrikę, nežinodami kurį kandidatą į prezidentus palaikyti. Tačiau, jeigu šie žmonės atsitrauktų žingsnelį atgal, jie suvoktų, kad jų sutrikimo šaknys siekia giliau už politinius debatus. Jis siekia pačią jų religinių įsitikinimų ir to, kaip jie mato krikščionybę, šerdį.

Kaip mėginu paaiškinti šioje svetainėje, tradicinė krikščionybė iškreipė mano tikrąjį mokymą, sukurdama doktrinas, kurios kyla iš dualistinio proto. Per keletą pastarųjų dešimtmečių žmonijos sąmonė patyrė labai ryškų kilimą aukštyn, ir tai padėjo milijonams žmonių, tiek krikščionims, tiek ir ne krikščionims, pradėti matyti dualistinio mąstymo klaidingumą.

Tačiau tuo pat metu kylanti dvasinė šviesa taip pat privertė daugelį žmonių pasiduoti labiau ekstremistiniams požiūriams. Jungtinėse Valstijose tai paskatino daugumą krikščioniškų bažnyčių vadų pereiti į vis didėjantį konservatyvumą. Tačiau šis konservatyvumas daugeliu atžvilgiu yra nesuderinamas su Kristaus tiesa. Geriausias to pavyzdys yra tai, kad tiek daug krikščioniškų bažnyčių vadų palaikė karą Irake, kai tuo tarpu pakylėtieji mokytojai šio karo nepalaiko, kaip paaiškinu kitur.

Milijonai krikščionių pradeda suvokti juodai baltos mąstysenos klaidingumą, ir todėl jiems vis sunkiau darosi palaikyti respublikonų partiją arba demokratų partiją. Tačiau vienintelis tikras sprendimas šiai problemai yra ne politinis, o dvasinis. Visiems šiems krikščionims reikia suprasti paprastą faktą, kad jų krikščioniškos bažnyčios yra atitrūkusios nuo mano tikrojo mokymo. Todėl raktas šiai situacijai spręsti yra, kad milijonai krikščionių pabustų mano tikrojo mokymo realybei, tai yra, kad jie turi gebėjimą sužinoti Kristaus tiesą savo pačių širdyse, turi gebėjimą sekti mano pėdomis ir apsivilkti Kristaus protą. Tai yra vienintelis faktorius, galintis reikšmingai pakeisti ne tik politinį Jungtinių Valstijų gyvenimą, bet ir religinį gyvenimą. Tai atveda prie sekančios svarbios minties.

Mintis 7

Kaip mėginu paaiškinti šioje svetainėje, dabartinės šioje planetoje egzistuojančios sąlygos nebuvo sukurtos Dievo. Jos beveik visos yra išimtinai dabartinės žmonijos sąmonės būsenos išraiška. Iš to logiškai seka, kad bet kurios valstybės valdžia yra tos šalies žmonių sąmonės būsenos, kolektyvinės sąmonės būsenos išraiška.

Šiuo metu Jungtinėse Valstijose vyksta tai, kad milijonai žmonių kyla į aukštesnį sąmonės lygį. Jie pradeda matyti dualistinės, juodai baltos mąstysenos klaidingumą. Tačiau jie dar nepersilaužė į sąmoningą suvokimą to, kas vyksta, ir todėl pokyčiai, vykstantys gilesniuose žmonių protų lygmenyse, dar nepersikėlė į regimus pokyčius žmonių asmeniniuose gyvenimuose ir visoje visuomenėje. Galėtume sakyti, kad šiuo metu Amerika sėdi ant dviejų kėdžių. Ji yra įstrigusi niekieno šalyje, kurioje dabartinė religinė kultūra ir dabartinė politinė kultūra yra pasenusios ir atgyvenusios. Tačiau mes dar nepasiekėme kritinės masės žmonių, kurie turėtų aiškią viziją, kodėl tai yra atgyvenę, ir ką reikia padaryti, norint tai pakeisti.

Viena pagrindinių šios aklavietės priežasčių yra ta, kad tiek daug amerikiečių buvo nupirkti „geru gyvenimu,“ kurį reprezentuoja patogus materialinis gyvenimas. Todėl jie nenori drumsti vandens, nenori palikti savo patogumų. Todėl iš tiesų daugelis krikščionių mėgina tarnauti Dievui, ir mamonai, tačiau, kaip sakiau prieš 2000 metų, negalite tarnauti dviem šeimininkams. Deja, kol kritinė masė amerikiečių nenuspręs palikti savo tinklų – flirtavimo su valdžios elitu ir geru gyvenimu – ir tarnauti tikrajam Kristaus proto šeimininkui, tol ši šalis liks įstrigusi savo dabartinėje politinėje aklavietėje.

Kas galėtų padėti ištrūkti iš šios aklavietės? Padėti gali vienintelis dalykas – kad daugiau žmonių pasiektų aukštą Kristiškumo laipsnį. O pagrindinis dalykas, kuris galėtų padėti tai įgyvendinti, yra tai, kad mano tikrasis mokymas, kurį aprašau šioje svetainėje, pasklistų kaip gaisras, ir jį priimtų kritinė masė žmonių Jungtinėse Valstijose bei kitur.

Kai kritinė masė žmonių šalyje pasieks tam tikrą Kristaus sąmonės lygį, tai sukels grandininę reakciją, kuri nubanguos per visus šios visuomenės aspektus. Jeigu krikščionys Jungtinėse Valstijose sąmoningai pripažintų būtinybę sekti mano pėdomis ir apsivilkti asmeninį Kristiškumą, tai labai greitai galėtų pakeisti religinę kultūrą šioje šalyje. Tai atvestų prie aiškaus, sąmoningo suvokimo, kad Kristaus protas yra aukščiau už reliatyvius dualistinio proto kraštutinumus.

Politinėje sferoje tai atvertų kelią pokyčiams, apie kuriuos kalbėjau anksčiau, pokyčiams, kurie išvestų Ameriką iš elitistinės politinės sistemos ir sugrąžintų sprendimų priėmimo galią į žmonių rankas. Tai taip pat sukeltų tokius dramatiškus sąmonės pokyčius, kad staiga išvystumėte politinius kandidatus, kurie būtų aukščiau partinės politikos ir turėtų tikrojo valstybės veikėjo savybes. Šie kandidatai būtų tokie kandidatai, kuriuos žmonės, pasiekę tam tikrą Kristaus sąmonės laipsnį, galėtų visa širdimi palaikyti.

Mintis 8

Tiesiog sakau, kad abu kandidatai, kurie šiuo metu kandidatuoja į prezidentus, išreiškia tipišką Amerikos žmonių sąmonės būseną. Džordžas Bušas reprezentuoja vieną kraštutinumą – žmones, kurie įsikibę laikosi status quo ir dualistinės, juodai baltos mąstysenos. Didžiausia problema su Džordžu Bušu yra ta, kad jis nėra pasirengęs pripažinti padaręs neteisingą sprendimą ir tuomet šį sprendimą pakeisti. Jis tiki, kad, jeigu lyderis keičia savo poziciją, tai yra silpnumo ženklas. Tačiau tikras lyderis visada pakeis savo poziciją, susidūręs su neginčijamais įrodymais, ir jo protas visuomet bus atviras tokiems įrodymams.

Džonas Keris reprezentuoja žmones, kurie suvokė juodai baltos mąstysenos klaidingumą, tačiau pasidavė priešingam kraštutinumui. Užuot viską vertinę iš juoda-balta perspektyvos, jie dabar yra linkę tikėti, kad viskas galima, ir kad aukštesnieji principai neegzistuoja. Tai labai apsunkina tokiems žmonėms, įskaitant ir Džoną Kerį, užimti tvirtą poziciją bet kokiu klausimu ir išlaikyti šią poziciją. Jie paprasčiausiai nesugeba aiškiai matyti per daugybės reliatyvių argumentų mišką ir priimti tvirtą sprendimą.

Vidurio kelias tarp šių dviejų kraštutinumų yra Kristaus protas, kuris suvokia, kad sprendimai turi būti paremti amžinaisiais principais, esančiais aukščiau dualistinio proto reliatyvumo. Tačiau jis taip pat suvokia, kad negalite šių principų taikyti juodai baltu būdu. Kadangi šiuo metu žmonija yra taip stipriai įsipainiojusi dualizmo sąmonėje, gali būti, kad šiuos principus bus būtina adaptuoti šiai laikinai realybei. Kristaus protas suvokia, kad kartais gali būti būtina priimti sprendimus, regimai einančius į kompromisą su amžinaisiais principais, ir tai yra laikina būtinybė, kuri daroma tam, kad visuomenė būtų pastumėta į priekį. Todėl bendras visuomenės progresas iš tiesų deri su amžinaisiais principais, ir tai galiausiai atves prie aukštesnės sąmonės būsenos.

Mintis 9

Noriu pasakyti, kad mažesnė iš dviejų blogybių vis tiek yra blogybė. Sakyti, kad mažesnė iš dviejų blogybių reprezentuoja didesnįjį gėrį rodo visišką neišmanymą apie tai, kokiomis taktikomis tamsos jėgos naudojasi kontroliuoti Žemės žmonėms, taktikomis, kurias įkūnija valdžios elitas. Noriu labai aiškiai pasakyti, kad tamsos jėgos nenorėjo matyti demokratijos iškilimo. Jos tam priešinosi visomis savo jėgomis, ir nuo pat pirmosios demokratijos atsiradimo, mėgino naudotis savo pakalikais valdžios elite, bandydamos griauti demokratiją iš vidaus. Jų taktika yra dvejopa:

  • Demokratijoje žmonės gali balsuoti, tačiau balsuoti jie gali tiktai remdamiesi žinoma informacija. Tad jeigu jums pavyksta kontroliuoti informaciją, galite tam tikru laipsniu kontroliuoti, kaip žmonės balsuos. Būtent dėl to, jau labai ilgą laiką valdžios elitas mėgina įgyti vyraujančios žiniasklaidos kontrolę, ir jiems tai daryti labai gerai sekėsi, ypač Jungtinėse Valstijose, kuriose žiniasklaidos varomoji jėga yra pelnas. Tamsos jėgoms labai lengva kontroliuoti žmones, kuriuos į priekį varo godumas.

  • Demokratijoje žmonės gali balsuoti, tačiau balsuoti jie gali tiktai rinkdamiesi iš galimų kandidatų. Tad, jeigu jums pavyksta kontroliuoti, kas gali kandidatuoti, galite kontroliuoti, kas bus išrinktas. Ir jeigu tai darysite gerai, visi kandidatuojantys žmonės dirbs tam pačiam tikslui – valdžios elito galios išlaikymui ir jos plėtimui.

Jungtinėse Valstijose nutiko taip, kad nedidelis elitas pasiekė labai didelį kontrolės laipsnį, ir šiame reikale jiems labai padeda dviejų partijų sistema ir vyraujanti žiniasklaida. Jiems pavyko sukurti situaciją, kurioje vieninteliai kandidatai, turintys realius šansus būti išrinktais į prezidentus, yra tie, kurie atstovauja vieną iš dviejų pagrindinių partijų. O kad gautumėte nominaciją, turite būti pasirengę parduoti savo sielą ir pademonstruoti, jog esate pasiruošę sekti partijos linija. Nepaisant tariamų skirtumų tarp demokratų ir respublikonų, milijonai amerikiečių ima suprasti, kad abi partijos siekia tų pačių tikslų. Vienintelis nedidelis skirtumas tarp jų yra tai, kaip jos to siekia.

O viso šito pasekmė yra ta, jog kad ir už kokią partiją bebalsuotumėte, balsuosite už tą pačią elitistinę programą. Visgi, jeigu jums pavyksta įtikinti žmones, kad mažesnė iš dviejų blogybių yra didesnysis gėris, ženkliai sumažinate riziką, kad jie ims drumsti vandenį, reikalaudami esminių politinių reformų.

Mintis 10

Ką galite padaryti, kad pakeistumėte šią situaciją? Sakiau, kad turi atsirasti reformuojantis judėjimas, kuris gimtų iš apačios ir įgytų tokį platų palaikymą, jog vyraujanti žiniasklaida ir politikai negalėtų jo ignoruoti. Lokaliai išrinkti politikai tebereaguos į reikalavimus, kuriuos išsakys už juos balsavę žmonės, galintys išmesti juos iš posto per sekančius rinkimus.

Vis dėlto, šitoks reformuojantis judėjimas negali atsirasti vakuume. Jis turi skrieti ant bangos, kurią sukurtų pasikeitusi sąmonė, ir todėl vienintelis faktorius, galintis iš tiesų sugriauti status quo, yra, kad milijonai amerikiečių pabustų būtinybei apsivilkti Kristaus protą. Tad tiems, kurie yra atviri šiai svetainei, nesakau, kad turėtumėte prisijungti prie politinių reformų judėjimo, nors iš tiesų galėtumėte jį palaikyti.

Svarbiausias dalykas, kurį galėtumėte daryti, būtų dirbti prie savo asmeninio Kristiškumo ir skleisti žinią apie mano tikrąjį mokymą. Kitaip tariant, jeigu norite prisidėti prie pokyčių, didžiausią pokytį padarysite padėdami pakilti Kristaus sąmonei tiek asmeniniame, tiek kolektyviniame lygmenyje. Prisiminkite mano žodžius: „O jeigu aš būsiu pakylėtas nuo Žemės, visus žmones patrauksiu link savęs“ (Jono 12,32). Pakylėdami save, aukštyn traukiate ir savo visuomenę, ir nešate Kristaus protą į Amerikos politinį gyvenimą. Tai yra pats vertingiausias dalykas, kurį galėtumėte padaryti dėl savo šalies, ar tai būtų Jungtinės Valstijos ar bet kuri kita šalis.

O trumpalaikėje perspektyvoje būtų labai naudinga, kad žmonės naudotųsi mūsų šaukiniais ir invokacijomis, prašydami apnuoginti ir nuversti valdžios elitą bei reformuoti Amerikos politinį gyvenimą. Būtų nepaprastai naudinga prašyti atskleisti visą korupciją rinkimuose ir apšviesti Amerikos žmones.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels