Ar Trampas ir Baidenas yra psichiškai tinkami prezidento postui

Klausimas: Įsivaizduoju, kad kiekvienas, susiduriantis su tokia daugybę teismuose jam iškeltų bylų kaip tai yra nutikę Trampui, turėtų jaustis labai stipriai prislėgtas. Ar per ateinančius metus jo psichika pajėgs tai pakelti, jam kandidatuojant į prezidentus? Tiesą sakant, ar Baidenas sugebės atsimušti nuo tiek daug žmonių iš savo paties partijos, kurie nori, kad jis pasitrauktų ir dar kartą nebekandidatuotų dėl savo amžiaus ir proto aštrumo? Kaip jūs matote, kaip visa tai gali klostytis, kalbant apie potencialą šiems dviem pirmaujantiems kandidatams patirti nervinį išsekimą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, mes jau anksčiau sakėme, kad jeigu Trampas būtų buvęs perrinktas prezidentu, jis būtų patyręs labai rimtų psichologinių sunkumų, mėgindamas užbaigti kitus ketverius savo misijos metus. Ir jūs jau galite matyti, kad jo psichika ima griūti, iš to kaip jis kalba, iš jo išsakomų teiginių. Ir galite matyti, kad jis beveik įžengė į kankinio kompleksą, neseniai palygindamas save su Nelsonu Mandela, kas, žinoma, yra visiškai nerealistiškas palyginimas. Yra tikėtina, kad jo psichika vis labiau grius per ateinančius metus, ir vis daugiau ir daugiau žmonių pradės matyti, kad jis nėra tinkamas aukščiausiam postui šalyje.

Kalbant apie Baideną, yra didesnė tikimybė, kad jeigu atsiras kažkokia problema, kuri neleis jam vėl kandidatuoti, tai bus fizinio, o ne psichologinio pobūdžio problema. Tačiau, žinoma, egzistuoja tikimybė, kad jis gali būti priverstas pasitraukti arba pasirinkti pasitraukti, ir jie pasirinks jaunesnį kandidatą. Tik problema yra, ar sugebės demokratų partija rasti kandidatą, kuris turėtų pakankamai savybių, reikalingų kandidatavimui?

Be jokių abejonių yra tokių, kurie jaučia, jog kadangi Baidenas jau kartą nugalėjo Trampą, jis bus geriausiai tinkamas padaryti tai dar kartą, jeigu Trampas bus nominuotas, kas, beje, nėra užtikrinta, nors šiuo metu gali taip atrodyti. Tačiau realybėje labiau yra ne tai kad demokratas nugalės Trampą, bet kad Trampas nugalės Trampą. Kadangi yra tikėtina, kaip sakiau, jog pats Trampas pradės rodyti savo psichinės pusiausvyros stygių iki tokio lygmens, kad vis daugiau ir daugiau tradicinių respublikonų balsuotojų sugebės pamatyti, kaip toli jis yra atitrūkęs nuo tradicinių respublikonų vertybių ir politinės krypties. Ir tereikia tik keliems procentams šių užkietėjusių respublikonų balsuotojų nuspręsti nebalsuoti, ir Trampas nebeturės jokių šansų būti išrinktas prezidentu, ir bus beveik nesvarbu, kas su juo varžysis demokratų pusėje. Tačiau yra akivaizdu, jeigu turėčiau kažką rekomenduoti pagal taip, kaip viskas šiuo metu atrodo, rekomenduočiau Baidenui kandidatuoti, jeigu Trampas būtų nominuotas. Jeigu Trampas nebus nominuotas, tuomet būtų vertingiau rasti jaunesnį kandidatą, jeigu demokratų partija sugebės iškelti tokį kandidatą.

Kamala Harris yra potencialus pasirinkimas. Jai būtų sunku varžytis su Trampu, tačiau jeigu Trampas nebūtų nominuotas, ji galėtų būti realistiška kandidatė. Aš čia, žinoma, nekalbu apie idealią situaciją, aš kalbu apie praktinę, realią situaciją, kokia ji šiuo metu yra.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels