Ar Bob Marley buvo šviesos būtybė nepaisant jo kovų su priklausomybe?

Klausimas: Neseniai gavau galimybę daugiau sužinoti apie jau mirusį regio dainininką Bob Marley. Manęs vis neapleidžia mintis, kad jis turėjo būti avataras, žinant, kokį didžiulį poveikį jis padarė savo šaliai ir planetai per savo muziką, perduodamas nuostabią meilės, taikos ir vienybės žinią.

Svarstau, kodėl jis taip anksti mirė nuo ligos, žinant, kad turėjo tiek daug, ką dar galėjo duoti. Taip pat svarstau, ar kartais jis nepakilo, nors dėl to abejoju, kadangi yra žinoma, jog jis buvo labai stipriai priklausomas nuo narkotikų. Kaip suprantu, jis patyrė kelias sunkias traumas, ir rūkymas buvo rastafarių kultūros dalis. Ir čia man kyla toks klausimas. Kaip tokia nuostabi dvasia galėjo padaryti tiek daug dėl Kristaus, ir tuo pat metu nesugebėti išsivaduoti nuo šios priklausomybės? Šis klausimas galėtų būti išreikštas ir kitaip: kaip galite kentėti nuo priklausomybės ir tuo pat metu sugebėti paskleisti tiek daug dieviškos energijos?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.

Tai yra sudėtingas klausimas, nes jis liečia keletą temų, bet pamėginsiu į jį atsakyti kuo paprasčiau. Daugelis žmonių, kuriuos matėte istorijoje, galėjo turėti tam tikrą kūrybinį polėkį, kūrybinius gebėjimus, tačiau jie taip pat turėjo labai komplikuotą, neišspręstą psichologiją. Turite šį plačiai paplitusį įvaizdį, kad genijams dažnai stinga socialinių gebėjimų ir jiems yra sunku bendrauti su kitais žmonėmis, kaip pavyzdžiui, Einšteinui ar Openhaimeriui, kaip tai yra vaizduojama šiame neseniai išėjusiame filme.

Priežastis čia nėra tik vienas atsakymas. Kai kuriais atvejais tai iš tiesų gali būti puolusios būtybės, kurios turi tam tikrus pasiekimus ir gebėjimą padaryti kažką fizinėje plotmėje, jos turi tam tikrą meistriškumą fizinei karalijai, tačiau taip pat su savimi nešasi puolusią psichologiją, neišspręstą psichologiją, kuri galiausiai priverčia jas susinaikinti.

Jūs taip pat turite tam tikrą grupę avatarų, kurie vis dar tebėra išsaugoję dalį kūrybiškumo, kurį atsinešė su savimi iš natūralios planetos, tačiau dėl savo gimimo traumos ir kitų traumų, kurios buvo sukurtos vėliau, jos susikūrė šią labai sudėtingą psichologiją. Tai yra kažkas panašaus į psichologų taip vadinama savi-sabotažo sindromą, kuomet yra žmonių, kurie yra kūrybiški, ir jie gali atnešti naujus dalykus, tačiau tai darydami jie tarsi aktyvuoja žemesnius savo psichologijos aspektus. Tiesą sakant, su avatarais dažnai būna taip, kad jie turi tam tikrą ryšį su Kristaus protu, kuris įgalina juos atnešti kažką naujo, tačiau šviesa, kurią jie atneša, iškelia į paviršių neišspręstą psichologiją, ir jie tuomet turi atrasti būdą su tuo dorotis. Jeigu jie neturi dvasinio mokymo, jeigu neturi supratimo apie psichologiją, jie turi tai uždengti. Ir štai čia priklausomybė gali tapti vienu iš būdų, kuriuo jie mėgina tai uždengti ir atitraukti nuo to savo dėmesį. Tai, žinoma, dažnai reiškia, kad jie neišreiškia savo pilno potencialo, jie išreiškia kažką, ir tuomet iškyla jų neišspręsta psichologija.

Kitas aspektas čia pasirodo tuomet, kad daugelis žmonių, kurie tampa įžymūs, ypač muzikantai ir aktoriai, arba politikai, jie negali pakelti dėmesio, kuris į juos yra nukreipiamas iš kolektyvinės sąmonės. Jiems to tiesiog tampa per daug, ir tai taip pat išjudina jų psichologiją, ir todėl jie nebegali pakelti gyvenimo, jie iš esmės nebegali pakelti savo psichologijos ir dėl to praranda gebėjimą funkcionuoti gyvenime ir tęsti savo karjerą, ir, vėlgi, jie gali mėginti atbukinti save cheminėmis medžiagomis arba kitais būdais.

Čia iš tiesų įvyksta taip, kad šie žmonės turi įsirašę į savo Dangiškąjį Planą atnešti kažką naujo, tačiau jie taip pat į savo Dangiškąjį Planą yra įsirašę, jog kad pasiektų aukštesnius savo plano lygmenis, jie turi išspręsti savo psichologiją. Tačiau jeigu jie nenori to daryti, jeigu užaugo aplinkoje, kurioje jiems niekas nesuteikė pagalbos sprendžiant psichologiją, tuomet jie gali įstrigti. Jie pasiekia tam tikrą lygmenį ir negali jo peržengti.

Matote, kad yra žmonių, kurie atneša kažką, dėl ko tampa įžymūs, tačiau po to daugiau nebegali atnešti nieko naujo. Taip yra dėl to, kad jie netranscendavo psichologijos, ir todėl negali pakilti į sekantį savo kūrybinių pastangų lygmenį. Tai iš tiesų galioja visiems, kurie dirba kūrybinėje srityje, ir matote šią tendenciją kartojantis vėl ir vėl kūrybiškuose žmonėse.

Vienintelis būdas iš to išsivaduoti yra priimti požiūrį, kad esate pasiryžę dirbti su savo psichologija, ir ieškote bet kokių mokymų ir įrankių, kurie jums yra patrauklūs, ir juos taikote. Yra žmonių, kurie pradeda tai daryti, nes atsiranda didesnis psichologijos įsisąmoninimas ir didesnis pasiryžimas ją spręsti. Ateinančiais dešimtmečiais pamatysite, kad atsiras vis daugiau ir daugiau kūrybiškų žmonių, kurie nebeįstrigs, jie nebesusinaikins, ir jie arba pakils virš priklausomybių, arba iš viso į jas nenueis, ir todėl galės būti kūrybiški ilgesnį laiką.

Ir tai iš tiesų yra vienas iš dalykų, kuris akceleruos aukso amžiaus įkūnijimą. Jūs visi, žinoma, turite galimybę būti tarp tų, kurie išpildys aukščiausią savo Dangiškojo Plano potencialą, kad ir ką jūs jame būtumėte sau apsibrėžę, ir jums nesukliudys ir jūsų nesustabdys jūsų pačių neišspręsta psichologija. Štai kodėl mes jums perdavėme visus šiuos įrankius, nes esate atviri išgirsti tai tiesiogiai iš mūsų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels