Kaip man žinoti, kas yra mano asmeninis mokytojas?

Klausimas: Neseniai gavau užuominą, kad Kuan Jin gali būti mano asmeninė mane vedanti pakylėtoji mokytoja, bet taip pat jaučiu artumą ir kitiems mokytojams. Tikriausiai galiu turėti tam tikrą mentalinį arba kultūrinį šališkumą, kuris veikia mano suvokimą. Mylima Kuan Jin, ar galėtum man padėti pamatyti tai, ką man reikia pamatyti šiuo klausimu?

Atsakymas iš Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Naujųjų Metų vebinare.

Vėlgi, nieko negaunu, nes jie nori, kad aš tiesiog tai paaiškinčiau. Vėlgi, jums nereikia į tai žiūrėti taip linijiškai. Visada yra pagrįsta paklausti, ar turite mentalinį arba kultūrinį šališkumą. Esate kilę iš tam tikros tradicijos ir todėl turite mokytoją iš tos tradicijos, kuris jums atrodo artimesnis. Yra pakankamai pagrįsta taip žiūrėti, bet jums nereikia būti tokiems nelankstiems. Turiu omenyje, galite turėti daugiau nei vieną mokytoją, su kuriuo dirbate. Galite kurį laiką dirbti su vienu mokytoju, o tuomet, kai pereinate į kitą lygmenį, imate dirbti su kitu mokytoju, kad pereitumėte į dar kitą lygmenį. Turiu omenyje, idealiu atveju, jeigu, pavyzdžiui, paimtumėte asmeninio meistriškumo kursą, iš pradžių dirbate su Mokytoju MOR, po to su Lanto, tada su Pauliumi Venecijiečiu ir taip toliau. O priežastis, dėl kurios Kuan Jin nenori atsakyti į šį klausimą, yra ta, kad ji nenori niekam to pasakyti iš išorinio šaltinio, nes jums tai reikia gauti iš vidaus ir jums reikia gauti tai intuityviai.

Ir, žinoma, kaip ir visada, jūsų intuicija veiks geriau, jeigu neturėsite kultūrinio šališkumo, jeigu sugebėsite būti kaip įmanoma neutralesni. Bet kaip sakiau, tai nėra viskas arba nieko, tai nėra dabar ir amžinai, tad tiesiog būkite šiek tiek lankstesni ir naudokitės savo intuicija, pažiūrėdami, kas jums ateina. Ir jeigu jaučiate, kad tai yra Kuan Jin, tuomet kurį laiką kalbėkite jos šaukinius ir invokacijas, ir pažiūrėkite, kas jums intuityviai ateis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels