Kaip atskirti tarp ego ir intuityvių impulsų

Klausimas: Nuo to laiko, kai esu dvasiniame kelyje, jaučiuosi šiek tiek susipainiojęs. Painiava kyla iš to, kad negaliu atskirti stipraus ego balso nuo dvasios silpnučių signalų. Galbūt turiu tam tikrą klaidingą požiūrį į dvasinį kelią? Kad galėčiau išeiti iš šios painiavos, kiek psichologinių problemų turėčiau išspręsti ir kiek širdies patyrimų, susijusių su pakylėtaisiais mokytojais, turėčiau patirti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, galėtume sakyti, kad problema, kurią tu aprašai, yra centrinis dvasinio kelio aspektas tam tikrame lygmenyje. Kol nepakilsite virš tam tikro sąmonės lygmens, kuriame jūsų intuicija pasidarys aiškesnė, visada susidursite su iššūkiu atskirti ego ir atskirąsias savastis nuo savo intuityvių impulsų, ateinančių iš jūsų aukštesniojo aš, AŠ ESU Esaties ar iš jūsų pakylėtųjų mokytojų. Su šiuo iššūkiu susiduria visi.

Turėtumėte naudotis mūsų perduotais įrankiais, ir tokiais atvejais kaip šis, rekomenduoju studijuoti Kelio į asmeninį Meistriškumą knygas, pradedant nuo Maha Čohano knygos, ir tuomet eiti per septynis Čohanų lygmenis, pereinant visą šį darbo su šiomis knygomis procesą.

Na ir po to, jeigu vis dar jausite neįgiję trokštamo aiškumo, galite dirbti su kitomis knygomis, Su knyga Išsigydykite savo dvasines traumas ir kitomis knygomis, kurios jums gali padėti įveikti atskirąsias savastis.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels