Dangus

Išoriniu protu priimami sprendimai ar intuityvus impulsas

Klausimas: Norėčiau tarnauti pakylėtiesiems mokytojams. Šiuo metu vedu neanglakalbių grupę, kurie studijuoja pakylėtųjų mokytojų mokymus. Mes susitinkame internetu ir esame iš skirtingų šalių. Ar mokytojai mano, kad turėčiau praplėsti savo tarnavimą ir inicijuoti gyvai susitinkančias studijų grupeles angliškai savo vietiniame mieste arba inicijuoti studijų grupę internetu anglų kalba, kurioje dalyvautų žmonės iš skirtingų mano šalies miestų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Paprastai mes nekomentuojame tokių klausimų, kadangi nenorime jums individualiai sakyti, ką turėtumėte daryti, tai turi ateiti iš vidaus, ir jūs sugebate tai gauti iš vidaus. Kol nepajausi stipraus impulso iš vidaus, toliau daryk tai, ką darai. Ir tuomet pasinaudok savo intuicija tai pamatyti, neik į išorinį protą, versdamas save išoriniu protu sakyti, kad štai ką aš turėčiau daryti.

Mes dažnai mokiniuose matome, kad atradę mokymą turite stiprų troškimą padaryti kažką pozityvaus Žemėje, ir šis troškimas yra ypač stiprus avataruose, tačiau net ir kai kurie brandesni Žemės gyventojai turi šį troškimą. Atrandate mokymus ir jus užplūsta entuziazmas, ir jūs nusprendžiate savo išoriniu protu: aš turėčiau daryti tą, turėčiau daryti aną.

Tačiau mes visada rekomenduojame, kad naudotumėtės mūsų mokymais pažvelgti į savo psichologiją, dirbti su savo psichologiją, atrasti tam tikras savastis, kurios jus blokuoja. Ir tuomet galite pasinaudoti savo intuicija, kad nuspręstumėte, o tiksliau, nenuspręstumėte, o tiesiog tekėtumėte su tuo, kas jums ateina iš vidaus, idant neturėtumėte šios fiksuotos idėjos, ką turėtumėte daryti, ir tuomet verstumėte save tai daryti. Paskirkite šiek tiek laiko, net jeigu tai užtruktų ne vienerius metus, eiti vidun, stiprinti savo intuiciją, spręsti savo psichologiją. Ir tuomet, kai viskas ateis be jokių pastangų iš vidaus, galėsite imtis veiksmų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels