Kaip pamatyti aukštesnius savo dangiškojo plano lygmenis

Klausimas: Kai sukoncentruoju savo dėmesį į Sąmoningąjį AŠ, patiriu intensyvią vibraciją net ir kasdienybėje. Ir tuo metu žinau, kad jokios mintys, emocijos ir koncepcijos šiame pasaulyje negali manęs paveikti. Ir būnu visiško neprisirišimo būsenoje. Manau, kad būtent tai yra Sąmoningasis AŠ, kuris nusimeta didelį dualizmo kupranugarį ir perlenda per adatos ausį į pakylėjimą. Ir ši dalis atėjo iš dangaus ir tiktai ji sugrįš į dangų. Norėčiau pasitikrinti, ar šios neprisirišimo būsenos pasiekimas arba šios būsenos dideliu laipsniu išlaikymas yra pakankamas mano dvasiniams pasiekimams šiame gyvenime. Norėčiau žinoti, ar mano dangiškasis planas yra tik transcenduoti visus tokius žemiškus dalykus, o gal yra kažkas daugiau – aukštesnė vizija, kurios turėčiau siekti. Norėčiau išgirsti pakylėtųjų mokytojų komentarą apie tai.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, jeigu neturite aiškaus vidinio pajautimo apie tai, turėtumėte visada daryti prielaidą, kad yra kažkas daugiau, ką galite pamatyti iš savo dangiškojo plano. Yra labai tikėtina, kad jūs taip pat turite tam tikrus dalykus, kuriuos norite padaryti, tam tikras dovanas, kurias norite atnešti šiame gyvenime.

Taip pat yra tikėtina, kad vis dar yra aukštesnių sąmonės lygmenų, kuriuos galite ištyrinėti. Ir todėl, vėlgi, toliau naudokitės įrankiais ir mokymais savo sąmonei kelti ir savo iliuzijoms pamatyti. Ir pamažu atrasite, kad iš tiesų yra daug daugiau, ką galite pamatyti iš savo dangiškojo plano. Tačiau tai turi ateiti palaipsniui ir iš vidaus. Tai nėra kažkas, ką norėčiau jums pasakyti, ką jūs turėtumėte daryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels