Dangus

Atsakymai iš vidaus ir atsakymai iš išorės

Klausimas: Pirmasis klausimas būtų: mylimi pakylėtieji mokytojai, prašau, pasakykite man, ar įmanoma pakylėtųjų mokytojų mokinei konsultuotis su astrologu, kad atrasčiau savo lemtį gyvenime ir ar turiu vyrą savo dangiškajame plane, nes nežinau, ar sugebu girdėti atsakymus tiesiogiai iš mokytojų.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Na, ankstesnėje dispensacijoje mes iš tiesų šiek tiek kalbėjome apie astrologiją ir daugelis žmonių lankėsi pas astrologus. Tačiau šioje dispensacijoje mes tiesiog pasirinkome apie tai nekalbėti, kadangi, mūsų įsitikinimu, su tais mokymais, kuriuos mes jums šiandien duodame, sugebėsite pakilti virš šio poreikio, kai norite gauti išorinį vedimą iš astrologų ar panašių dalykų.

Na ir dabar, jeigu jaučiate negalintys girdėti mokytojų, naudokitės įrankiais, kuriuos mes perdavėme jūsų psichologijai gydyti, ypač gimimo traumai dvasinių traumų gydymo knygoje ir kitose tos serijos knygose. Ir jūs galite, žinoma, jeigu norite, konsultuotis su astrologu, turite laisvą valią, mes nesakome, kad neturėtumėte to daryti. Tačiau ką gi astrologas jums pasakys? Ir net jeigu astrologas pasakys, kad taip, tu turi vyrą savo dangiškajame plane, kaip tau tai padės surasti tą vyrą?

Tau tiesiog reikia pažvelgti į savo psichologiją. Būtų konstruktyviau tai daryti ir pamatyti, kaip galėtum išgydyti savo psichologiją nuo bet kokių požiūrių, kurie neleidžia tau atrasti partnerio gyvenime. Į tai įeina savo požiūrio į santykius ištyrimas ir išsiaiškinimas, ar kartais neturi nerealistiškų lūkesčių, kurių joks žmogus negalėtų išpildyti. Vėlgi, raktas į bet kokį tobulėjimą yra psichologijos gydymas, ir konsultavimasis su astrologu ar kokio kito atsakymo gavimas iš išorės nepadės jums išgydyti savo psichologijos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels