Vis dar jaučiuosi varžomas savo gimimo traumos, ką galiu padaryti?

Klausimas: Praktikavau pakylėtųjų mokytojų mokymus daugiau nei 10 metų. Jaučiu, kad darau progresą, patiriu reikšmingus pokyčius ir įveikiu negatyvius prisirišimus bei savidestrukcines emocines reakcijas. Tai man leidžia skirti daugiau laiko mokymų studijavimui nei anksčiau. Nepaisant visų mano mėginimų naudotis dvasinės traumos knygomis, vis dar jaučiuosi varžomas pirmykštės savasties gimimo traumos. Daug kartų studijavau anksčiau ir vėliau duotus mokytojų mokymus, ir noriu paklausti, kaip galėčiau geriausiai pritaikyti tuos mokymus. Ar turėčiau kalbėti invokaciją laisvei nuo savo gimimo traumos ir kitas invokacijas tos serijos knygose, o gal turėčiau susikoncentruoti į ankstesnius mokymus, tuo pat metu dalyvaudamas dabartinėse vigilėse? Ar yra kokių nors rekomendacijų, kurias galėtumėte man duoti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.

Na, kaip jau anksčiau sakėme, kiekvieną kartą, kai atsiduriate tokioje situacijoje kaip ši, taip yra dėl to, kad yra kažkas, ko jūs nepamatėte. Jums reikia pažvelgti į tai, ką iki šiol darėte, ir pamėginti daryti kažką kitaip. Kai sakau, daryti kažką kitaip, neturiu omenyje, kad turėtumėte kalbėti konkrečias invokacijas, perskaityti konkrečias knygas ar dalyvauti vigilėse. Turiu omenyje, kad turėtumėte pamėginti pakeisti savo perspektyvą. Esmė čia nėra tai, ką jūs darote, esmė yra, ką jūs matote, o tiksliau, ko nematote. Tad jeigu turite tokį patį mąstymą, jog išorinių dalykų darymas, išoriniai ritualai automatiškai sukurs pokytį, tuomet būtent tai jums reikia pakeisti. Turite suvokti, kad esmė čia nėra aklai daryti išorinius dalykus. Turite ryžtis pažvelgti į save, pažvelgti į savo sąmonės būseną, pažvelgti į tai, kaip jūs žiūrite į save. Mes perdavėme mokymus apie tai, net ir knygoje „Išsigydykite savo dvasines traumas“ ir kituose mokymuose. Tačiau kol kas tu to nepamatei, nes nesuvokei, kad tau reikia pakeisti savo suvokimą. Ir tai neįvyks automatiškai. Tai įvyks, tiktai sąmoningai pažvelgiant į savo požiūrį, pažvelgiant į savo nusistatymą. Ir galite naudotis mokymais, kad tai pasiektumėte, tačiau esmė čia nėra suprasti tai intelektualiai. Esmė yra studijuoti mokymą tol, kol iš tiesų pamatysite, kas jame yra sakoma, ir todėl pakeisite savo sąmonę.

Suprantu, kad tai nėra tas atsakymas, kurio tikėjaisi. Daugelis žmonių nenori atlikti to pokyčio, tačiau tai yra vienintelis būdas įveikti šias traumas. Visa idėja apie šias traumas yra, kaip sakėme, kad buvote atsidūrę situacijoje, kuri buvo nepakeliama. Susikūrėte pasąmonės savastis, kad nustumtumėte situaciją nuo savo sąmoningo suvokimo, idant galėtumėte toliau išgyventi psichologiškai, išlikti psichologiškai. Ir tai buvo būtina padaryti, nes buvote žemesnėje sąmonės būsenoje, kai patyrėte traumą. Bet dabar, kai jau esate pakilę į aukštesnį sąmonės lygį, esate pasiruošę pradėti žiūrėti į tai, į ką iki šiol nežiūrėjote. Tačiau tam reikia pasiryžimo pamatyti kažką, ko anksčiau nematėte. Ir jūs turite pasąmonės savastis, kurios tam priešinasi, ir todėl jums reikia ieškoti tų savasčių. Prašykite mūsų pagalbos. Naudokitės mokymais. Mėginkite pamatyti tai, ko nepamatėte. Daugelis žmonių tai padarė. Ką vienas padarė, visi padaryti gali. Tačiau turite ryžtis pamatyti tai, ko jūsų pasąmonės savastys nenori, kad pamatytumėte. O tai reiškia, kad turite ryžtis kvestionuoti visą savo požiūrį į dvasinį kelią, savo požiūrį į save, savo požiūrį į gyvenimą Žemėje.

Tai yra įmanoma padaryti. Žinau, kad tai nėra lengva, tačiau tai yra įmanoma padaryti, nes aš tai padariau ir pakylėtieji mokytojai tai padarė, ir pakylėtųjų mokytojų mokiniai tai padarė. Jums gali būti naudinga pasikalbėti su kitais mokiniais ir pažiūrėti, kas jiems padėjo tai padaryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels