Avataro istorija: troškimo išgelbėti arba pakeisti kitus žmones įveikimas

Klausimas: Visą savo gyvenimą susidurdavau su vienokią ar kitokią narcisistinę asmenybę turinčiais vyrais. Aš būdavau toji, kuri viską ir visą save atiduodavau, o jie tai paimdavo ir mane kontroliuodavo. Tikėjausi gauti meilės, tačiau iš tokių vyrų niekada nesulauksi meilės. Dabar jau pabaigiau septynių spindulių kursą ir pradėjau suvokti savo šablonus. Ir šiuo metu vėl prisitraukiau vyrą, kuris meluoja, apgaudinėja ir daro viską, kad išpeštų sau naudos. Ir vis dėlto, kai su juo kalbu, jis atrodo toks mielas, ir jis taip pat turi labai šviesią pusę, išskyrus šį specifinį elgesį. Nuo pat pirmosios akimirkos žinojau, kad neturėčiau su juo užmegzti santykių, tačiau manyje vis dar yra viena mano dalis, kurią jis labai stipriai traukia. Kurį laiką su juo buvau, siekdama sąmoningai pereiti šį procesą savyje. Po mėnesio nustojau su juo kontaktuoti, nes pamačiau, kad jis melavo, apgaudinėjo ir labai savanaudiškai elgėsi. Nepaisant to, kad tai buvo konstruktyvus sprendimas nustoti su juo susitikinėti, dalis manęs viduje jaučiasi plėšoma. Norėčiau žinoti, kaip gali būti įmanoma jaustis tokiai plėšomai, nors šis kontaktas nesitęsė taip ilgai, ir visgi ryšys jaučiasi labai intensyvus. Jaučiu tarsi iš jo pusės į mane tiesiasi čiuptuvai, kurie mane apsupa ir privalau iš jų išsilaisvinti. Kas yra manyje, kad tie čiuptuvai taip mane užburia? Koks tai yra savasties mechanizmas ar dvasia, su kuria turiu reikalą? Prašau, padėkite man geriau tai suprasti.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m. vebinare „Judant link Aukso Amžiaus santykių“.

Mes palietėme šią temą savo diktavimuose: Jūs galite turėti karminių ryšių su žmonėmis, kurie verčia jus jausti jiems potraukį, tačiau viso to esmė iš tiesų yra tai, kad jūs, būdami avataru, turite troškimą padėti pakeisti ar išgelbėti kitus žmones. Galbūt ne specifiškai šį žmogų, tačiau turite bendrą troškimą išgelbėti arba pakeisti kitus žmones. Ir kaip kalbėjome, turite pasiekti tą tašką, kuriame įveiktumėte šį troškimą, ypač jeigu tai yra jūsų paskutinis įsikūnijimas, arba jeigu norite, kad tai būtų jūsų paskutinis įsikūnijimas.

Negalite pakilti, jeigu jaučiate turintys neužbaigtų reikalų ir jaučiate, kad yra žmonių, kuriuos privalote išgelbėti, arba kitų žmonių, kuriems turite padėti. Turite kontempliuoti laisvą valią ir tai, kad iš tiesų negalite pakeisti kitų žmonių. Turite susiderinti su tuo ir pamatyti, ar tai yra jūsų paskutinis įsikūnijimas. Ir todėl jums reikia labai aiškiai apsispręsti, kad turite nutraukti visus saitus, visus prisirišimus, kuriuos turite prie kitų žmonių.

Tad štai ką jums sakau: Problema nėra tas specifinis žmogus. Tai yra jūsų turimos savastys, kurios jumyse kelia norą išgelbėti arba padėti kitiems žmonėms. Manote, kad jūsų pareiga yra pakeisti kitus žmones, kad esate čia tam, jog pakeistumėte kitus žmones. Tačiau realybė yra tokia, kad jūs čia esate tiktai tam, kad pakeistumėte save, idant galėtumėte būti laisvi išreikšti tai, kas esate. Ir būtent taip galite pakeisti Žemę, kaip sakėme.

Tu jau intuityviai pajautei didžiąją dalį atsakymo, ir tau tiesiog reikia labiau tai įsisąmoninti, išstudijuoti mūsų šioje konferencijoje perduotus mokymus ir pasiekti tašką, kuriame iš tiesų galėtum paleisti šią savastį, šį troškimą, kurį turėjai dar prieš čia ateidama, troškimą pakeisti kitus žmones ar pakeisti kažką Žemėje.

Galite pasiekti tašką, kuriame suvokiate, jog iš tiesų nesate Žemėje dėl kitų žmonių, kaip tiki daugelis avatarų. Jūs iš tiesų atėjote į Žemę dėl savo augimo, ir tikrasis jūsų buvimo čionai tikslas yra patiems augti, kol pasieksite tašką, kuriame galėsite būti atviromis durimis savo AŠ ESU Esačiai, kad ir kokios būtų sąlygos, su kuriomis susidurtumėte Žemėje. Kitaip tariant, jūs galėtumėte būti savimi, kad ir kaip kiti žmonės elgtųsi ar kad ir ko jie iš jūsų reikalautų. Ir tai yra didžiausias išmėginimas avatarui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels