Dangus

Karminės grupės ir vedybos su artimais giminaičiais

Klausimas: Daugelyje vakarietiškų šalių kultūrų praeityje egzistavo fenomenas, kai vedybos vyko tarp artimų giminaičių, pvz., broliai vesdavo seseris arba pusseseres ir t.t. Ar galėtų pakylėtieji mokytojai tai pakomentuoti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Šis fenomenas tiesiog yra išraiška fakto, kad egzistuoja karminių grupių kūrimosi tendencija. Tai yra tokios grupės – šeimų grupės – kurių nariai turi tarpusavio karmą vieni su kitais. Jeigu nenori jos išrišti, jie gali vis tampriau vieni su kitais susisaistyti. Ir būtent iš čia kyla šis vedybų su artimais giminaičiais fenomenas.

Ir tai taip pat gali atvesti prie seksualinio vaikų išnaudojimo, kuriuo užsiima tėvai, ir kitų panašių nesveikų reiškinių. Tad šio reiškinio plitimas islamiškoje kultūroje iš tiesų yra tai, dėl ko galite išsakyti prašymus, jeigu gyvenate tokioje kultūroje. Tai tiesiog yra dar vienas pavyzdys, kaip žmonėms kartais reikia nueiti su tam tikrais dalykais į kraštutinumą, kad galėtų atrasti didesnę pusiausvyrą. Suprantate, kad vienas iš būdų padėti tokiose karminėse grupėse esantiems žmonėms progresuoti yra jiems susituokti su asmeniu iš kitos šeimos, kuris nepriklausytų tai pačiai karminei grupei. Ir tuomet jie galėtų įgyti kitokią perspektyvą į gyvenimą.

Leisdami vykti šioms vedyboms tarp artimų giminaičių dar labiau sustiprinate labai tamprius šeimos arba karminės grupės saitus, šitaip apsunkindami žmonėms išsivadavimą nuo šių saitų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels