Dangus

Karma lemia ne viską, ji palieka erdvės individualiam pasirinkimui

TEMOS: Visuotinė jėga, vadovaujanti žmonių gyvenimams, tačiau tai nėra individualus likimas – individuali karma turi didelę įtaką – karma lemia ne viską – įmanoma pakilti virš karmos – žmonės gali pasirinkti palikti senus įpročius – teroristų atakos nebuvo nulemtos ar sukurtos Dievo – Ispanijos karminis pažeidžiamumas – jeigu viskas būtų nulemta karmos, kaip tuomet žmonėms būtų įmanoma kada nors išsilaisvinti? – keldami savo sąmonę galite išvengti ateinančios karmos – visada yra būdas pagerinti gyvenimą

Klausimas: Mielas Jėzau, šiandien gavau klausimą iš savo septyniolikmetės dukters. Klausimas buvo apie teroristų atakas Madride ir apie tai, kaip kai kuriuos žmones išgelbėjo Likimas, jiems nespėjus į traukinį ir panašiai. Ji manęs paklausė, ar tai buvo Likimo ranka ir aš atsakiau, kad taip.

Tai tuomet, ar buvimas traukinyje ir suluošinimas visam gyvenimui arba mirtis taip pat buvo Likimo ranka? Atsakiau, kad tikriausiai taip.

Ji tuomet pasakė, kad peršasi išvada, jog sprogdinimų atakos taip pat turėjo būti Likimo ranka ir galbūt mes neturėtumėme kaltinti teroristų, kad jie vykdė Likimą. Man buvo sunku su tuo sutikti, tačiau jos samprotavimams netrūksta logikos. Aš paaiškinau apie tamsos jėgas ir laisvos valios pasekmes, tačiau tai jos iš tiesų neįtikino. Gal galėtum nušviesti šią problemą?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Labai svarbus klausimas, kurį verčiau būčiau aptarinėjęs kontekste, nesusijusiame su tokiu siaubingu gyvybių praradimu.

Tavo dukters samprotavimai turi tam tikrą logiką, ir galima suprasti, kodėl ji taip mano. Tiesą sakant, amžių bėgyje daugelis žmonių patikėjo šia logika. Tačiau turiu jums pasakyti, kad tai nėra aukščiausias šios problemos supratimas.

Pirmiausia apibrėžkime, ką turime omenyje, kalbėdami apie likimą. Įprastai šis žodis reiškia, kad visatoje egzistuoja kažkokia jėga, kuri iš anksto nulemia tam tikrus įvykius. Dvasiniame žmonijos gyvenime egzistuoja tam tikras į priekį einantis progresas. Mes, pakylėtieji mokytojai, perduodame tam tikras dvasines energijas, kad švelniai priverstume žmones pakilti aukščiau savo sąmonėje. Tad šiuo atžvilgiu galėtume sakyti, kad egzistuoja likimo jėga, kuri siekia padėti žmonijai pakilti į aukštesnį sąmonės lygį. Į šį augimo procesą taip pat įeina tai, kad tam tikros struktūros ir įsitikinimai privalo būti sugriauti. Vis dėlto, ši likimo jėga veikia tiktai bendrą visuomenės įvykių vaizdą. Ji jokiu būdu iš anksto nenulemia žmonių elgesio ar jų reakcijos į tam tikras situacijas, su kuriomis jie susiduria gyvenime. Kitaip tariant, tokios formos likimo diktuojamame bendrame vaizde yra daug erdvės individų laisvos valios pasirinkimams.

Kaip paaiškinu šioje svetainėje, kiekvieną gyvenimo šioje planetoje aspektą įtakoja žmonių pasirinkimai, ir todėl, tam tikra prasme, galėtume sakyti, kad nėra nieko, kas būtų nulemta iš anksto. Tačiau žmonių pasirinkimus gali įtakoti įvairūs veiksniai. Negalite tinkamai suprasti likimo koncepcijos, į paveikslą neįtraukdami karmos ir reinkarnacijos realybės, kaip paaiškinu kitur. Kai iš tiesų suprantate karmą, suvokiate, kad daugelis gyvenime įvykstančių situacijų yra nulemtos žmonių praeituose gyvenimuose padarytų pasirinkimų. Šie pasirinkimai sukūrė energijos impulsą, kuris buvo pasiųstas į visatą, ir, kai šis impulsas sugrįžta žmonėms ateities gyvenime, jis gali sukelti įvairias nelaimes.

Be jokios abejonės, tokioje situacijoje kaip šie teroristų sprogdinimai, karma vaidina labai svarbų vaidmenį. Yra žmonių, kurie išvengė šių sprogdinimų, nes tai nebuvo jų karma žūti arba būti sužalotiems šiame incidente. Ir buvo žmonių, kurie to neišvengė, nes tai buvo jų karma iš praeito gyvenimo patirti tai, ką jie patyrė šiame incidente. Taip pat tiesa yra tai, kad karma turėjo didelę įtaką šiuos aktus nusprendusiems vykdyti teroristams. Jų praeituose gyvenimuose sukurta karma paskatino juos įvykdyti šiuos aktus. Tačiau, yra labai svarbu suprasti, kad karma nenulemia visko iš anksto.

Viena iš priežasčių, kodėl daugelis žmonių Vakaruose atmeta karmą ir reinkarnaciją, yra ta, kad daugelis vakariečių teisingai supranta, jog ne viskas gyvenime yra nulemta iš anksto. Rytuose, dauguma žmonių tiki karma ir reinkarnacija, tačiau daugelis jų šiuos mokymus, deja, privedė iki kraštutinumo. Daugelis rytiečių iš tiesų tiki, kad viskas, kas jums nutinka, yra iš anksto nulemta praeitų gyvenimų karmos.

Deja, tai labai greitai gali atvesti prie fatalistinio požiūrio į gyvenimą. Kokia prasmė mėginti pagerinti gyvenimą, jeigu viskas iš anksto yra nulemta praeities karmos? Būtent šio požiūrio daugelis vakariečių negali priimti, nes giliai viduje jaučia, jog žmonėms turėtų būti įmanoma pagerinti savo gyvenimą ir pakeisti savo likimą. Todėl jie jaučia, kad tai, ką darote šiame gyvenime, iš tiesų turi prasmę. Tai yra teisingas jausmas, tik, deja, jis priverčia daugelį vakariečių išmesti kūdikį kartu su purvinu vonelės vandeniu ir atmesti visą karmos ir reinkarnacijos koncepciją.

Iš tikrųjų karma niekada nepamins laisvos žmogaus valios. Jūsų praeito gyvenimo karma sukurs tam tikras sąlygas, kurios gali paskatinti jus padaryti tam tikrus pasirinkimus. Pavyzdžiui, šiuos sprogdinimus planavę teroristai daugelį gyvenimų buvo nugrimzdę sąmonėje, kad tikslas gali pateisinti priemones. Tai labai padidino tikimybę, kad juos patrauks ekstremistinis tikslas šiame gyvenime ir kad jie pasinaudos šiuo tikslu kaip dingstimi įgyvendinti įpročius ir momentumus, kurių laikėsi daugelį gyvenimų. Tačiau nėra jokios garantijos, kad žmonės pasirinks tęsti šiuos momentumus. Visada išlieka galimybė, kad žmonės gali palikti šiuos įpročius ir pakreipti savo gyvenimą nauja vaga. Būtent pasiryžimas palikti senus įpročius teikia viltį visuomenės ir žmonių asmeninio gyvenimo progresui.

Kaip paaiškinu šioje svetainėje, viskas šiame pasaulyje sukasi aplink laisvą žmonių valią. Dievas davė žmonėms laisvą valią, tuo būdu atsisakydamas kontroliuoti kiekvieną mažą detalę, vykstančią Žemėje. Kitaip tariant, Dievas negalėjo kontroliuoti situacijos, atvedusios prie teroristinių sprogdinimų Madride. Dievas nenorėjo, kad tai įvyktų, ir šios atakos netarnauja jokiam tikslui Dievo visuotiniame plane.

Šią situaciją sukėlė praeitų gyvenimų karma kartu su žmonių laisva valia šiame gyvenime padarytais pasirinkimais. Kaip sakiau, karma iš praeitų gyvenimų gali paskatinti žmogų daryti tam tikrus pasirinkimus. Tačiau pasirinkimai niekada nėra nulemti iš anksto. Žmonės visą laiką renkasi, ir todėl turi galimybę nutraukti praeities momentumus, ir pasukti savo gyvenimą nauja, pozityvia vaga. Jie visada gali pasirinkti aukštesnįjį kelią vietoj žemesniojo kelio. Tačiau, jeigu žmonės nenutraukia praeities momentumų, tuomet karminės situacijos neišvengiamai materializuosis, ką ir matėte įvykstant Madride.

Akivaizdu, kad šią situaciją sukėlė teroristų padaryti pasirinkimai. Tačiau negalite ignoruoti fakto, kad Ispanijos žmonės taip pat darė tam tikrus pasirinkimus, atvedusius prie šios situacijos. Vienas iš pasirinkimų yra leisti sau būti sąmonės būsenoje, kurioje jie jaučia neturintys keisti savo gyvenimo būdo, idant būtų sukurta teisingesnė situacija planetos mastu. Tai yra ta pati sąmonės būsena, kuri atvedė prie teroristinių atakų Jungtinėse Valstijose 2001 metų rugsėjo 11 dieną, kaip pakomentavau kitur.

Kas liečia situaciją Ispanijoje, tiesiog noriu pasakyti, kad būtent nacionalinė karma prisidėjo prie šios situacijos ir padarė šią tautą pažeidžiama. Ši karma buvo sukurta per daugelį šimtmečių, tokiais įvykiais kaip inkvizicija, elgesys su musulmonais Ispanijoje, Amerikų užkariavimas ir kiti smurtiniai įvykiai. Tačiau, ši teroristų ataka jokiu būdu nepanaikino visos šalies karmos. Ateityje jos laukia nepalyginamai daugiau, ir todėl yra labai svarbu, kad dvasingi žmonės Ispanijoje dėtų pastangas sušvelninti grįžtančią karmą, kuri dar nusileis ant jų šalies. Violetinė Liepsna ir Motinos Marijos rožiniai yra patys efektyviausi įrankiai šiai užduočiai atlikti.

Nors karma gali būti labai tiksli, iki pačių smulkiausių detalių, svarbu prisiminti, kad karma ne viską nulemia iš anksto. Kiekvienoje gyvenimo situacijoje yra erdvės pakeisti įvykių eigą. Pavyzdžiui, žmonės visada gali pasirinkti pakelti savo sąmonę ir užmegzti ryšį su savo Kristaus AŠ. Iš tiesų buvo žmonių Madride, gavusių vidinius perspėjimus, kurių dėka jie praleido traukinį. Taip pat buvo žmonių, kurie pasirinko per gyvenimą eiti miegodami, nemėgindami užmegzti ryšio su savuoju Kristaus AŠ. Šie žmonės perspėjimo negavo, ir todėl žuvo arba buvo sužaloti šiose atakose. Kai kuriais atvejais, tai nebuvo žmonių karma, kad jie žūtų. Tačiau, kadangi jie nepasirinko užmegzti ryšio su savuoju Kristaus AŠ, jie negalėjo būti perspėti. Kitaip tariant, tai, kad jie žuvo šioje atakoje, nebuvo pasirinkimų, padarytų praeitame gyvenime, pasekmė. Tai buvo šiame gyvenime padarytų pasirinkimų pasekmė.

Tuo tiesiog noriu padėti jums suprasti, kad niekas nėra iškalta akmenyje, niekas nėra nulemta iš anksto. Egzistuoja tam tikra jėga visatoje, kuri siekia padėti žmonėms augti. Ši jėga nustato tam tikrus parametrus tam, kas vyksta Žemėje. Taip pat egzistuoja karmos jėga, kuri nustato detalesnius parametrus tam, kas tikėtina, jog gali įvykti žmogaus gyvenime. Tačiau net ir karmos įstatymas iš anksto nenulemia kiekvieno žmogaus gyvenimo aspekto. Jis palieka daug erdvės laisvos valios sprendimams, kurie gali pakeisti žmonių gyvenimo kursą, padėdami išvengti arba sušvelninti tam tikras karmines aplinkybes. Kitaip tariant, žmonių pasirinkimai gali arba sušvelninti nelaimes arba užtraukti šias nelaimes.

Jeigu viskas būtų nulemta jūsų praeitų gyvenimų karmos, nebūtų erdvės daryti naują karmą arba sušvelninti karmą. Kaip tuomet žmogus kada nors galėtų ištrūkti iš atgimimų rato? Esmė ta, jog yra labai svarbu, kad žmonės nenugrimztų į fatalistinę proto būseną. Nėra teisinga samprotauti, kad niekas iš tiesų nėra svarbu, nes viskas jau iš anksto nulemta, todėl nėra jokios prasmės mėginti keisti savo gyvenimą ar savo visuomenę.

Viskas paklūsta laisvai žmonių valiai, ir todėl viskas yra svarbu. Kiekvienas jūsų daromas pasirinkimas arba pagerins jūsų gyvenimą, arba jį pablogins. Jeigu nedarysite nieko, tikėtina, jog savo gyvenimą pabloginsite. Galiu jus užtikrinti, jog yra visiškai įmanoma žmonėms išvengti nelaimių, kurių reikalauja karminės sąlygos. Dievas iš tiesų neturi jokio troškimo bausti žmonių. Tad, jeigu žmonės išmoks savo pamokas ir pakels savo sąmonės būseną, pakylėtieji mokytojai dažnai sulaikys tam tikras karmines aplinkybes, kurios būtų sukėlusios įvairias nelaimes.

Tiesą sakant, jeigu mes to nebūtume darę, žmonija jau seniai būtų sunaikinusi save atominiais ginklais. Tad jau pats faktas, kad šiandien tebesate gyvi, įrodo, jog mes iš tiesų esame pasirengę pašalinti žmonių karmą – jeigu tik jie bus pasirengę kelti savo sąmonę. Tai iš tiesų yra viena svarbiausių žinių, kurią siekiu perduoti šioje svetainėje. Galėtume sakyti, kad likimas yra nesustabdoma jėga, verčianti gyvenimą be paliovos judėti. Tačiau žmonių pasirinkimai gali nulemti likimo jėgos kryptį, tiek individualiu, tiek planetos mastu.

Todėl gali paaiškinti savo dukrai, jog buvo tam tikra karminė jėga, kuri paruošė situaciją, atvedusią prie teroristinių sprogdinimų. Tačiau, jeigu Ispanijos žmonės būtų padarę geresnius pasirinkimus, sprogdinimų būtų buvę galima išvengti. Todėl blogiausias įmanomas atsakas į šią situaciją būtų nugrimzti į pasyvumą ar pacifizmą ir nedaryti nieko, kad būtų išvengta nelaimių ateityje. Kad blogis triumfuotų, užtenka, kad geri žmonės nieko nedarytų. Kita nevykusi reakcija būtų nusiteikti karingai ir siekti kovoti prieš ugnį ugnimi. Geriausias įmanomas atsakas būtų tapti dvasios kariu ir pasinaudoti dvasine liepsna karminių sąlygų deginimui, kurios daro šią šalį pažeidžiamą nelaimėms ateityje. Kitas svarbus įrankis būtų šviesti žmones apie būtinybę keisti savo kursą ir tapti dvasingesne tauta. Į tai įeitų ir būtinybė palikti Ispanijos šalies katalikišką praeitį.

Žiūrėkite tolimesnius komentarus apie sprogdinimus Madride.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2008 Kim Michaels