Kodėl dvasinės organizacijos pagrinde koncentruojasi į moteris?

Klausimas: Mokytojau Jėzau, žinau, kad esu dvasinė būtybė, tačiau vis tiek esu dėkingas už galimybę būti vyro kūne. Nuoširdžiai trokštu įvaldyti savo vyriškumą ir tapti geriausia Kristaus būtybe vyru, kokiu tik galėčiau būti. Esu ir visada buvau dvasingas žmogus. Būti dvasingu žmogumi būnant vyru yra sunku, nes visos dvasinės organizacijos ir mokymai, su kuriais susidūriau savo dabartiniame įsikūnijime, yra ginocentriški. Pasak Google, ginocentriškas reiškia besikoncentruojantis ir liečiantis išskirtinai moteris, į viską žiūrintis iš moteriškos, o konkrečiau, iš feministinės perspektyvos taško. Man regis, kad šis ginocentriškas požiūris, kurį demonstravo visi mano sutikti dvasiniai mokymai ir organizacijos, yra visiškai nesubalansuotas ir žeminantis vyrus. Jis taip pat skatina mus, vyrus, bėgti nuo dvasingumo, ne dėl to, kad būtume nelinkę į dvasingumą ir neturėtume dvasinių siekių, o dėl to, kad visi dvasiniai mokymai ir organizacijos mūsų dabartinėmis dienomis turi labai stiprią tendenciją priešiškai žiūrėti į vyrus ir vyriškumą. Brangūs mokytojai, ar galėtumėte pasidalinti savo mintimis apie tai?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumą“ 2020 metais.

Galite pažvelgti istoriškai į faktą, kad tūkstančius metų religijose dominavo vyrai, ir jos buvo labai susikoncentravusios skleisti šį įvaizdį, kad vyrai yra pranašesni už moteris. Judėdami pirmyn kolektyvinės sąmonės kėlime, turime pereiti periodą, kuriame atsirastų didesnis moterų situacijos įsisąmoninimas ir moterys būtų iškeltos į lyderių postus visuomenėje ir netgi dvasiniuose judėjimuose.

Tai yra dalis paaiškinimo. Tačiau faktas yra toks, kaip daug kartų sakėme šioje dispensacijoje, kad jūs negimstate vyru ar moterimi, jūs gimstate dvasine būtybe. Visus mokymus, kuriuos mes duodame ir perdavėme šioje ir ankstesnėse dispensacijose, sau gali pritaikyti tiek vyrai, tiek moterys. Ne dalykai, į kuriuos koncentruojasi mokymas, paskatina vyrus bėgti nuo dvasingumo, jeigu jie iš tiesų tai daro. Akivaizdu, kad daugelis to nedaro, tačiau kai kurie vyrai gali tai padaryti. Tačiau jie tai daro dėl savo asmeninės psichologijos, dėl savo nenoro pažvelgti tam tikriems savo psichologijos aspektams į akis.

Jūs, žinoma, esate laisvi siekti vystyti savo vyriškumą, jeigu laikote tai savo tikslu. Tačiau turiu pabrėžti faktą, kad nepakilsite būdami vyru. Ir taip pat nepakilsite būdami moterimi. Pakilsite tiktai transcendavę Žemėje apibrėžtus lyčių vaidmenis, tarp jų ir požiūrį, ką reiškia būti vyrišku vyru. Nes tai taip pat yra reliatyvu, tai buvo apibrėžta Žemėje ir grindžiama įvairių visuomenių istorija. Matote, kad kai kuriose šalyse lyčių vaidmenų ribos išbluko ir netgi tam tikru laipsniu apsikeitė vietomis, kuomet vyrai gali rūpintis vaikais, gali būti namuose, o moterys gali būti darbe. Ir tai yra procesas, per kurį yra įveikiamas šis vyrų taip ilgai trukęs dominavimas, kuomet moterys buvo žeminamos ir laikomos tarsi kokiais antrarūšiais žmonėmis.

Jeigu tau tai atrodo problema, tai reiškia, kad turi nesubalansuotą požiūrį į vyriškumą ir ką reiškia būti vyru. Ir būtų naudinga pamąstyti, kokias turi atskirąsias savastis, kurias tiesiog galėtum paleisti, ir tuomet pasijustum daug laisvesnis. Ir tuomet iš tiesų galėtum atrasti aukštesnį būdą siekti vyriškumo.

Mes, žinoma, nesakome, kad dvasiniuose judėjimuose vyrai ir moterys turėtų supanašėti, ar kad vyrams reikia pradėti elgtis kaip moterims. Tačiau akivaizdu, kad kai pakylate aukščiau savo sąmonėje, nustojate vaidinti tradicinius vyriškus ir moteriškus vaidmenis. Atrandate naujus elgesio ir bendravimo būdus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels