Dangus

Kaip mokytojai komunikuoja su žmonėmis, kurie nėra dvasingi

Klausimas: Ar pakylėtieji mokytojai komunikuoja su žmonėmis žemesnėje sąmonės būsenoje, kurie nesugeba jų girdėti savo širdies čakroje, per kitas čakras? O gal pakylėtieji mokytojai komunikuoja tik per širdies čakrą?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare Amerikai „Demokratijos prikėlimas“.

Mes su žmonėmis komunikuojame ne tik per čakras, nes pagrinde mes komunikuojame intuityviai. Tai tiesiog priklauso nuo to, kokį žmonės turi sąmonės lygį, kam jie yra atviri. Daugelis žmonių neturi stiprios intuicijos. O intuicija yra susijusi su širdies čakra ir slaptuoju širdies kambarėliu. Ir vis dėlto, egzistuoja tam tikra intuicijos forma, susijusi su kiekviena čakra. Jeigu žmonės neturi stiprios intuicijos, mes dažnai negalime tiesiogiai su jais komunikuoti.

Tad mes tuomet siekiame duoti jiems kažkokį impulsą, kažkokią idėją. Mes dažnai stebime juos ir stebime situacijas, į kurias jie pakliūna, žiūrėdami, ar neatsiras situacija šių žmonių gyvenime, kai jie bus atviresni, kai jų protai bus atviresni. Deja, daugeliui žmonių tai nutinka tik krizinėje situacijoje, per nelaimingą atsitikimą, kai jie pajaučia, kad jų gyvybei iškilo grėsmė arba kai patiria kažkokią traumą, netekę artimo žmogaus. Kai kurie žmonės atviresni iš tiesų būna artimo žmogaus laidotuvėse nei daugeliu kitų atvejų. Tad mes visada siekiame jiems duoti kažkokį minties impulsą, kažkokį pajautimą, kuris galėtų jiems padėti pajudėti pirmyn.

Mes iš tiesų mėginame komunikuoti su kiekvienu ir kiekvienam kažką duoti. Tačiau to iš tiesų nebūtų galima pavadinti tiesiogine komunikacija, nes jie neturi nė menkiausio supratimo, iš kur tai ateina. Ir jie nepripažįsta mūsų, pakylėtųjų mokytojų, ar dvasinių vedlių, ar kad ir ką jie gali matyti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels