Darbas su kūnu ir šviesa iš mokytojų

Klausimas: Aš esu osteopatinio masažo veidui ir kūnui meistras. Prieš kiekvieną sesiją kviečiu Motinos Marijos, Jėzaus ir Arkangelo Mykolo pagalbą sau ir savo klientams. Per galvos masažus dažnai matau šviesos stulpą arba srautą, kuri gali būti baltos, mėlynos, purpurinės, auksinės spalvos arba įvairių spalvų derinys. Manau, kad tai yra šviesa, kurią Motina Marija duoda mano klientams per mane. Ar ši šviesa ateina iš Motinos Marijos ir yra perduodama specifiniam žmogui? O gal ši šviesa nėra skiriama kažkam konkrečiai? O gal tai netgi nėra šviesos srautas, ir tai tėra mano vaizduotė? Jeigu šviesa teka iš Motinos Marijos, ką tai reiškia? Ir ką galėčiau padaryti šiai šviesai sustiprinti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.

Visada yra saugu daryti prielaidą, kad jeigu esate pakylėtųjų mokytojų mokinys, jeigu einate dvasiniu keliu ir jeigu kviečiate pakylėtųjų mokytojų buvimą, mes spinduliuosime šviesą per jus, tad tai nėra tavo vaizduotė. Nebūtinai yra taip, kad per tave teka tik bendra šviesa. Ji yra nukreipiama į žmogų, su kuriuo dirbi, idant galėtume padėti tam konkrečiam žmogui visais įmanomais būdais.

Turite čia suprasti, kad mes nuolat visiems savo dvasios mokiniams kartojame, jog turite atrasti būdą padėti kitiems, nes tai yra jūsų Dangiškojo plano dalis, kad ir kaip tai būtumėte specifiškai apsibrėžę savo Dangiškajame plane. Ir kai tai padarysite bei susiderinsite su mumis, tapdami atviromis durimis, ir iškviesite mūsų buvimą bet kurioje veikloje, kurią darote, tuomet mes dirbsime per jus visaip kaip galėsime. Galime spinduliuoti šviesą tam tikrose situacijose, galime jums duoti idėjas, žodžius arba įvaizdžius, kurie gali padėti jums išreikšti kažką, kas bus naudinga kitiems žmonėms. Jums tiesiog reikia pripažinti, kad kai esate mokiniai, kai nuoširdžiai einate keliu, mes dirbsime per jus tiek, kiek gebėsite būti atviromis durimis.

Norėdami padidinti šviesą, naudokitės mūsų mokymais ir įrankiais savo psichologijai išrišti, ir siekite tapti neutralūs, kad neturėtumėte intencijos ir noro išgydyti žmogų, arba nenorėtumėte būti įžymūs, arba nenorėtumėte sulaukti pripažinimo, bet būtumėte kaip įmanoma neutralesni. Šitaip galėsite spinduliuoti daugiau šviesos ir tyresnės formos šviesa galės tekėti per jus.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels