Dangus

Kas buvo iki mūsų formų pasaulio sukūrimo?

Klausimas: Iki pirmosios sferos sukūrimo, kai buvo tik Visetas ir Kūrėjas, kas vyko dvasinėje karalijoje, jeigu neegzistavo jokios sferos?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, nebuvo jokios dvasinės karalijos, kaip mes tai apibrėžiame, kadangi mūsų apibrėžimas yra, jog egzistuoja ši paskutinė nepakilusi sfera, ir tuomet visos sferos, kurios pakilo, sudaro dvasinę karaliją. Kai buvo tik Visetas, formų pasaulio, kaip mes jį vadiname, tiesiog nebuvo.

Na, egzistavo kiti formų pasauliai be to, kuriame mes esame. Tačiau nebuvo to, ką jūs šiandien, ką mes šiandien vadiname dvasinėmis karalijomis. O kas tuomet vyko? Mes jau anksčiau apie tai užsiminėme, seniai davėme jums tam tikrus mokymus, tačiau iš tiesų to neįmanoma išreikšti žodžiais, kadangi tai visiškai peržengia jūsų nepakilusioje sferoje turimų koncepcijų ribas. Tad iš tiesų, turėčiau panaudoti posakį, kurį matote televizijos serialuose: „Laukite tęsinio – kai pakilsite“.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels