Moterys kaip katalikų dvasininkės

TEMOS: Neteisinga neleisti moterims užimti pareigų religijoje – organizacijose turi būti pusiausvyra tarp vyrų ir moterų

Klausimas: Ar katalikų bažnyčia turėtų leisti moterims tapti dvasininkėmis ir užimti kitus vadovaujančius postus bažnyčioje?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Kaip paaiškinau kitur, dalis mano misijos buvo grąžinti moterims jų teisėtą rolę. Aš taip pat paaiškinau, kad moterys nesukėlė žmonijos rasės nuopolio ir todėl nėra teisinga ir nėra reikalinga neleisti joms dalyvauti tam tikroje religinėje veikloje.

Kaip paaiškinau, komentuodamas dvasines homoseksualizmo priežastis, svarbu, kad kiekvienas gyvybės srautas pasiektų pusiausvyrą tarp savo vyriškų ir moteriškų aspektų. Gyvybės srautas negali pakilti į aukštesnius dvasinio kelio lygmenis, nepasiekęs šios pusiausvyros.

Išoriniu lygmeniu, taip pat yra labai svarbu, kad bet kuri organizacija pasiektų teisingą pusiausvyrą tarp vyriškų ir moteriškų žmogiškos prigimties aspektų. Lengviausia tai padaryti, kai organizacijoje yra teisinga pusiausvyra tarp jos narių ir vadovų vyrų bei moterų.

Tiesą sakant, organizacijai nepaprastai sunku yra pasiekti šią pusiausvyros būseną, jeigu ją išimtinai valdo vyrai arba išimtinai valdo moterys. Taigi, trumpas atsakymas būtų toks, kad aš labai rekomenduočiau bažnyčiai reformuoti savo politiką ir leisti moterims užimti ne tik dvasininkių pozicijas, bet ir aukšto rango pareigybes.

Jeigu pažvelgsite į Motinos Teresės sukurtą organizaciją, ar dar gali kilti kokių abejonių, kad moterys pilnai sugeba kurti ir vadovauti dvasinėms organizacijoms? Vis dėlto, turiu pasakyti, kad net ir Motinos Teresės organizacijai būtų naudingiau turėti geresnę pusiausvyrą tarp vyrų ir moterų, kaip ir visai katalikų bažnyčiai.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels