Kaip žmogui iš tiesų atrasti Jėzų?

TEMOS: Jėzų galite atrasti viduje – naudokitės mokymais ir įrankiais šioje svetainėje, jei norite jį atrasti

Klausimas: Jeigu žmonės jaučia iš tiesų nuoširdžiai tikintys Jėzumi ir negali suprasti, kodėl Dievas su jais nekalba, ką tu jiems pasakytum, kad jie iš tiesų galėtų atrasti Jėzų?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Pasakyčiau jiems studijuoti mokymus šioje svetainėje, kad suvoktų teisingą santykį tarp savęs ir Dievo. Jie tuomet suvoktų, kad vienintelė priežastis, dėl kurios jaučiasi atskirti nuo Dievo ir atskirti nuo manęs, yra ta, jog nusileido į dualistinę sąmonės būseną. Jie suvoktų turintys galimybę eiti sistematišku keliu, kuriuo eidami sugrįš į malonės būseną, kurioje vėl turės tiesioginį ryšį su savuoju Kristaus AŠ, o per šį ryšį – tiesioginę bendrystę su manimi ir Dievu.

Ypač jiems rekomenduočiau perskaityti knygą Mistinis Jėzaus mokymas, ir pasinaudoti toje knygoje duodamais įrankiais. Ši knyga buvo specialiai parašyta su tikslu padėti žmonėms išsigydyti savo santykį su manimi ir Dievu, idant jie galėtų patirti vienovę, kuri yra Dievo dovana visai gyvybei. Iš tiesų, niekas negali prarasti šios dovanos, tačiau žmonės gali laikinai užtrenkti duris, ir tuomet jie nebesuvokia, jog yra gavę didžiausią dovaną iš visų – vienovės su Dievu dovaną.

Taip pat jiems patarčiau išstudijuoti mano mokymą apie Dievo besąlyginę meilę, idant suvoktų, kad ir kas jie bebūtų, kad ir kuo jie betikėtų ir kad ir kokias klaidas jie būtų padarę, Dievas vis tiek juos tebemyli besąlygine meile. Ir Dievas visada yra pasirengęs priimti juos namo, kai tik jie pakels savo sąmonę į tą lygį, kuris jiems leis priimti ir gauti Dievo meilę jų gyvybės srautui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels