Ar Jėzus vienas Danguje?

TEMOS: Jėzus nėra vienintelė dvasinė būtybė Danguje – Jėzus yra pakylėtųjų būtybių komandos narys – mylimiausias sūnus neegzistuoja – įveikite norą garbinti stabus – dvasinės būtybės, kurios buvo įsikūnijusios Žemėje – Jėzus galėjo ir neįvykdyti savo misijos – Jėzus yra pavyzdys, kuriuo visiems reikia sekti – tarp Jėzaus ir Budos nėra konkurencijos – Danguje nėra konkurencijos – visuotinė brolija Žemėje.

Klausimas: Ar Jėzus yra vienui vienas Danguje?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Šis klausimas gali pasirodyti naivus, tačiau norėčiau, kad apie tai pamąstytumėte. Uždaviau šį klausimą, nes daugybė krikščionių atrodo manantys, jog čia aukštai esu vienui vienas su Dievu. Dėl aplink mano išorinį asmenį sukurto stabmeldystės kulto daugelis žmonių tiki idėjomis, iš kurių galima susidaryti nuomonę, jog aš norėjau save išaukštinti. Jei jie mano, kad esu vienintelis Dievo Sūnus, peršasi logiška išvada, kad esu svarbiausia būtybė Danguje, ir noriu, kad visi žmonės mane tokiu laikytų. Tai absoliučiai klaidinga idėja.

Net ir Biblijoje yra teiginys: „Dievas neatsižvelgia į asmenis.“ Tai reiškia, kad Dievas neatsižvelgia į Žemės turtinguosius ir galinguosius, tačiau tai taip pat galioja būtybėms Danguje.

Danguje nėra numylėtinių. Nė viena dvasinė būtybė nėra svarbesnė už kitas dvasines būtybes. Dievas neturi mylimiausio sūnaus, nes Dievui visi jo sūnūs ir dukterys yra mylimiausi. Kaip Danguje gali egzistuoti lenktyniavimas ir favoritizmas, jeigu mes visi žinome, kad kiekvienas iš mūsų yra Dievo individualizacija? Ir kaip viena Dievo individualizacija galėtų būti svarbesnė už kurią nors kitą Dievo individualizaciją? Tai paprasčiausiai nelogiška.

Vėlgi, problema ta, kad žmonės samprotauja atbulomis, perkėlinėdami Dievui žmogiškas savybes – iš kūniško proto kylančius favoritizmą ir subjektyvų vertinimą. Noriu būti absoliučiai tikras, jog suprantate, kad aš nesu vienintelė būtybė Danguje. Taip pat noriu, kad suprastumėte, jog nesu vienintelė dvasinė būtybė, dirbanti su Žemės planeta. Nesu vienintelis žmonijos dvasinis mokytojas.

Esu komandos narys, bet ne aš vadovauju šiai komandai. Mes esame dvasinių būtybių grupė ir mes nenuilstamai dirbame, ieškodami būdų įkvėpti žmones (kuriuos mes vadiname nepakylėtomis dvasinėmis būtybėmis) kelti savo sąmonės lygį. Mes esame dvasinė brolija ir seserija. Tarp mūsų nėra jokio varžymosi ar lenktyniavimo. Visų mūsų troškimas yra vienas – tarnauti Dievui ir padėti visiems Jo sūnums ir dukterims sugrįžti namo.

PASTABA: Likusį atsakymą rasite knygoje „Mistinis Jėzaus mokymas“.

 

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels