Jėzus Kašmyre

TEMOS: Jėzus ir Marija Magdelena po prisikėlimo

Klausimas: Ar galėtum pakomentuoti knygas ir su jomis susijusius tyrinėjimus, kurie buvo atlikti (mažiausiai keturių nepriklausomų šaltinių, apie kuriuos žinau), kuriose pasakojama, kad tu gyvenai Indijoje šventojo Isos vardu, kol tau suėjo virš aštuoniasdešimt metų?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Kaip jau kitur šiame puslapyje minėjau, aš iš tiesų keliavau į Indiją ir Tibetą prieš pradėdamas savo misiją Galilėjoje. Daugelis nuorodų apie šventąjį Isą iš tiesų priklauso šiam laikotarpiui.

Duodamas dvasinį mokymą visada bandai atrasti pusiausvyrą – turi duoti žmonėms pakankamai, kad jie galėtų užkopti laipteliu aukščiau, bet ne per daug, kad nepasijustų pasimetę. Dėl šios priežasties nenoriu duoti išsamaus mokymo apie tai, ką veikiau po savo prisikėlimo.

Pasakysiu tik tiek, kad po savo prisikėlimo, įgijau teisę būti pakylėtas. Tačiau aš pasirinkau prašyti dispensacijos naujam fiziniam kūnui, kuriuo pasinaudojau kurdamas naują gyvenimą kartu su Marija Magdalena. Mes iš tiesų gyvenome kartu toje vietovėje, kuri dabar vadinasi Kašmyras, ir iš tiesų turėjome vaikų. Tačiau aš nebuvau plačiai žinomas, nemokiau ir nedariau viešai stebuklų. Todėl po savo prisikėlimo aš nebuvau žinomas šv. Isos vardu.

 

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels