Jėzaus santykiai ir gyvenimas su Marija Magdalena

Temos: Jėzus nebuvo vedęs Marijos Magdalenos prieš savo nukryžiavimą – Marija Magdalena nebuvo nėščia – Jėzus atėjo padaryti revoliuciją visuomenės požiūryje į moteris – Evangelija pagal Mariją Magdaleną – Marija Magdalena turėjo vadovauti mokiniams – Kelio Pasekėjai – Marija Magdalena turėjo būti pirmasis popiežius – mokiniai vyrai atstūmė Mariją Magdaleną – ji pasišalino, tačiau nekeliavo į Prancūziją – Juozapas iš Arimatėjos – Marija Magdalena Kašmyre – Jėzus materializavo kūną, kad gyventų kartu su ja – jie turėjo 7 vaikus – Aimee Semple McPherson

Klausimas 1: Knygoje „Magdalenos Manuskriptas“ Marija Magdalena per savo mediumą Tom Kenyon aiškiai pasako, kad ji ir Jėzus turėjo dukterį vardu Sara. Tiesą sakant, įvairiuose kituose per mediumus Marijos Magdalenos perduotuose šaltiniuose, ji taip pat teigia turėjusi Jėzaus vaiką. Matomai Jėzus nesuspėjo pamatyti savo vaiko prieš palikdamas žemiškąją plotmę – turbūt tai ir yra visos šios prieštaringos informacijos priežastis, – tačiau ar būtų jis sutikęs savo vaiką ar ne, tas vaikas vis tiek yra jo palikuonis. O tai rodosi prieštarauja kitai informacijai šia tema. Klausimas yra paprastas: Ar Jėzus turėjo vaiką ar neturėjo?

Klausimas 2: Mačiau daug kur minint galimybę, kad Jėzus buvo vedęs prieš ar po Savo nukryžiavimo… Šiame puslapyje kol kas nemačiau jokių užuominų apie tai… Aš mačiau/girdėjau pranešimą iš kito Jėzaus/Ješua mediumo vardu Judith Coates, kuriame buvo teigiama, jog Jėzus buvo vedęs Mariją Magdaleną ir kad jie turėjo vaikų. Norėčiau, kad Jėzus per tave tai pakomentuotų, kad šis dalykas vieną kartą ir visiems laikams pasidarytų aiškus mano protui. Tikrinsiu puslapį ir lauksiu atsakymo į klausimą. Ačiū už tavo puslapį ir visą informaciją jame.

Klausimas 3: Ar tu ir Marija Magdalena turėjote vaikų? Jei taip, tai ar šiandien yra gyvų jų palikuonių?

Klausimas 4: Pagarbiai klausiu, kas buvo/yra Marija Magdalena? Ar Jėzus buvo ją vedęs, kaip teigia teorijos tokioje daugybėje šiandienos knygų? Ar ji taip pat yra pakylėtoji mokytoja?

Klausimas 5: Ar Jėzus ir Marija Magdalena buvo vedę ir ar jie kartu turėjo vaikų? Ar Marija Magdalena buvo 13-asis apaštalas?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Pirmiausia leiskite man pasakyti, kad nors ir suprantu, jog daugelis žmonių turi tyrus motyvus užduodami šiuos klausimus, noriu, kad visiems būtų aišku, jog istorinės mano gyvenimo detalės iš tiesų nėra tokios svarbios palyginus su mano dvasiniais mokymais ir duotu pavyzdžiu. Tikroji mano žinia yra ta, kad kiekvienas žmogus turi potencialą pasiekti Kristaus sąmonę ir pakilti į dangų. Aš šią žinią pademonstravau savo gyvenimu, tačiau norėdami iš tiesų suvokti šią žinią, turite pakilti aukščiau istorinių detalių ir pamatyti universalų mano gyvenimo aspektą. Kaip paaiškinu kitur, mano gyvenimas buvo skirtas pademonstruoti kelią, kuriuo gali eiti kiekvienas gyvybės srautas. Todėl jeigu žmonės skirs per daug dėmesio istorinėms detalėms, tai gali tapti manija, atitraukiančia nuo mano universalios žinios suvokimo ir įsisavinimo.

Kita problema yra ta, kad dėl daugelio šių istorinių detalių vyksta ginčai tarp įvairių skirtingų šaltinių. Aš iš tikrųjų neturiu jokio noro išaiškinti tiesą apie kiekvieną istorinę savo gyvenimo detalę, nes jei tai daryčiau, mano pasiuntinys užtruktų daugelį metų tai užrašinėdamas, tad geriau, kad jo laikas būtų praleistas daug produktyviau, padedant žmonėms suprasti mano universalią žinią ir mano vidinį mokymą, kad jie galėtų pritaikyti šį mokymą savo gyvenimuose siekdami Kristiškumo. Aš mieliau norėčiau, kad mano puslapio lankytojai taptų Kristaus būtybėmis, o ne istorijos ekspertais.

Tai pasakęs, dabar visgi norėčiau išaiškinti tiesą apie savo santykius su Marija Magdalena. Marija Magdalena ir aš nebuvome vedę prieš mano nukryžiavimą ir prisikėlimą, ir ji tuo metu nebuvo nėščia su mano vaiku. Būtų buvę neatsakinga iš mano pusės turėti nėščią žmoną, žinant kokie neramumai kils pasibaigus mano misijai Galilėjoje.

Tiesą sakant, jeigu mes būtume vedę ir ji būtų buvusi nėščia, ją beveik garantuotai būtų nužudę tie patys žmonės, kurie suplanavo mano nukryžiavimą. Jie norėjo ne tik mane sunaikinti, bet būtų sunaikinę bet kokį mano palikuonį, kurį būčiau paleidęs į šį pasaulį. Jų tikslas buvo sunaikinti pačią Kristaus sėklą, bet kuriame jos pasireiškime žemėje. Taigi, norėdamas apsaugoti Mariją, aš jos nevedžiau ir ji nebuvo nėščia su mano vaiku.

Vis dėlto, Marija ir aš turėjome labai artimą ryšį. Mes abu žinojome turintys labai gilų dvasinį ryšį, kurį daugelis Naujojo Amžiaus žmonių šiandien vadina sielos draugo arba liepsnų dvynių ryšiu. Tiesa ta, kad Marija Magdalena ir aš esame liepsnos dvynės, ir nors tuo metu nenaudojome šio termino, mes žinojome, kad tarp mūsų yra ypatingas ryšys. Tačiau tai nereiškia, jog turėjome kokių nors ketinimų susituokti ir gyventi normalų šeimyninį gyvenimą. Aš atėjau vykdyti labai ypatingos dvasinės misijos, ir dalis šios misijos buvo pradėti naują judėjimą, kuris mokytų universalaus kelio į Kristaus sąmonę.

Su šiuo judėjimu siekiau atnešti pusiausvyrą į visų žmonių gyvenimus, į visuomenę ir į religinį gyvenimą. Norint iš tiesų pasiekti šią pusiausvyrą, buvo būtina visiškai pakeisti tuomet vyravusį požiūrį į moteris. Aš iš tiesų atėjau iškelti ir atstatyti moterų tikrąją rolę – lygią ir lygiavertišką su vyrais. Atėjau panaikinti klaidingo, ir, tiesą sakant, šėtoniško tikėjimo, kad moterys sukėlė žmonijos nuopuolį, ir todėl jos turi būti nuolat kaltinamos ir amžinai paklusti vyrams.

Jeigu nepatingėtumėte pastudijuoti Evangelijos pagal Mariją Magdaleną, kuri buvo rasta Nag Hamadyje, sužinotumėte, kad aš iš tiesų pirmiausia pasirodžiau jai, prieš pasirodydamas kitiems savo mokiniams. Iš oficialiųjų evangelijų ir iš kai kurių kitų Nag Hamadi tekstų galite matyti, kad mano mokiniai buvo labai užsiėmę aiškindamiesi, kas taps jų lyderiu po mano prisikėlimo. Aš specialiai nepaskyriau lyderio prieš prisikėlimą, dėl tos priežasties, kad mano nukryžiavimas, prisikėlimas ir pakylėjimas turėjo, tarp daugelio kitų dalykų, pasitarnauti kaip mano mokinių ir kitų pasekėjų išbandymas.

Turiu pasakyti, kad keletas mano pasekėjų vyrų šį išbandymą išlaikė nelabai sėkmingai, ir akivaizdžiausias to pavyzdys buvo Petras, kaip paaiškinau kitur. Tačiau Marija Magdalena šį išbandymą išlaikė, likdama ištikima mūsų dvasiniam ryšiui ir labiau ieškodama manęs savo širdyje nei išorėje.

Vizijoje, kurią daviau Marijai, ir kuri dalinai aprašoma Marijos Evangelijoje, aš norėjau, jog ji būtų visų mano mokinių ir pasekėjų lyderė. Aš norėjau, kad ji vadovautų naujam judėjimui, ir norėjau, kad šis judėjimas būtų žinomas kaip „Kelio Pasekėjai“. Norėjau, kad šis judėjimas suteiktų visišką lygybę moterims, tačiau nepamirštant fizinių skirtumų. Kitaip tariant, aš turėjau aiškų norą, kad Marija Magdalena taptų judėjimo, kuris vėliau tapo žinomas kaip krikščionių judėjimas, lydere. Tai reiškia, jog ji būtų buvusi pirmoji popiežė, o ne Petras, kaip teigia katalikų bažnyčia. Tačiau aš neturėjau jokių ketinimų steigti popiežiaus institucijos katalikų bažnyčioje.

Kaip galite puikiai įsivaizduoti, ir kaip galite aiškiai matyti tiek iš oficialiųjų evangelijų tiek ir iš Nag Hamadi tekstų, mintis, kad jų lyderė bus moteris, labai trikdė mano mokinius vyrus. Tiesą sakant, jie į tai sureagavo taip aršiai, jog pasidarė aišku, kad jie dar nepakilo į tą sąmonės lygį, kuriame galėtų priimti vyrų ir moterų lygybę. Todėl man teko priimti sunkų sprendimą – turėjau arba sugriauti ankstyvąjį judėjimą ir išbarstyti savo mokinius pavėjui, arba patraukti Mariją Magdaleną iš vadovaujančios pozicijos. Po daugelio diskusijų su pakylėtomis būtybėmis, kurios tarnavo kaip mano patarėjai, buvo nuspręsta patraukti Mariją Magdaleną.

Tačiau dėl šio mano mokinių nepaklusnumo, aš nepaskyriau oficialaus vadovo. Palikau jiems nuspręsti, kas bus jų lyderis. To reikalavo Laisvos Valios Įstatymas. Šis įstatymas sako, kad kai žmonės gauna nurodymą iš pakylėtosios būtybės ir atsisako vykdyti šį nurodymą, jie nebegali gauti jokių tolesnių nurodymų, kol nepalieka sąmonės būsenos, kuri privertė juos nepaklusti, ir kol nepaprašo atleidimo, bei naujų nurodymų.

Leiskite man pasakyti, kad nors tai buvo rimta situacija, ji krikščionių judėjimui nebuvo absoliučiai žalinga. Mano mokiniai vyrai iš tiesų turėjo pasiekę tam tikrą Kristaus sąmonės lygį, kuri leido jiems būti Šventosios Dvasios įrankiais. Todėl nenoriu, kad kas nors galvotų, jog ankstyvasis krikščionių judėjimas nuėjo visiškai klaidingu keliu, kadangi Marija Magdalena nebuvo paskirta jam vadovauti. Visgi aš noriu, kad žmonės žinotų tą faktą, jog nuo pat pradžių krikščionių judėjimas nesekė aukščiausia mano vizija.

Mes, pakylėtieji mokytojai, esame dvasiniai žmonijos mokytojai. Prieš gyvybės srautui nusileidžiant į įsikūnijimą, jis susitinka savo asmeninius mokytojus, su kuriais planuoja savo būsimą įsikūnijimą. Kadangi buvome įsikūniję žemėje, žinome, kaip gali būti sunku prisiminti ir vykdyti savo dangiškąjį planą patekus į fizinį kūną ir nešant sunkią savo ir planetinės karmos naštą. Todėl mes jaučiame didelę užuojautą daugybei žmonių, kurie pilnai neprisimena, arba nesugeba iki galo įvykdyti savo dangiškojo plano šiam gyvenimui. Ir būtent dėl to, kad tiek daug žmonių negali įvykdyti savo dangiškojo plano, mes tapome tikri alternatyvių sprendimų ekspertai, kai pasidaro aišku, kad mūsų pirminis planas negalės būti įvykdytas. Taigi, kai tapo aišku, kad Marija Magdalena nevadovaus krikščionių judėjimui, mes sugalvojome planą B.

Pagal šį planą, Marija Magdalena buvo išvežta iš senovės Izraelio. Aš žinau apie plačiai paplitusias istorijas, jog ji nukeliavo į Prancūziją ir ten pagimdė vaiką, kuris buvo arba mano fizinis vaikas, arba buvo pradėtas per Šventąją Dvasią. Tačiau ši istorija buvo specialiai sukurta suklaidinti tuos, kurie norėjo atimti Marijai gyvybę. Šią istoriją paskleidė Juozapas iš Arimatėjos, kuris buvo vienas ištikimiausių mano bendrininkų, nors ir nebuvo vienas iš mano oficialių mokinių. Juozapas iš tiesų buvo slaptos bendruomenės įkūrėjas, ir dirbo su manimi užkulisiuose, darydamas tam tikrus dalykus, kurie neužrašyti evangelijose ir apie kuriuos visuomenei nebuvo skirta žinoti. Taigi Juozapas sukūrė ir paskleidė gandą apie Marijos kelionę į Prancūziją, o tuo pat metu slapčia išsiuntė Mariją gyventi į tai, ką šiandien vadiname Kašmyru.

Jeigu Marija Magdalena būtų tapusi krikščionių judėjimo lydere, aš būčiau galėjęs labiau įsitraukti į šio judėjimo veiklą, negu galėjau anuomet. Būčiau galėjęs tai padaryti, kadangi tarp mūsų egzistavo liepsnų dvynių ryšys. Marija būtų galėjusi tapti mano rankomis ir kojomis žemėje, ir per ją aš būčiau galėjęs dirbti iš savo pakylėtosios būsenos. Kadangi nė vienas iš kitų mano mokinių nesugebėjo atlikti šios užduoties, aš paprašiau ir man buvo suteikta neįprasta dispensacija.

Paprastai kai gyvybės srautas pakylėjamas, jis negrįžta į fizinį kūną. Tačiau yra buvę keletas atvejų, kai pakylėtajam mokytojui buvo suteikta dispensacija sugrįžti į fizinį kūną, kuris nėra gimęs iš moters, bet yra pakylėtojo mokytojo šviesos kūnas, pažemintas vibracijose, kad jį galėtų aptikti fiziniai pojūčiai. Ir aš iš tiesų pasirodžiau tokiame kūne savo mokiniams keletą kartų, tačiau tik trumpam laikui. Tačiau man buvo suteikta dispensacija materializuoti tokį kūną, ir aš iš tiesų prisijungiau prie Marijos Magdalenos Kašmyre.

Kašmyre tik labai maža grupelė patikimų žmonių žinojo, kas mes esame iš tiesų. O kadangi slaptumas buvo būtinas Marijai apsaugoti, nė vienas iš mano mokinių nieko apie tai nežinojo. Kai kurie iš jų iš tiesų manė, jog ji iškeliavo į Prancūziją, kiti galvojo, kad ji išvyko į Angliją su Juozapu.

Mes įšventinome savo santykius, tačiau nebuvome formaliai susituokę išorinėje bažnyčioje. Mes susituokėme vidinėje bažnyčioje. Mes iš tiesų turėjome septynis vaikus, tiek berniukus, tiek mergaites. Ir šiandien iš tiesų yra žmonių, kurie yra šios kraujo linijos palikuoniai, tačiau šis faktas neturi jokios dvasinės reikšmės. Kristaus sąmonė negali būti pasiekta mechaniškai, ir todėl Kristaus sąmonė negali būti užkoduota žmogaus genuose.

Genuose gali būti užkoduotas tobulas kūno ir proto modelis, suteikiantis gyvybės srautui geriausią galimybę pasiekti Kristaus sąmonę – tačiau tai negarantuoja jos pasiekimo. Kitaip tariant, net ir tuo atveju, kai pakylėtoji būtybė pradeda vaiką, nėra jokių garantijų, kad šis vaikas pasieks Kristaus sąmonę. Tai visiškai priklauso nuo vaiko gyvybės srauto. Kristaus sąmonė nėra fizinio kūno produktas, ji yra gyvybės srauto sąmonės produktas.

Marija Magdalena ir aš gyvenome Kašmyre daug metų. Ji mirė sulaukusi garbaus amžiaus, ir po to aš pašalinau savo „fizinį“ kūną. Tai įvyko tuo metu, kai man būtų suėję 81metai, jei būčiau ir toliau gyvenęs savo fiziniame kūne.

Marija Magdalena šiandien yra pakylėtoji mokytoja, žinoma kaip Pakylėtoji Mokytoja Magda. Paskutinis jos įsikūnijimas buvo kaip Aimee Semple McPherson, kuri įkūrė Tarptautinę Keturkampės Evangelijos Bažnyčią ir pastatė Angelų Šventyklą Los Andžele.

 

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels