Kodėl kai kurie mediumai teigia, kad Mahometas pakilo?

TEMOS: Mahometas nepakilo – netikra hierarchija duoda klaidingą informaciją – tikras troškimas transcenduoti religinius karus – žmonės nori galvoti, kad Mahometas yra pakilęs

Klausimas: Perskaičiau klausimus-atsakymus apie Mahometą ir apie tai, kad jis nėra pakylėtasis mokytojas. Tačiau kiti mediumai teigia, kad jis yra pakylėtasis mokytojas. Kodėl egzistuoja toks neatitikimas tarp perduodamų žinių, jeigu jos yra gaunamos iš to paties šaltinio?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Neatitikimas egzistuoja todėl, kad šios žinios NĖRA gaunamos iš to paties šaltinio.

Paskaitykite mano mokymus apie čenelingą ir pamatysite, kad egzistuoja būtybės žemesnėje eterinėje, mentalinėje ir astralinėje karalijose, kurios yra pasiruošusios kalbėti per kiekvieną norintį. Šios būtybės nėra pakylėtieji mokytojai, ir jos nėra pakilusios virš dualizmo. Kai kurios iš jų iš tiesų naudoja pakylėtųjų mokytojų vardus, norėdamos suteikti sau didesnį autoritetą, ir daug mediumų yra patekę į šios netikros hierarchijos pinkles.

Atkreipkite dėmesį, kad ši netikra hierarchija netikra yra ta prasme, jog jie save vadina pakylėtaisiais mokytojais, ir todėl apsimetinėja mumis, tais, kurie iš tiesų esame transcendavę dualizmą. Taip pat yra ir tokių būtybių, kurios neteigia, jog yra pakilusios, ir nesinaudoja pakylėtųjų mokytojų vardais, ir vis tiek kalba per mediumus. Tai yra visiškai sąžininga, kadangi žmonėms turi būti duota laisvė ieškoti informacijos tokiuose šaltiniuose, kurie rezonuoja su jų sąmonės būsena. Kai kurios iš šių būtybių yra labiau pažengusios už daugumą Žemės žmonių, ir todėl dvasios ieškotojai gali iš jų kai ko išmokti. Tačiau ateis toks momentas jūsų kelyje, kuomet mokymus norėsite gauti tik iš būtybių, kurios iš tiesų yra pakilusios virš dualizmo. Sunku sąmonėje pakilti aukščiau už savo mokytoją.

Tai kodėl tuomet kai kurie mediumai sako, kad Mahometas yra pakilęs, ir kodėl tiek daug žmonių dvasiniuose judėjimuose nori tuo tikėti? Todėl, kad daugelis žmonių Naujojo Amžiaus judėjime turi nuoširdų troškimą ištraukti visuomenę iš religinio priešiškumo, sukėlusio tiek daug karų ir konfliktų. Jie suvokia, kad religinė tolerancija bus įmanoma tik esant abipusei pagarbai tarp skirtingas religijas išpažįstančių žmonių.

Jie taip pas suvokia, kad nėra realistiška tikėtis, jog didžiosios pasaulio religijos išnyktų. Tad jie tikisi, kad žmonės sugebės suvokti, jog skirtingos religijos kilo iš to paties šaltinio. Dėl šio tikro troškimo pasiekti religinę toleranciją, žmonės nori tikėti, kad visos pasaulinės religijos yra lygios, o tai pagimdo žmonėse troškimą, kad visų šių religijų įkūrėjai būtų pakilę. O kadangi daugelis Naujojo Amžiaus žmonių suvokia, kad Krišna, Buda ir aš pats esame pakilę, jie nori, kad ir Mahometas būtų pakilęs. Ir nors tai yra nuoširdus troškimas turėti religinę toleranciją, faktas yra toks, kad jos nepasieksite per pilką mąstymą. Ją įmanoma pasiekti tik per Kristaus įžvalgumą. Pilkas mąstymas yra tik laipteliu aukščiau už juodai baltą mąstymą, kuris būtent ir kelia religinę netoleranciją, tačiau tai NĖRA tas pats kaip Kristaus įžvalgumas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2010 Kim Michaels