Kada įvyks islamo tikėjimo atsinaujinimas arba atgimimas?

TEMOS: Musulmonai turi nuspręsti, kad jiems jau gana smurto – turi prabilti nuosaikieji musulmonai – islamas buvo naudojamas politiniams tikslams – valdžios elitas musulmonų visuomenėse

Klausimas: Kada įvyks islamo tikėjimo atgimimas arba atsinaujinimas, kuomet jis pradėtų tolti nuo smurto ir politikos bei pradėtų artėti link tikrojo dvasingumo?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Na, aš iš tiesų labai džiaugčiausi, jeigu šis atgimimas galėtų įvykti krikščionybėje. Tad pirmiausia norėčiau išsikuopti savo namus, prieš mėgindamas kuopti kitų žmonių namus.

Ir vis dėlto, tai yra klausimas, kurio aš, žinoma, negaliu pranašauti. Nes kaip gi galite pranašauti tai, kas absoliučiai priklauso nuo įsikūnijime esančių žmonių laisva valia daromų pasirinkimų? Tikrasis atsakymas yra toks, kad atgimimas įvyks tuomet, kai kritinė masė musulmonų nuspręs, kad jiems jau gana smurto, kurį „pateisina“ jų tikėjimas. Ir todėl jie nuspręs nebetylėti ir stos prieš radikalus, kurie naudoja islamą tikslams, neturintiems nieko bendro su religija – neturintiems nieko bendro su jų tikėjimo vizija ir tikslu – nes tai tiesiog yra dar vienas žaidimas valdžia šioje planetoje.

Tad būtų labai naudinga, jeigu nuosaikieji musulmonai galėtų suvokti šį faktą, jog jų religija buvo pasinaudota politiniams tikslams, lygiai kaip tai nutiko ir su krikščionybe. Ir ši tendencija savo šaknimis šioje planetoje siekia labai žilą senovę, kuomet valdžios elitas yra pasiruošęs pasinaudoti bet kuo, kas tik padėtų jiems įgyti valdžią žmonėms. Ir jie naudojosi tiek religinėmis, tiek politinėmis, tiek ir ekonominėmis filosofijomis, kad įgytų šią valdžią.

Ir todėl nuosaikiems musulmonams reikia įgyti išminties ir suvokti, kad tai jiems nėra priimtina. Ir todėl jiems reikia atsistoti ir pasisakyti – ne prieš radikalus, bet prieš slaptą valdžios elitą musulmonų visuomenėse, kuris tiesiog naudojasi radikalais, siekdamas savo slaptų politinių kėslų įgyvendinimo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2007 Kim Michaels