Iššūkiai, su kuriais susiduria vieniši tėvai

Klausimas: Moteris pagimdo vaiką, o tuomet jos vyras palieka šeimą. Moteris atiduoda visas jėgas augindama vaiką, eidama į darbą, kad galėtų aprūpinti vaiką. Vaikas lieka su seneliu, močiute arba aukle, bet augdamas jaučiasi niekam tikęs, nepilnavertis. Paauglystėje vaikas tampa agresyvus, susvetimėjęs ir visiškai nebeklauso savo motinos. Kaip motina galėtų padėti vaikui priimti dvasinį kelią, nepaisant aplinkybių, kuriomis vaikas užaugo, kad jis savęs nesusinaikintų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Buvimas Dangiškąja Motina“ 2020 metais.

Na, mano mylimieji, puikiai suprantu sunkumus, kuriuos tenka patirti daugeliui vienišų motinų, ypač skurdesnėse šalyse, tačiau net ir turtingesnėse šalyse. Kai vieni patys rūpinatės vienu arba keliais vaikais, iš kur jums gali likti energijos ir dėmesio, kuriuos galėtumėte skirti vaikui ir leisti vaikui pajusti, kad jis yra svarbus, kad jis jums rūpi. Daugeliu atvejų, šis jausmas, kad nesate svarbūs, kyla dėl to, kad vaikas jaučiasi paliktas tėvo, tačiau, kadangi tėvo šalia nėra, pasiekęs paauglystės amžių vaikas išsilieja ant motinos.

Tačiau jūs, kurie esate atviri dvasiniam keliui, galite laikytis patarimo, kurį daviau savo neseniai perduotame diktavime, kuomet sakiau, kad galite dirbti su savo pačių psichologija ir siekti padėti savo vaikui dirbti su savo psichologija. Ir kai kurioms moterims tai padarys pozityvų poveikį. Tačiau tiems, kurie nėra atviri dvasiniam keliui, nelabai galiu ką pasiūlyti, nes jie ir šiaip nebūtų tam atviri. Tad, vėlgi, žinoma, psichologijos įsisąmoninimas čia yra vienintelis sprendimas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels