Kodėl Dievas sukūrė uošvius

TEMOS: Kai elgiatės su savo šeima blogiau nei su svetimais – pakeiskite santykius, atsukdami kitą skruostą – visos karmos subalansavimas

Klausimas: Kodėl, na kodėl gi Dievas sukūrė uošvius???

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Atsakymas A: Todėl kad, jeigu vedybinis gyvenimas būtų pernelyg komfortiškas, galite nesistengti sugrįžti namo į Jo karalystę.

Atsakymas B: Dievas nesukūrė uošvių – juos sukūrėte jūs. Prieš jums susituokiant, jie jums buvo svetimi žmonės, ir jūs tikriausiai su jais elgiatės taip pat pagarbiai kaip ir su visais nepažįstamaisiais.

Dabar tiek jūs, tiek ir jūsų uošviai susiduria su senu kaip pasaulis pasirinkimu: ar leisite, kad jūsų artumas paskatintų jus elgtis vienas su kitu blogiau nei elgtumėtės su svetimu žmogumi. Su šiuo pasirinkimu taip pat susiduria visos vedusios poros.

Geroji naujiena čia yra ta, kad galite pakeisti situaciją net ir tuomet, jeigu jūsų uošviai keistis atsisako. Prisiminkite seną posakį, kad tango šokiui reikia dviejų žmonių – tai reiškia, jog, jeigu vienas žmogus atsisako kovoti, tuomet konflikto nelieka. Štai kodėl sakiau žmonėms atsukti kitą skruostą.

Jeigu nepaliausite sukti kito skruosto ir atsakysite su meile, kad ir ką jūsų uošviai bedarytų, nutiks vienas iš trijų dalykų:

  • Jų požiūris ir elgesys su jumis pasikeis.

  • Jų ir jūsų keliai išsiskirs ir nebebūsite jų draugijoje.

  • Suvoksite, kad niekas, ką jie bedarytų, jūsų daugiau nebetrikdo.

Žinoma, taip pat įmanoma, kad su savo uošviais galite turėti karmą. Tiesą sakant, bet kuriame karminiame ryšyje karma paprastai išeina už jūsų antrosios pusės ribų, kadangi žmonių grupės karmą turi tarpusavyje ir reinkarnuojasi kartu. Norėdami išsilaisvinti nuo šių ryšių, darykite tris dalykus:

  • Siekite išmokti pamoką, kurią turite išmokti, pamatydami, kas jūsų psichologijoje verčia jus jausti negatyvius jausmus savo uošviams.

  • Dirbkite ties besąlyginiu atleidimu, nes tai yra išsilaisvinimo raktas.

  • Naudokitės šaukiniais ir invokacijomis, kad sudegintumėte energiją, slypinčią už jūsų karminių santykių, o taip pat kad išgydytumėte psichologines žaizdas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2004 Kim Michaels