Kaip elgtis karminiuose santykiuose

TEMOS: Pakilusi liepsna dvynė – turi jums magnetinę trauką – liepsnos dvynės negarantuoja idealių santykių – sielos draugai – spręskite savo psichologiją

Klausimas: Jeigu žmogus sužinotų, turintis liepsną dvynę, kuri pakilo prieš daug šimtmečių, ar jam tuomet lemta eiti be tos liepsnos dvynės šiame gyvenime ir vietoj to eiti savo gyvenimo keliu su sielos draugu(-e)?

Atsakymas iš pakylėtojo mokytojo Jėzaus per Kim Michaels:

Yra visiškai įmanoma, kad žmogaus liepsna dvynė būtų pakilusi, ir kai kuriais atvejais ši liepsna dvynė savo pakylėjimą galėjo užsitarnauti prieš daug šimtmečių. Tiesą sakant, daugelis žmonių, kurie sąmoningai eina dvasiniu keliu ir deda dideles pastangas kelti savo sąmonę, tai daro būtent dėl to, kad jų liepsnos dvynės jau yra pakilusios. Pakilusi liepsna dvynė gyvybės srautą traukia tarsi magnetas. Gyvybės srautą tai skatina kopti aukštyn ir paaukoti daugelį pagundų Žemėje, kad atkurtų vienybę su savo liepsna dvyne. Tad nors jūsų liepsnos dvynės pakylėjimas gali atrodyti kaip praradimas, iš tikrųjų tai gali būti didelė pagalba dvasiniu keliu einančiam gyvybės srautui.

Daugelis žmonių daro prielaidą, kad idealūs meilės santykiai gali egzistuoti tiktai tarp liepsnų dvynių. Tačiau iš tikrųjų taip nėra. Yra pavyzdžių, kai žmonės įsikūnijime susituokė su savo liepsnomis dvynėmis. Tačiau, jeigu šiedu gyvybės srautai turėjo karmą vienas su kitu, arba jeigu turėjo neišspręstų psichologinių problemų, jų santykiai nebūtinai buvo harmoningi. Santuoka su jūsų liepsna dvyne negarantuoja, kad jūsų santykiai bus kaip pasakoje.

Visiems santykiams yra reikalingas pasišventimas ir darbas. Visų pirma, reikalingas kiekvieno partnerio pasišventimas įveikti apribojimus savo psichikoje, nes psichologinės žaizdos trukdys harmoningiems santykiams. Jeigu esate pasišventę daryti šį darbą, tuomet galite patirti labai harmoningus santykius su savo sielos draugu(-e). Tad noriu paraginti žmones nesvajoti apie pasakiškus santykius su liepsna dvyne, ir vietoj to pašvęsti save tobulinant savo turimus santykius, ar šie santykiai būtų su liepsna dvyne ar sielos draugu(-e).

Ir galiausiai noriu pasakyti, kad daugelis meilės santykių Žemėje nėra tarp sielos draugų. Daugelis gyvybės srautų prisitraukia vienas prie kito dėl to, kad turi karmą vienas su kitu. Gilesniuose lygmenyse, gyvybės srautai turi stiprų troškimą subalansuoti šią karmą. Tačiau sąmoningo suvokimo lygmenyje gyvybės srautai gali nesuprasti šio įsipareigojimo, ir tai gali atvesti prie daugelio konfliktų tarp šių gyvybės srautų.

Jeigu ir jūs esate tokiuose santykiuose, svarbu suvokti bendrą tokių santykių tikslą – būtinybę subalansuoti karmą ir išspręsti problemas savo psichikoje, kurios jums trukdo judėti pirmyn. Juk jūs tikrai nenorėtumėte su žmogumi, su kuriuo esate karminiuose santykiuose, prisidaryti dar daugiau karmos ir atsisakyti išmokti savo psichologines pamokas. Jeigu sieksite išlaikyti harmoniją ir sieksite išmokti savo pamokas, karmą galėsite subalansuoti greitai. Galiausiai jūsų santykiai su šiuo asmeniu pagerės, arba tapsite laisvi pereiti prie kitų geresnių santykių.

Tuo tiesiog noriu pasakyti, kad viskas, kas jums nutinka, savyje turi augimo galimybę. Jeigu ieškosite paslėptų pamokų ir priimsite galimybę, galėsite padaryti didelį progresą dvasiniame kelyje, ir tai galiausiai jums taip pat atvers geresnes išorines sąlygas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2003 Kim Michaels