Kaip dirbti su mistinėmis meilės iniciacijomis nesant poroje

Klausimas: Šis klausimas būtų Pauliui Venecijiečiui. Mokytojau Pauliau, ar gali mums patarti, kaip galėtume dirbti su mistinėmis meilės iniciacijomis nebūdami poroje? Mėginau dirbti su žmonių nesisavinimu ir santykių nesisavinimu, ir supratau, kad tiesiog vaikščiojimas į pasimatymus su žmonėmis gali man padėti su tuo dirbti. Tačiau dėl kitų būdų jaučiuosi truputį pasimetęs. Ar galėtum mums taip pat patarti, kaip galėtume atitraukti savo dėmesį nuo meilės santykių turėjimo?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Pauliaus Venecijiečio per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas vebinare „Kaip pagilinti Kristaus įžvalgumąž“ 2020 metais.

Na, mano mylimieji, net jeigu šiuo metu esate vieniši, galbūt nebuvote vieniši visą savo gyvenimą, ir galbūt nebūsite vieniši likusį gyvenimą, ir tikrai nebuvote vieniši visuose ankstesniuose gyvenimuose. Tad visada galite sau priminti, kad jūs dirbate ne su konkrečiais išoriniais fiziniais santykiais, bet su savo požiūriu į santykius. Ir tai darydami galėsite suvokti, kad iš tiesų iš ankstesnių gyvenimų, o galbūt ir iš šio gyvenimo, turite tam tikras savastis, kurios buvo sukurtos, nes buvote užmezgę santykius su įvairiais žmonėmis, ir tuomet galite pradėti žiūrėti, kaip galėtumėte atpažinti šias savastis ir jas įveikti.

Nebūtinai turėtumėte priimti viską, ką sakome, taip pažodžiui, galvodami, kad tai įmanoma padaryti tiktai esant fiziniuose meilės santykiuose. Jūs turite daugybę skirtingų santykių su žmonėmis, ir jūs juos visus galite pagerinti, patobulinę savo požiūrį, savo požiūrį į santykius ir savo bendravimą su kitais žmonėmis. Negalite būti įsikūnijime Žemėje neturėdami jokių santykių su kitais žmonėmis. Tad žvelkite į tai plačiau, suprasdami, kad tai apima visus jūsų santykius. Ir pamatysite, kad šie mokymai iš tiesų jums padės patobulinti savo santykius.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2020 Kim Michaels